U07

TRAINERS

Werner Deguffroy
0476 46 97 97
werner.deguffroy@gmail.com

Sien Beelprez
0498 71 72 39
sien_beelprez@hotmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Virginie Verpoucke
0473 58 84 31
verpouckev@gmail.com

Michael Bataillie
0493 64 63 08
michaelbataillie@hotmail.be

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

Barbecue

Fandag 2019

Jeugdvoetbalweek 2019

Voor het 30ste jaar op rij organiseert de jeugdwerking van KSV Roeselare een voetbalstage voor veldspelers en doelmannen. Dit jaar gaat deze voetbalweek door van maandag 29 juli 2019 tot en met vrijdag 02 augustus 2019.

Voor meer info, klik hier

Inschrijven doe je hier

Met vriendelijke groeten,

Davy Cappelle | jeugdvoetbalweek

Week 18 en 19 tot einde seizoen

Dinsdag        30/04   geen training  wel Oltegoare Run  inschrijving op de site van KSV of de dag  zelf .

Graag zoveel mogelijk spelertjes U 7 aan mee doen .


Woensdag     01/05     tornooi Olimpic Ledegem   aanwezig   kl  08.15 u

Adres :         Stationstraat 47       8880 Ledegem

Selectie :  Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – De Buysser Mathisse – Lievens Jules – Robesyn Atrur – Lenaerts Ernest – Aldenweireld Gilles

Niet vergeten ID Kids kaart mee te brengen


Donderdag   02/05      training   18.00 tot 19.00 u       terr 4   kl  7


Dinsdag        07/05       training    18.00 tot 19.00 u      terr  4   kl  7


Donderdag   09/05     training     18.00 tot 19.00 u      terr  4   kl  7


Zondag        12/05       tornooi  KRC Bissegem    aanwezig  kl  13.15 u

Adres :        Heulsestraat  82      8510  Kortrijk

Selectie :     Lievens Jules – Crombez Cyriel – De Buysser Mathisse – Robesyn Arthur – Callewaert Warre – Aldenweireld Gilles + nog 1 ???

Niet vergeten ID Kaart mee te brengen


                                       !!!! Zaterdag   18 Mei !!!! 

Gelieve vrij te houden voor ieder U7 spelertje einde jaars en afscheidsfeest seizoen 2018-19 .

Voor spelertjes + broertjes zusjes  ouders eventueel ook Oma’s en Opa’s 

Info van af alles geregeld is  Kimberly Michael Sien en ik zelf zijn er mee bezig , jullie gaan ook op de hoogte gebracht worden van

Kimberly mama van Jules ( voor inschrijving )          Aperitief + hapje  met Breughel festijn

Zal waarschijnlijk doorgaan in De Oude Kaasmakerij Passendale waar de spelertjes ook hun eigen kaasbolletje gaan mogen maken .


Week 17 Programma U7

Dinsdag            23/04      training    18.00 tot 19.00 u         terr  4    kl  7

Donderdag      25/04       training     18.00 tot 19.00 u        terr  4    kl  7


Zaterdag         27/04     wedstrijd  10.00 u   K.SV Veurne U 7 – KSV U7      aanw   kl  09.15 u

Adres :            Noordstraat 142    8630 Veurne

Selectie Sien : Ducasteele Brooklyn – Robesyn Arthur – Descamps Lucas – Maene Yben – Neyrinck Matis

Callewaert Warre – Ruant Lucas – Vereecke Leon


Zondag           28/04     wedstrijd  09.30 u     KSV U7-U8 – Sp Keiem U8           aanw  kl  08.45 u      terr  6   kl  2

Selectie Werner :  Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – De Buysser Mathisse – Lievens Jules – Lenaerts Ernest

Nita Lucas – Dehouck Charles


Week 16 Programma U7

Dinsdag            16/04      training     18.00 tot 19.00 u        terr 4       kl 7

Donderdag      18/04      training      18.00 tot 19.00 u        terr 4       kl 7


Maandag      22/04   Paastornooi  Kfc Mandel Unithed  Izegem

Adres :  Stedelijk Sportsatdion   Sint Jorisstraat 8870 Izegem .

Wedstrijden :   15.30 u – 16.00 u – 17.00 u  + 17.30 u   1/4  finales  + eventueel 18.00 u  1/2 of finale

Niet vergeten ( KIDS I.D Kaart ) mee te brengen

Aanwezig stipt om 14.45 u aan de Hoofdingang Sportstadion om dan gezamelijk binnen te gaan .

Selectie : Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – De Buysser Mathisse – Lievens Jules – Robesyn Arthur

Lenaerts Ernest – Aldenweireld Gilles


Week 15 Programma U7

Dinsdag          09/04     training    18.00 u tot 19.00 u            terr  4   kl  7


Donderdag     11/04    wedstrijd  18.00 u    Ruddervoorde U7- KSV U7    aanw  kl  17.30 u stipt

Adres :          Sportstraat 1  , 8020 Ruddervoorde

Kledij :  zoals op training    (zwarte t sh , voelbal broek , legging , kousen , beenbeschermers )

Selectie :  Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – Callewaert Warre – De Buysser Mathisse – Descamps Lucas

Lievens Jules – Maene Yben- Robesyn Arthur – Ruant Lucas- Aldenweireld Gilles – Nita Lucas


Zaterdag    13/04     wedstrijd  09.00 u   KSV U7 – SK Spermalie – Middelkerke  U7      aanw kl  08,15 u       terr  4   kl  2

Selectie Sien : Ducasteele Brooklyn – Callewaert Warre – Descamps Lucas – Maene Yben – Neyrinck Matis

Ruant Lucas – Capelle Leon


Zaterdag    13/04      wedstijd  10.30 u           SK Staden U8 – KSV U7-U8      aanw  kl  09.45 u

Adres :   Bruggestraat 41     8840 Staden      (Sportcentrum De Wankaarde )

Selectie Werner : Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – De Buysser Mathisse – Lievens Jules – Robesyn Arthur

Aldenweireld Gilles – Nita Lucas

Week 14 Programma U7

Dinsdag            02/04       training   18.00 tot 19.00 u          terr  4   kl  7

Donderdag      04/04       training    18.00 tot 19.00 u          terr  4   kl  7


Zaterdag        06/04        wedstrijd  09.00 u    Ksv U7 – Kv Oostende    aanw  kl  08.15 u      terr  4    kl  9

Selectie Sien : Ducasteele Brooklyn – Callewaert Warre – Descamps Lucas – Maene Yben – Neyrinck Matis – Ruant Lucas – Vereecke Leon


Zaterdag       06/04        wedstrijd  09.00 u  Vv Alveringem U8 – Ksv U7-U8     aanw  kl    08.15 u   terr  4

Adres :          Oerenstraat  13 C  8690  Alveringem

Selectie Werner : Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – Lievens Jules – Robesyn Arthur – Aldenweireld Gilles – Nita Lucas


Zondag         07/04        wedstrijd  10.30 u      Waasland Beveren U7 – Ksv U7      aanw  kl  09.45 u

Voorstel ouders verzamelen parking Reo Veiling 07.45 stipt en dan verdelen in auto’s zoals afgesproken wij met bus vertrekken 08.00 stipt

Adres :         Freedhielstadion  Stadionlaan 1   ( Gps = Lindenlaan )  9120  Beveren-Waas

Selectie Werner :  Bataillie Mathis – Crombez Cyriel – Descamps Lucas – Robesyn Arthur – Lievens Jules – Aldenweireld Gilles