Week 40 – Programma U7_U8

Dinsdag 01/10/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 03/10/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 05/10/2019 : SK Westrozebeke – KSV Roeselare U7 ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u30 ( 08u45 aan de kleedkamers op Westrozebeke )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn , Huyghe Emile , Dehouck Henri , Ilian Lezeure , Vanholle Ferdinand , Werbrouck Gaulthier
  • adres : Ommegang-Noord 16 ; 8840 Westrozebeke

Zaterdag 05/10/2019 : KSV Roeselare U7 – Dosko Beveren  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie:  Denorme Seppe  , Vanden Brande Finn  , Vandycke Achiel ,  Delbecke Mats , Tampere René , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim

Zaterdag 05/10/2019 : FC Passendale – KSV Roeselare U8  ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u30 ( 8u45 aan de kleedkamers in Passendale )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Descamps Lucas , Maene Yben , Bataillie Mathis , Hoedt Gaulthier , Ruant Lucas , Vereecke Leon
  • adres : Sterrestraat , 8980 Passendale

Zaterdag 05/10/2019 : KSV Roeselare U8 – FC Mandel United ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Arteel Ferre , Callewaert Warre , Casteleyn Ferre , Crombez Cyriel, Lenaerts Ernest , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Braem Jelle, Decru Martyn , Devolder Mauro , Debruyne Lars , De Buysser Mathisse, Nita Lucas , Cappelle Leon , Van Marcke Ilyan , Lievens Jules.

Zondag 06/10/2019 : Lokeren – KSV Roeselare U8  ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 10u00 ( 9u00 aan de kleedkamers in Lokeren )
  • selectie: Arteel Ferre, Callewaert Warre , Casteleyn Ferre , Crombez Cyriel, Lenaerts Ernest , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Braem Jelle, Decru Martyn , Devolder Mauro , Debruyne Lars , De Buysser Mathisse, Nita Lucas ,Lievens Jules
  • adres : Daknamstraat 91 ; 9160 Lokeren

PLANNING WEEK 40

Maandag 30 September –> Training 19.15u – 20.45u terrein 4 , kleedkamer 4

Woensdag 1 Oktober–> Training 19.15u – 20.45u terrein 4 , kleedkamer 4

Donderdag 3 Oktober  –> Training 19.15u – 20.45 terrein 6 , kleedkamer 4

Zaterdag 5 Oktober 2019 –> Match KSVR-KSVR-Beerschot-Wilrijk  (aanwezig in de kleedkamer om 10.00 u STIPT ) match om 11.00u

Selectie: Rune , Brandon , Liam , Gideon , Milo , Yentel , Lucas , Bert , Remi , Olivier , Emeric ,  Arend , Jeremy , Yarneh , Mattisse , Mario.

OP TIJD IN BED EN FOCUS OP DE WEDSTRIJD

tr Seger en tr Sammy

Programma week 40

Dinsdag  01/10/2019:

Training voor iedereen van 18u tot 19.15u

Woensdag 02/10/2019:

Training voor de veldspelers van 17.45u tot 19u

Training voor de doelmannen van 19.15u tot 20.30u

Vrijdag 04/10/2019 :

Training voor iedereen van 17.30u tot 18.35u

Zaterdag 05/10/2019:

8ste competitiewedstrijd in en tegen Beerschot Wilrijk om 11u15

Stipt vertrek met de bus aan de parking van de REO Veiling om 8u30. Opstappen in Wevelgem kan om 8u45 ( wel de trainers verwittigen )

Adres: Openluchtsportcentrum Universiteitsplein, 2610 Wilrijk

Team trainer Jakob:

Maxim, Baptiste, Ennio, Arthur, Remi, Guess, Louis, Noah, Gilles M en Elewout

Team trainer Dieter:

Lucca, Stan W, Stan Q, Ulysse, Emiel, Loic, Mathis L, Leon, Gilles O, Mathisse, Lander en Gilles D

PLANNING WEEK 40

Beste spelers,

Hierbij de planning voor week 40.


Maandag 30 september –> Training 19.15u – 20.45u terrein 4, kleedkamer 3

Woensdag 2 oktober 2019 –> Training 19.15u – 20.45u terrein 4, kleedkamer 3

Donderdag 3 oktober 2019 –> Training 19.15u – 20.45u terrein 5, kleedkamer 3

Zaterdag 5 oktober 2019 –> Match, KSVR – Beerschot-Wilrijk 11.00u (Aanwezig, 10.00u) Paspoort meenemen

Selectie: Warre, Guillaume, Matthijs M, Matthijs S, Thiemen, Viktor, Imam, Lander, Gideon, Lars, Liano, Korneel, Milan, Lasse, Roan, Yorbe


Groeten,

Trainer Seger en Sammy

Planning week 40

Week 40:

Maandag 30 sep 2019 – 17u45 tot 19u00 – T4 (KG) – kleedkamer 8

Woensdag 2 oktober 2019 bekerwedstrijd WS Bellegem – KSV Roeselare om 18u. Aanwezig om 17u. Gelieve Kids-ID mee te hebben, we moeten deze kunnen voorleggen voor het begin van de wedstrijd.

