[av_image src=’http://www.ksvroeselare.be/wp-content/uploads/2019/12/slider_supporters.png’ attachment=’25864′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-ka8awodm’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jlwb87d0′ admin_preview_bg=”]

[av_one_half first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ link=” linktarget=” link_hover=” padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-180s76p’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ka8av7sg’ admin_preview_bg=”]

VERDUIDELIJKING

Deze boodschap dateert van dinsdagmorgen en kon door omstandigheden pas vandaag worden gepubliceerd. Sedertdien zijn bestuur en CEO in overleg met de eigenaars van de club over de gevolgen van de beslissing en de toekomst op korte en lange termijn.

Op 07  mei verscheen KSV Roeselare voor het BAS (Belgisch Arbitragehof voor de Sport) nadat in eerste fase negatief licentienieuws kreeg vanuit de KBVB. Enkele dagen later, op 11 mei, kreeg onze club het nieuws dat het BAS de beslissing van de KBVB (deels) volgt en zo geen licentie toekent aan KSV Roeselare voor het seizoen 2020-2021, en dat voor zowel 1A, 1B. Stamnummer 134 kreeg wel een licentie voor Eerste Amateur.

Ondanks de inspanningen van de aandeelhouders en het hernieuwen van hun engagement werd de proflicentie dus geweigerd.

Het spreekt voor zich dat de club zeer verrast is door deze beslissing. De club, noch haar spelers en supporters, verdienen deze zoveelste opdoffer.

KSV Roeselare staat echter bekend om zijn vechtlust. Het zit in ons DNA om te blijven vechten. We analyseren nu het oordeel (en de motivering) en onderzoeken de mogelijkheden om hiertegen op te treden.

We zijn ons ervan bewust dat de ontgoochelingen zich dit seizoen hebben opgestapeld. Het oordeel van de BAS raakt ons allemaal in ons hart, maar we geven niet op. Zodra we hierover meer nieuws hebben, zullen we hierover open en transparant communiceren met alle betrokkenen en niet in het minst met onze trouwe supporters. Hun geduld en trouw worden nu op de proef gesteld, maar we doen er alles aan om het te laten renderen.

In tijden als deze moeten we veerkrachtig, optimistisch en verenigd zijn. Onze club is gebouwd op een gemeenschappelijke passie en trots. Alleen door samen te staan ​​kunnen we mislukkingen overwinnen en een nieuwe toekomst realiseren. We geven niet op, dat is de geest van KSV Roeselare, een profvoetbalclub.

Oltegoare!

[/av_textblock]

[/av_one_half][av_one_half min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ link=” linktarget=” link_hover=” padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-le2mzl’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ka8ahkl0′ admin_preview_bg=”]

CLARIFICATION

This message was dated Tuesday morning and due to circumstances it could only be published today. Since then, the board and CEO have been discussing with the club’s owners about the consequences of the decision and the future in the short and long term

On May 11 2020, the URBSFA refused the professional football licence for KSV Roeselare.

KSV Roeselare appeared via video conference for the CBAS on the May 7 to plead against the URBSFA for obtaining its professional football licence.

Despite the shareholders supporting the club and renewing their commitments, the licence for professional football was still revoked. The CBAS decided, in accordance with the URSBFA, to only grant the club a license for next season to compete in the first Amateur League.

It goes without saying that the club is very surprised and upset by this decision. The club, nor its players and supporters deserve this umpteenth setback.

However, KSV Roeselare, is renowned for its fighting spirit. It’s in our DNA to fight.
KSV Roeselare will now analyze the verdict (and motivation) and investigate the possibilities for taking action against it.

We are aware that the disillusions have accumulated this season. The verdict of the CBAS hits us all in our hearts. But we will not give up.

As soon as we have more news on this, we will communicate about it openly and transparently with everyone involved. And not in the least with our loyal supporters. Their patience and faithfulness are being tested, but we are committed to making it pay off.

In times like these, we need to be resilient, optimistic and united. Our club is built on a common passion and pride. Only by standing together we can we overcome failure and realise a new future. We do not give up. That is the spirit of KSV Roeselare, a professional football club.

Oltegoare.

[/av_textblock]

[/av_one_half]