U08

TRAINERS

Mario Leman
0486 42 50 47
mario.leman.coach@gmail.com

Johan Descan
0499 76 18 07
johandescan@telenet.be

Wouter Maeyaert
0476 32 95 03
wmaeyaert@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Christophe Ducasteele
0498 87 65 65
christophe@we-protect.be

Sharon Degezelle
0499 76 18 07
johandescan@telenet.be

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

Oefeningen met de techniekbal.

Programma U8 – Week 3

15/01/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


17/01/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


19/01/2019 : E. Jonkershove – KSV Roeselare (1 ploeg )

  • Tijdstip : 10u30 ( 09u45 aanwezig aan de kleedkamer in Houthulst )
  • Selectie : Bouten Mories , Dehouck Charles , Alderweireld Gilles  + spelers U7
  • Adres : Paardedreef 4a ; 8650 Houthulst

19/01/2019 : K.V.K Westhoek – KSV Roeselare ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 11u00 ( 10u15 aanwezig aan de kleedkamer in Ieper )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Demey Ziggy   , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Leman Mathis , Inghels Lars , Deraeve Bob , Denys Leon , Sorvillo Giullian , Arabi Nouha.
  • Adres : j. Picanollaan 1 ; 8900 Ieper

Programma U8 – Week 2

08/01/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


10/01/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


12/01/2019 : KSV Roeselare – K.V.K Westhoek (1 ploeg )

  • Tijdstip : 09u30 ( 08u45 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Daghelet Danté , Bouten Mories , Dehouck Charles , Alderweireld Gilles , Nita Luccas , Dahrane Rayan , Arabi Nouha.

12/01/2019 : KSV Roeselare – K.R.C. Harelbeke ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 9u30 ( 8u45 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Demey Ziggy   , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Leman Mathis , Inghels Lars , Deraeve Bob , Denys Leon , Sorvillo Giullian.

Nieuwjaarsfeestje U8 – 13/01/2019

Hou alvast deze datum vrij! We rekenen erop dat iedereen aanwezig kan zijn!

Beste sportvrienden,
Dit jaar gaat ons nieuwsjaarfeest door in Miniworld op 13 januari om 12u.
Gitsestraat 372 te Roeselare.
De kids hebben een all-in formule van 15 euro. (keuze tussen nuggets of frikandel).
Voor de spelers is er ook een nuttig cadeau voorzien waarmee we op training aan de slag kunnen!
Voor de volwassenen komt het op 20 euro voor het eten en 1 aperitief (drank zelf te bekostigen).
Gelieve het geld in een gesloten envelop ten laatste zaterdag af te geven met vermelding wat de kinderen eten en het aantal volwassenen.
Dus graag tijdens de tornooien nog af geven, anders geef een seintje met hoeveel jullie zijn en kan je dinsdag nog betalen. Ik moet het aantal doorgeven om dinsdag 12u.
We hopen op jullie massale opkomst!
Groetjes
Mario, Wouter, Johan en Virg

KERSTBORREL

Beste Trainers, Afgevaardigden, Spelers, Ouders, …

Op zondag 23 december zullen we in samenwerking met de ouderraad een kerstborrel organiseren in de jeugdkantine van KSVR.
Binnen voorzien we voor de ouders & familie een kleine kerstmarkt.
Buiten voorzien we enkele activiteiten waar de jeugdspelers kunnen aan deelnemen. (Als het weer dit toelaat)
Het is de bedoeling dat we om 15u30 richting stadion Schiervelde te trekken om er de wedstrijd bij te wonen van ons eerste elftal tegen Union

Omdat de toekomst van onze jeugdspelers ook afhangt van de resultaten van ons eerste elftal vragen we aan iedere trainer om met zijn/haar ploeg massaal aanwezig te zijn om KSVR te steunen.
Ook voor de ouders, broers/zussen, … doen we een kerstactie want deze mogen de wedstrijd gratis bijwonen.

Programma:

13u30: Iedereen welkom in de jeugdkantine
13u30 – 15u30: Activiteiten binnen en buiten in KSVR Kerstsfeer
15u30: Vertrek richting stadion
16u00: Wedstrijd KSVR – Union

Praktisch:

Mogen wij vragen dat de trainers op woensdagavond 19 december een e-mail sturen naar de verantwoordelijke voor de ‘Events’ davy.cappelle@ksvroeselare.be met volgende info,

  • Aantal aanwezige spelers
  • Aantal aanwezige trainers/afgevaardigden
  • Aantal gratis tickets nodig voor ouders, broers/zussen (de tickets worden de dag zelf bezorgd)

Voor iedere aanwezige zal ook een attentie voorzien worden.

Programma U8 – week 48 , 49 ,50 en Programma Indoor tornooien

27/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


28/11/2018 : FC Gullegem – KSV Roeselare ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 18u00 ( 17u30 aanwezig in de kleedkamer in Gullegem )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Demey Ziggy  , Deraeve Bob  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Leman Mathis , Arabi Nouha , Nita Lucas.
  • Adres : Poezelhoek 12 ; 8560 Gullegem

29/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


01/12/2018 : KSV Roeselare – Ol. Ledegem (1 ploeg )

  • Tijdstip : 11u00 ( 10u15 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Daghelet Danté  , Dahrane Rayan , Dehouck Charles , Nita Lucas  , Bouten Mories , Maene Yenthe , Sorvillo Giullian

01/12/2018 : KSV Roeselare – SV Zulte Waregem( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 9u00 ( 8u15 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Demey Ziggy   , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Leman Mathis , Arabi Nouha , Inghels Lars

02/12/2018 : KSV Roeselare – SC Lokeren ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 10u30 ( 9u30 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Demey Ziggy   , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Leman Mathis , Arabi Nouha , Inghels Lars , Sorvillo Giulian.

