Het is tijd om een oude bekende terug vanonder het stof te halen. In 2007 groeide het idee tussen de supporters om zelf eens de voetbalschoenen aan te trekken en een tornooi te organiseren tussen de achterban van KSV Roeselare. Zo gezegd zo gedaan en de eerste editie van Battle Of The Stands, kortweg BOTS, kende zijn kiemen in de sporthal van Onze Kinderen. De drie edities daaropvolgend werd er verhuis naar de Expo Hallen op de vertrouwde site Schiervelde om de vijfde editie neer te strijken op het Jeugdcomplex van KSV Roeselare.

Op zaterdag 6 mei 2017 staat de zesde editie op het programma en nodigen we alle supporters uit om mee te voetballen of om er gewoon een gezellige en sfeervolle dag van te maken.

INFO
  • Maximum van 32 deelnemende ploegen
  • 5 tegen 5 met doelman
  • Duiveltjesdoelen
  • Begin voorzien rond 8u30
  • Einde voorzien rond 18u00
  • Heel de dag een DJ aanwezig op het terrein
  • Voor zowel competitieve als niet-competitieve ploegen
  • Prijzen: 350 euro en een vat bier.
INSCHRIJVEN
  • Via mathias.piceu@ksvroeselare.be
  • 90,00 EUR inschrijvingsgeld.
  • Inschrijvingsgeld is inclusief 8 maal kip met frietjes (over de middag). Extra bijbestellen is mogelijk.
  • Eerste 32 betalende ploegen zijn ingeschreven.
GROEPEN
  • GROEP A
  • DNG Italia
  • KSVR U17
  • De Sjotterkes
  • De Boomerang
  • GROEP B
  • Dads On Tour
  • Spart A Simplar
  • De Schutterkes
  • Limo Vancat
  • GROEP C
  • ’t Neerhof Kortrijk
  • Sparkling OL
  • FC Derden Time
  • Bonzige Bizons
  • GROEP D
  • Haverstraatfans
  • FC Nothing Toulouse
  • KSVR Till I Die
  • Unitas
  • GROEP E
  • FC Barca
  • Buenas Notjes
  • MHD
  • A Team Has No Name
  • GROEP E
  • FC Barca
  • Buenas Notjes
  • MHD
  • A Team Has No Name
  • GROEP E
  • FC Barca
  • Buenas Notjes
  • MHD
  • A Team Has No Name
  • GROEP E
  • FC Barca
  • Buenas Notjes
  • MHD
  • A Team Has No Name
SPEELSCHEMA
UUR GROEP THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
09:30 A DNG Italia KSVR U17
09:30 B Dads On Tour Spart A Simplar
09:30 C ’t Neerhof Kortrijk Sparkling OL`
09:30 D Haverstraatfans FC Nothing Toulouse
09:30 E FC Barca Buenas Notjes
10:00 A De Sjotterkes De Boomerang
10:00 B De Schutterkes Limo Vancat
10:00 C FC Derden Time Bonzige Bizons
10:00 D KSVR Till I Die Unitas
10:00 E MHD A Team Has No Name
10:30 A DNG Italia De Sjotterkes
10:30 B Dads On Tour De Schutterkes
10:30 C ’t Neerhof Kortrijk FC Derden Time
10:30 D Haverstraatfans KSVR Till I Die
10:30 E FC Barca MHD
11:00 A KSVR U17 De Boomerang
11:00 B Spart A Simplar Limo Vancat
11:00 C Sparkling OL Bonzige Bizons
11:00 D FC Nothing Toulouse Unitas
11:00 E Buenas Notjes A Team Has No Name
11:30 A DNG Italia De Boomerang
11:30 B Dads On Tour Limo Vancat
11:30 C ’t Neerhof Kortrijk Bonzige Bizons
11:30 D Haverstraatfans Unitas
11:30 E FC Barca A Team Has No Name
12:00 A KSVR U17 De Sjotterkes
12:00 B Spart A Simplar De Schutterkes
12:00 C Sparkling OL FC Derden Time
12:00 D FC Nothing Toulouse KSVR Till I Die
12:00 E Buenas Notjes MHD
PARTNERS