Weekplanning – Week 40

Trainingen :

  • dinsdag 29 september : 18h00 – 19h00
    •  Terrein 4 – Kleedkamer 7
  • donderdag 1 oktober : 18h00 – 19h00
    • Terrein 4 – Kleedkamer 7

Wedstrijd :

  • zaterdag 3 oktober – 9h00 : Aanwezig om 8h20
    • FC Gullegem U7 – KSV Roeselare U7
    • Locatie : Poezelhoek 12 – 8560 Wevelgem
    • Selectie volgt :

PLANNING WEEK 40

Beste spelers,

Hierbij de planning van week 40.

KEEPERS WORDEN WOENSDAG BIJ GROEPSTRAINING VERWACHT, Maandag alleen keeperstraining voor de keepers.


Maandag 28 september 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld 4

Kleedkamer: 3 & 4


Woensdag 30 september 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld

Kleedkamer: 3 & 4


Donderdag 1 oktober 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld 4

Kleedkamer: 3 & 4


Zaterdag 3 oktober 2020: match SC. Eendracht – Aalst – KSV Roeselare

Match om: 14.15u, aanwezig om 13.15u

Selectie volgt: 

VERGEET JULLIE PASPOORT NIET!!


Groeten, Trainer Seger

Weeplanning – Week 40

Dinsdag 29/09/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur (terrein 4 – kleedkamer 6)


Donderdag 01/10/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur (terrein 6 – kleedkamer 6)


Zaterdag 03/10/2020 om 10.45 uur: K. Dosko Beveren – KSVR

Adres: Bevers Stadion, Izegemse Aardeweg 38, 8800 Roeselare

Tijd: om 10.00 uur aanwezig in de kleedkamer in Beveren

Selectie: donderdagavond

Trainer: Peter

 

Zondag 04/10/2020 om 9.30 uur: FC MU Izegem-Ingelmunster – KSVR (2 ploegen)

Adres: Sint-Jorisstraat 76, 8870 Izegem

Tijd: om 8.45 uur aanwezig in de kleedkamer in Izegem

Selectie: donderdagavond

Trainers: Mario en Remco

Update jeugdwerking – vrijdag 25 september

Beste spelers en ouders,

zie onderstaande bericht, die Mr. Yves François ( curator ) communiceerde aan ons.

De wedstrijden van komend weekend worden dus terug uitgesteld.


Geachte heer

De verkoop zit in de afrondingsfase maar is nog niet rond. Jeugdwedstrijden zullen sowieso niet kunnen doorgaan, hopelijk vanaf volgend weekend wel onder de vleugels van een nieuwe eigenaar.


Dit betreft een overname van de CVBA + stamnummer 134, waarbij de A-Kern competitie kan spelen in 1ste nationale en de jeugd hun seizoen kan afwerken op IP-niveau.

Met sportieve groeten,

De coördinatie.

Selectie wedstrijd KVO-KSVR

Beste spelers

Hieronder de selectie voor de wedstrijd van zaterdag om 10u in Oostende:

  • Callewaert Warre
  • Crombez Cyriel
  • De Buysser Mathisse
  • Debruyne Lars
  • Lannoo Mauro
  • Lebon Gilles
  • Lenaerts Ernest
  • Mol Cyriel
  • Nita Lucas
  • Robesyn Arthur
  • Siemenec Alan
  • Vereecke Leon

Alle spelers worden om ten laatste 9u15 in de kleedkamers verwacht.

Adres: Sportpark “De Schorre”, Sportparklaan 1, 8400 Oostende

Mvg

Jari en Wesley

PJO Talentdetectie U14 / U15

Beste spelers en ouders,

Vanuit Voetbal Vlaanderen kregen we de mededeling dat het geplande PJO talentdetectiemoment U14 en U15 van woensdag 30 september wordt verplaatst naar een nog later te bepalen datum.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn

PJO Talentdetectie – Voetbal Vlaanderen

Beste spelers en ouders,
teneinde onze audit Interprovinciaal voetbal te kunnen behalen voor volgend seizoen, worden we met de U12 (2005) / U13 (2006) / U14 (2007) / U15 (2008) uitgenodigd voor de PJO Talentdetectie georganiseerd door Voetbal Vlaanderen.
Hiervoor dienen wij telkens een team af te vaardigen die op volgende data een wedstrijd moeten spelen onder begeleiding van een trainer van Voetbal Vlaanderen.