04/12/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


06/12/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


08/12/2018 : Indoor Tornooi Rumbeke (1 ploeg )

  • Tijdstip : 9u30 ( 8u45 aanwezig aan de kleedkamers )
  • Selectie : Arabi Nouha , Maeyaert Lowie , Nita Lucas , Daghelet Danté , Maene Yenthe , Deraeve Bob , Degrave Teagan , Alderweireld Gilles.
  • Adres : Sportzaal Onze Kinderen ; Blommestraat 14 ; 8800 Rumbeke

09/12/2018 : KSV Roeselare – KV Kortrijk ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 10u30 ( 9u30 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Steelandt Lowie , Denys Leon , Demey Ziggy , Dedene Simon , Magadiev Amirhan , Ducasteele Sky , Sorvillo Giulian.

11/12/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


13/12/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


22/12/2018 : Indoor Tornooi KNS Heule ( 1 ploeg )


29/12/2018 : Indoor Tornooi Equinox Ieper ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 9u20 (8u30 aanwezig aan de kleedkamer in Ieper)
  • Selectie : Steelandt Lowie , Denys Leon , Demey Ziggy , Dedene Simon , Magadiev Amirhan , Ducasteele Sky , Sorvillo Giulian.
  • Adres : Sporthal 2 ; Leopold3 laan ; Ieper
  • Info :Equinoxe Cup wedstrijdschema (klik op de link :-))

03/01/2019 : Indoor Tornooi KSV Roeselare ( 2 of 3 ploegen )

  • Tijdstip : 17u30 (17u00 aanwezig in de hallen van Roeselare)
  • Selectie : Denys Leon , Demey Ziggy , Dedene Simon , Magadiev Amirhan ,  Sorvillo Giulian , Leman Mathis , Maeyaert Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Deraeve Bob , Daghelet Danté , Bouten Mories , Dehouck Charles , Alderweireld Gilles.
  • Adres : Expohallen ; Diksmuidsesteenweg 374 ; 8800 Roeselare
  • Info : 16de EURO SHOP INDOOR CUP – SPEELSCHEMA’S

05/01/2019 : Indoor Tornooi Mandel Untd ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 13u40 (13u00 aanwezig in ‘t soK in Izegem)
  • Selectie : Steelandt Lowie , Demey Ziggy , Ducasteele Sky , Sorvillo Giulian , Callewaert Rune , Arabi Nouha , Degrave Teagan.
  •  Adres : ‘t sok Kachtem ; Hogestraat 12 ; Izegem
  • Info : U8_Tornooi Mandel _ namiddag

 

Programma U8 – Week 47

20/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 18u45 ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )

Indien mogelijk reeds aangekleed naar de training komen en er moet voor 1 keer niet gedouched worden wegen wedstrijd van de beloften.

De training is ook met 15min ingekort. Dank u voor het begrip.


22/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


24/11/2018 : SV Moorslede – KSV Roeselare (1 ploeg )

  • Tijdstip : 9u00 ( 8u15 aanwezig aan de kleedkamer in Moorslede )
  • Selectie : Daghelet Danté  , Dahrane Rayan , Dehouck Charles , Nita Lucas , Leman Mathis , Alderweireld Gilles , Arabi Nouha , Bouten Mories.
  • Adres : Iepersestraat 52 ; H. Sportcentrum Moorslede ; 8890 Moorslede

25/11/2018 : SV Zulte Waregem ( elite ) – KSV Roeselare ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 10u00 ( 9u15 aanwezig aan de kleedkamer in Waregem )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Sorvillo Giullian , Demey Ziggy  , Deraeve Bob  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Denys Léon , Inghels Lars , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars.
  • Adres : Zuiderlaan 30 ; 8790 Waregem

Mosselsouper | Bedanking

De ouderraad wil nog speciaal even de meer dan 400 aanwezigen op de mosselsouper begin deze maand bedanken. De opbrengst van de mosselsouper zal integraal, net zoals al hun activiteiten, gebruikt worden om materiaal aan te kopen voor de jeugdspelers.

Programma U8 – Week 46

13/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


15/11/2018 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


17/11/2018 : KSV Roeselare – K. Eendr. Wervik (1 ploeg )

  • Tijdstip : 11u00 ( 10u15 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Maene Yenthe  , Daghelet Danté  , Dahrane Rayan , Dehouck Charles , Nita Lucas , Leman Mathis  , De Nijs Seppe , Alderweireld Gilles.

17/11/2018 : KSV Roeselare – FC Mandel Untd ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 9u00 ( 8u15 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Sorvillo Giullian , Demey Ziggy  , Deraeve Bob  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Denys Léon , Inghels Lars , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Degrave Teagan , Maeyaert Lowie , Schaeck Nicolas , Deboosere Lars , Arabi Nouha.

18/11/2018 : KSV Roeselare – Cercle Brugge KSV ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 10u30 ( 9u30 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Sorvillo Giullian , Demey Ziggy  , Steelandt Lowie , Denys Léon , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Deboosere Lars

Keepertraining woensdag 07/11/ afgelast

Beste ouders,

wegens ziekte van onze keepertrainer Gauthier is er geen keepertraining vanavond,onze excuses daarvoor en hopend op jullie begrip.

mvg Coördinatie