Programma week 10 ( WIJZIGING )

Dinsdag  03/03/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op kunstgras

Woensdag 04/03/2020:

  • Extra oefenwedstrijd thuis om 18u30 tegen de Inter Provinciale U13 van Wetteren ( 11 vs 11 ) op terrein 5

( Aanwezig in de kleedkamer om 17u45 )

Selectie wedstrijd:

Maxim, Stan Q, Gilles O, Leon, Arthur, Ulysse, Elewout, Kyon, Mathis L, Loic, Gilles D, Lander, Emiel, Remi + testspeler

  • Voor de andere spelers is er training van 17u45 tot 19u:

Spelers die moeten trainen:

Stan W, Lucca, Baptiste, Ennio, Colin, Gilles M, Louis, Guess, Noah, Wout en Mathisse

Vrijdag 06/03/2020 :

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18u30 op het kunstgras

Zondag 08/03/2020:

Oefenwedstrijd thuis tegen Sporting Lokeren ( Format 11 vs 11 ) om 10u30. ( aanwezig in de kleedkamer om 09u45 )

Selectie:

Lucca, Baptiste, Colin, Arthur, Remi, Guess, Noah, Mathisse, Wout, Louis, Ennio, Gilles D, Emiel en Achile ( testspeler )

Kleedkamerverantwoordelijken.

Beste,

in bijlage de kleedkamerverantwoordelijken, rest van het seizoen.

Mvg

JimmyKleedkamer + onderhoudverantwoordelijken 19-20

Fysieke prikkels

Beste,

zie hieronder wanneer de fysieke prikkels worden gegeven, ZEKER dan een WERKENDE hartslagmeter meebrengen dan !

Di : 10/03/2020 : EDT

Di : 17/03/2020 : IDT

Di 31/03/2020 : IDT

Di 07/04/2020 : EIT

Di: 14/04/2020 : EIT

Di 21/04/2020 : EDT

Di 28/04/2020 : EDT

Mvg

Jimmy

 

Geen training zondag 1 maart U5 / U6

Afbeeldingsresultaat voor geen training voetbal

Training afgelast vanavond wegens wateroverlast 27-02-2020

Beste speler,

 

training vanavond 27/02/2020 afgelast wegens wateroverlast. Nieuwe datum : zaterdagvoormiddag 29/02/2020 om 10.30.

Hou de blog in de gaten voor verdere aanpassingen aan het programma !!

 

Mvg

Jimmy

Donderdag 27 februari – Afgelasting training U7/U8/U9

Beste spelers en ouders,

ten gevolge van de slechte weersomstandigheden, wordt de training van deze avond ( donderdag 27 februari ) afgelast.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Selectie morgen thuis tegen Jong Varsenare, aanwezig tegen 18.45

Beste,

 

volgende spelers geselecteerd voor de match morgen tegen Jong Varsenare, rest aangevuld met U15 :

Matteo, Vedran, Brent, Enoch, Milan, Benjamin, Jasper. We sparen o.a. Tristan, Claver en Jenson ( lichte blessures ).

 

Mvg

 

Jimmy

Programma week 9

Dinsdag  25/02/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 26/02/2020:

  • Oefenmatch op het kunstgras om 18u tegen de u13 van Varsenare ( format 11 vs 11 ) ( aanwezig in de kleedkamer om 17u15 )

Selectie: 

Maxim, Lucca, Stan W, Stan Q, Leon, Ennio, Baptiste, Mathisse, Gilles M, Mathis, Colin, Elewout, Arthur, Louis, Remi, Ulysse, Loic, Kyon, Guess, Noah en Emiel.

Vrijdag 28/02/2020 :

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18u30 op het kunstgras

Zaterdag 29/02/2020:

Oefenwedstrijd in en tegen Cercle Brugge ( Format 11 vs 11 ) om 9u15. ( aanwezig in Cercle Brugge om 8u30)

Adres: Olympialaan 74, 8200 Brugge

Selectie:

 Maxim, Mathisse, Ennio, Gilles M, Baptiste, Remi, Arthur, Louis, Noah, Guess, Kyon, Elewout, Emiel en Ulysse

Training afgelast wegens wateroverlast

Beste,

 

training vanavond 24/02/2020 afgelast wegens wateroverlast.

Iedereen aanwezig woensdag 26/ 02/2020 tegen 18.45 in de kleedkamer, match tegen Jong Varsenare.

Indien niet mogelijk, ASAP laten weten !!

 

Mvg

 

Jimmy

weekschema 9

Maandag 24/02/20  terrein 4 kleedkamer 1+2

woensdag 26/02/20 terrein 6 kleedkamer 5+6

vrijdag 28/02/20 terrein 4 kleedkamer 1+2

Zaterdag 29/02/20 match Meulebeke  – KSV Roeselare u11

Spelen om 9u30 aanwezig om 8u45.

Selectie :

3 x u11 spelers + lucas derop + keira + louis Van De Veire + Tibo ( doelman + speler) + Luca V + Moussa + Emiel L.