Adres: Sportcampus de lange munte ( Bad Godesberglaan 22   8500 Kortrijk)

Selectie : Tibo, Thomas, Moussa, Emiel W., Louis S. , Loic D. , Keira, Edoaurd, Luca VMD, Emiel L., Charles

OPGEPAST GEEN TRAINING VOOR ANDERE PLOEG !!

Donderdag 3 okt 2019 – 17u45 tot 19u00 – T6 – kleedkamer 6 voor alle spelers die geen beker wedstrijd hebben gespeeld.

Vrijdag 4 okt 2019 – 18u00 tot 19u15 – T7 – kleedkamer 8

Zondag 06 okt 2019 – 2× Elite wedstrijd – 10u00 – Sporting Lokeren vs KSVR – (Busregeling in vorige bericht)

Selectie volgt.

Busregeling oktober – december 2019

* zaterdag 05/10/2019
– U12 en U11 naar Beerschot, vertrek om 8u30, wedstrijden om 11u15
– U16 en U15 naar Beerschot, vertrek om 12u00, wedstrijden om 15u00
* zondag 06/10/2019
– U10 en U9 naar Lokeren, vertrek om 7u45, wedstrijden om 10u00
* zaterdag 12/10/2019
– U14 en U13 naar Antwerp, vertrek om 7u30, wedstrijden om 10u00
– U18 naar Antwerp, vertrek om 11u00, wedstrijden om 14u00
* zondag 20/10/2019
– U10 en U9 naar Charleroi, vertrek om 7u45, wedstrijden om 10u30
* zaterdag 26/10/2019
– U14 en U13 naar Beveren, vertrek om 8u00, wedstrijden om 10u30
* U18 naar Beveren, vertrek om 11u00, wedstrijden om 14u00
* zaterdag 16/11/2019
– U14 en U13 naar Lommel, vertrek om 6u15, wedstrijden om 10u00
– U18 naar Lommel, vertrek om 9u00, wedstrijden om 13u00
* zaterdag 23/11/2019
– U12 en U11 naar Union, vertrek om 7u00, wedstrijden om 9u30
– U16 en U15 naar Union, vertrek om 10u00, wedstrijden om 13u00
* zaterdag 07/12/2019
– U12 en U11 naar Beveren, vertrek om 8u00, wedstrijden om 10u30

Weekschema 40

1) maandag 30 september:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 2 oktober

*2 ronde beker van belgie

Ksv-meulebeke om 18u (nico)

Selectie:
Doel:tibo emile d

Hasse
Leon
Noor
Jules
Emiel k
Lucas h
Arjen
Nand
Jasper

Graag aanwezig kleedkamer om 17u kids-id verplicht mee anders geen wedstrijd! !!!

*training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 4 oktober :training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 5 oktober.

*Gba-ksv om 11u15

Selectie:

Tibo
Emiel d
Jasper
Noor
Lucas v
Lucas h
Owen
Alec
Leon
Hasse
Emiel k
Harytun
Yassir
Jules
Liam
Nand
Arjen
Berre

Graag aanwezig reo veiling om 8u30 of om 8u45 wevelgem (trainers verwittigen)

*zulte Waregem-ksv om 9u15 (trainer dominique )

Selectie:

Houd
Charles
Luca
Xander
Sem
Kobe
Kieran
Izar
2x u10

Graag aanwezig om 8u30 in zulte

Adres:kastanjelaan zulte

KV Mechelen – KSV Roeselare 10u

Wedstrijd in KV Mechelen adres : Liersesteenweg 206 Mechelen.

Iedereen aanwezig om 9u in de kleedkamer.

Selectie :

Luca, Louis VDV, Moussa, Bas, Louis VDS, Arnaud, Raven, Emiel L., Noham

EmielW. , Luca VM. , Thomas, Keira, Loic D. , Gilles, Charles, Edouard

 

Selectie match in en tegen R.Excelsior Virton, spelen om 15.00 uur

Beste speler,

zie hieronder de selectie voor de match in en tegen Excelsior Virton, spelen om 15.00 uur, vertrekken met de bus TEN LAATSTE om 09.20 op de parking van de REO veiling !!

Tip : zorg voor : middagmaal ( eten ten LAATSTE tegen 12.00 uur op de bus ), vieruurtje voor op de bus tijdens de terugrit. Tip : chocolademelk + wafel. Ook zorgen voor VOLDOENDE drank !

Guillaume, Mateo, Seppe Liebert, Seppe Hoppe, Vedran, Massimo, Brent, Robbe, Barek, Cédric, Jasper, Tristan, Enoch, Jenson, August, Milan.

Mvg

Jimmy

Training van vrijdag gaat niet door!

Training van vrijdag wordt afgelast wegens onvoldoende spelers beschikbaar.