  • U15 ( geboortejaar 2006 + spelers 2005 met attest ) :
  • Woensdag 30 september – om 14h00 ( aanwezig om 13h00 )
  • KM Torhout U15 – KSV Roeselare U15 ( format 11vs11 )
  • Locatie : KM Torhout

  • U14 ( geboortejaar 2007 ) :
  • Woensdag 30 september – om 16h00 ( aanwezig om 15h00 )
  • KM Torhout U14 – KSV Roeselare U14 ( format 11vs11 )
  • Locatie : KM Torhout

  • U13 ( geboortejaar 2008 ) :
  • Woensdag 14 oktober – om 15h20 ( aanwezig om 14h20 )
  • KM Torhout U13 – KSV Roeselare U13 ( format 8vs8 )
  • Locatie : Mandel United 

  • U12 ( geboortejaar 2009 ) :
  • Woensdag 14 oktober – om 15h20 ( aanwezig om 14h20 )
  • KM Torhout U12 – KSV Roeselare U12 ( format 8vs8 )
  • Locatie : Mandel United

Gelieve hier dus allen rekening mee te houden en bij belet dringend Dominique Samyn ( 0489 / 59 54 77 – ds.roeselare@gmail.com ) te verwittigen.
Wie een attest nodig heeft voor school ( studie ) kan deze aanvragen bij mij.
Met Sportieve Groeten,
Dominique Samyn

Weekplanning – Week 39

Trainingen :

  • U7 spelers : dinsdag 22 september : 18h00 – 19h00
    •  Terrein 4 – Kleedkamer 7
      • Ian, Emiel, Constant, Vik, Armand, Cyriel, Kyem, Harm, Léon en Vlad
  • U6 spelers : woensdag 23 september : 18h00 – 19h00
    • Terrein 4 – Kleedkamer 5
      • Ferre, Victor, Cesaar, Massimo, Matheo, Benyamin, Kobe en Maxime
  • donderdag 24  september : 18h00 – 19h00
    • Terrein 4 – Kleedkamer 7

Wedstrijd :

  • zaterdag 26 september : 9h00 – aanwezig om 8h20
    • KSV Roeselare U7 – KSC Wielsbeke U7
    •  Selectie volgt :

Weekplanning – Week 39

Dinsdag 22/09/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur (terrein 4 – kleedkamer 6)


Donderdag 24/09/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur (terrein 5 – kleedkamer 6)


Zaterdag 26/09/2020 om 9.00 uur: KSVR – KSK Snaaskerke (terrein 4 – kleedkamer 3)

Tijd: 8.15 uur aanwezig in de kleedkamer op Schiervelde

Wordt verplaatst naar latere datum.


Zaterdag 26/09/2020 om 9.00 uur: KSVR – KFC Varsenare (2 ploegen) (terrein 4 – kleedkamer 4)

Tijd: 8.15 uur aanwezig in de kleedkamer op Schiervelde

Wordt verplaatst naar latere datum.

PLANNING WEEK 39

Beste spelers,

Hierbij de planning van week 39.

KEEPERS INTEGREREN WOENSDAG na de keeperstraining. Maandag alleen keeperstraining voor de keepers.


Maandag 21 september 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld 4

Kleedkamer: 3 & 4


Woensdag 23 september 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld 6

Kleedkamer: 3 & 4


Donderdag 24 september 2020: training van 19.30u tot 21.00u

Terrein: veld 4

Kleedkamer: 3 & 4


Zaterdag 26 september 2020: match KSV Roeselare – KM Torhout

Match om: 16.00u, aanwezig om 15.00u

Selectie volgt: Kiliano, Guillaume, Xander, Lowie, Olivier, Dre, Viktor, Jules, Niels, Gideon, Santiago, Ibrahima, Lucas, Remi en Sadjed

VERGEET JULLIE PASPOORT NIET!!


Groeten, Trainer Seger