Contacteer ons

Adres

KSV Roeselare CVBA
Stadion Schiervelde
Diksmuidsesteenweg 374
8800 ROESELARE

BTW BE 0462 678 716

Secretariaat

+32 (0)51 22 99 22

info@ksvroeselare.be

Ticketing

+32 (0)51 22 99 22

ticketing@ksvroeselare.be

MA-VR | 14u – 17u | Op wedstrijddagen is de dienst ticketing niet open. Tickets zijn dan enkel verkrijgbaar aan de loketten |

BESTUUR

Johan Plancke

Johan Plancke

Gedelegeerd bestuurder | CEO

johan.plancke@ksvroeselare.be

Yves Olivier

Yves Olivier

Voorzitter

yves.olivier@ksvroeselare.be

Brecht Vermeulen

Brecht Vermeulen

Bestuurslid

bestuur@ksvroeselare.be

Antoine Van Eeckhout

Antoine Van Eeckhout

Bestuurslid

bestuur@ksvroeselare.be

DAGELIJKSE MEDEWERKERS

Nancy Beke

Nancy Beke

Boekhouding

nancy.beke@ksvroeselare.be

Ann Van Poucke

Ann Van Poucke

Administratie - Commercieel

ann.van.poucke@ksvroeselare.be

Evert Stroobant

Evert Stroobant

Communicatie - Community

evert.stroobant@ksvroeselare.be

Mathias Piceu

Mathias Piceu

Community - Commercieel

mathias.piceu@ksvroeselare.be

Hans Soenen

Hans Soenen

Horeca

Saskia Debie

Saskia Debie

Onderhoud
Brigitte Vercruysse

Brigitte Vercruysse

Onderhoud
Brecht Descheemaker

Brecht Descheemaker

Greenkeeper