PLANNING WEEK 36

Beste spelers,

Hierbij de planning voor week 36.


Maandag 2 september –> Training 19.15u – 20.45u terrein 6 , kleedkamer 3

Woensdag 4 september 2019 –> Training 19.15u – 20.45u terrein 4, kleedkamer 3

Donderdag 5 september 2019 –> Training 19.15u – 20.45u terrein 6, kleedkamer 3

Zaterdag 7 september 2019 –> Match, R. Union  St Gilloise – KSVR 09.30u (Aanwezig, zie busregeling) Paspoort meenemen

U13 en U14 naar Union, bus om 7u00 (Aanwezig veiling 06.50), wedstrijden om 9u30

http://www.ksvroeselare.be/jeugd/2019/08/16/busregeling-augustus-september-2019/

Bij de busverplaatsingen is iedere speler verplicht om mee te gaan van en terug te keren naar Schiervelde.

Selectie: Guillaume, Warre, Matthijs S, Thiemen, Matthijs M, Viktor, Nathan, Dré, Imam, Lander, Stan, Lars, Liano, Korneel, Milan en Roan


Groeten,

Trainer Seger en Sammy

Weekschema 36

1) maandag 2 september:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 4 september:training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 6 september:training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 7 september

*ksv roeselare-steenbrugge 9u30 (trainer nico)

Selectie:
Lucas h
Xander
Luca v
Charles
Alec
Kobe
Kieran
Izar
Maxim
Yassir
Luca (u10)

Graag aanwezig kleedkamer om 8u45

*ksv roeselare-union om 11u00

Selectie:

Tibo
Emiel
Noor
Jules
Artur
Jasper
Hasse
Lucas v
Leon
Emile d
Gust
Hoet
Nathan
Liam
Nand
Owen
Arjen
Berre
Harry

Graag aanwezig kleedkamer om 10u00

Union St. Gilloise vs KSV Roeselare 01/09 om 10U00

Zondag 1 september 2019 hebben we 2x elitewedstrijden tegen Union Saint Gilloise. Beide wedstrijden vinden plaats om 10U00. De spelers, trainers en afgevaardigde dienen met de bus mee te gaan voor deze wedstrijd.

Iedereen aanwezig om 7U30, zeker op tijd vertrekken want op dit tijdstip zal de bus vertrekken ( indien niet mogelijk gelieve Olivier te verwittigen op 0486 17 90 66 of Rubén via Whatsapp te verwittigen op 0034 666 96 84 07)

Vertrekplaats bus: Parking van de Veiling

Adres wedstrijd: Route De Lennik 1015, 1070 Anderlecht

Tibo – Luca Courtens – Luca Vanmaldeghem – Lucas – Louis Van De Veire – Gilles – Charles – Arnaud – Keira – Thomas – Bas – Louis Van der Stede – Edouard – Loïc Devolder – Raven – Moussa – Noham – Emiel Winne – Loïc Vanhecke (17 spelers + 2 keepers)

Selectie match in en tegen Lommel

Beste,

zie hieronder de selectie voor de match in en tegen Lommel, vertrekken STIPT ! met de bus op de parking van de REO veiling om 08.45 :

Matero, Cédric, Robbe, Védran, Seppe Liebert, Seppe Hoppe, Jasper, Brent, Massimo, August, Tristan, Milan.

Mvg

Jimmy

PS ontbijt tegen 07.00 uur + lichte maaltijd op de bus TEN LAATSTE om 10.00 uur, nadien NIET meer eten, wel drinken. Zorg voor voldoende drank, temperaturen tot 30 graden verwacht morgen !

Selectie wedstrijd thuis – Lommel

heren,

verzamelen 13u15 in de kleedkamer (wordt 30° voorspeld; water-water-water!)

selectie van deze week :
Gerben, Simo, Enrique, Mathieu, Kenneth, Mathias, Michiel, Erik, Jan-Thomas, Owen, Tibo, Tosin, Robbe, Gill, Lars, Noa

Programma U9 Week 10

  • Dinsdag 03/03/20 : Training 17u45 – 19u00 (T6-K5+K6)
  • Woensdag 04/03/20 : Beker van België K.S.V. Roeselare – V.V. Zelzate 18u00
  • Donderdag 05/03/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2) AFGELAST
  • Zaterdag 07/03/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk K.S.V. Pittem – K.S.V. Roeselare 09u30
  • Zaterdag 07/03/20 : Competitiewedstrijd Provinciaal K.S.V. Roeselare – Torhout K.M. 09u00

Programma U9 Week 09

  • Dinsdag 25/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Woensdag 26/02/20 : Oefenwedstrijd 8 vs 8 K.F.C. Varsenare – K.S.V. Roeselare 18u00 (2 ploegen)
  • Donderdag 27/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2) AFGELAST 
  • Zaterdag 29/02/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk K.V.C. Ardooie – K.S.V. Roeselare 09u00 AFGELAST 
  • Zaterdag 29/02/20 : Competitiewedstrijd Provinciaal K.S.V. Roeselare – F.C. Gullegem 09u00

Programma U9 Week 08

  • Dinsdag 18/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T6-K4)
  • Dinsdag 18/02/20 : Beker van West-Vlaanderen K.S.V. Roeselare – Zwevegem Sp. 18u00
  • Donderdag 20/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Donderdag 20/02/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk K.S.V. Roeselare – Dosko Beveren 17u45
  • Zaterdag 22/02/20 : Competitiewedstrijd Provinciaal K.F.C. Meulebeke – K.S.V. Roeselare 09u30

Programma U9 Week 07

  • Dinsdag 11/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2) AFGELAST 
  • Woensdag 12/02/20 : Oefenwedstrijd 8 vs 8 Davo Westende – K.S.V. Roeselare 18u00
  • Donderdag 13/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Donderdag 13/02/20 : Oefenwedstrijd 8 vs 8 S. Boezinge – K.S.V. Roeselare 18u15 AFGELAST 
  • Zaterdag 15/02/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk K.S.V. Roeselare – Emelgem-Kachtem 09u00
  • Zondag 16/02/20 : Competitiewedstrijd Elite K.A.A. Gent – K.S.V. Roeselare 10u00 AFGELAST 

Programma U9 Week 06

  • Dinsdag 04/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T6-K1+K2)
  • Woensdag 05/02/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk S.C. Oostrozebeke – K.S.V. Roeselare 18u15
  • Donderdag 06/02/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Zaterdag 08/02/20 : Competitiewedstrijd Provinciaal K.S.C. Blankenberge – K.S.V. Roeselare 11u00
  • Zondag 09/02/20 : Competitiewedstrijd Gewestelijk K.S.V. Roeselare – Dosko Beveren 09u00 AFGELAST 
  • Zondag 09/02/20 : Competitiewedstrijd Elite K.S.V. Roeselare – Sp. Charleroi 10u30 AFGELAST