U08

TRAINERS

Mario Leman
0486 42 50 47
mario.leman.coach@gmail.com

Johan Descan
0499 76 18 07
johandescan@telenet.be

Wouter Maeyaert
0476 32 95 03
wmaeyaert@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Christophe Ducasteele
0498 87 65 65
christophe@we-protect.be

Sharon Degezelle
0499 76 18 07
johandescan@telenet.be

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

Barbecue

Eindeseizoensfeestje U8 seizoen 2018-2019

Beste spelers en ouders,
Na een druk seizoen willen we dit graag afsluiten met jullie.
Voor de ouders is er een aperitief tafel voorzien 10 euro per man.
Voor de kids zijn er frietjes met frikandel 5 euro per persoon.
Dranken kunnen er ter plaatse aan democratische prijzen gekocht worden.
We verwelkomen jullie graag op 23 juni om 11u30 in de jeugdkantine.
Inschrijven kan per mail naar verpouckev@gmail.com
Graag bedrag en naam in gesloten envelop afgeven op training of overschrijven op BE68738011049534
We hopen op een massale opkomst.
Mvg
De trainers en afgevaardigden

Fandag 2019

Jeugdvoetbalweek 2019

Voor het 30ste jaar op rij organiseert de jeugdwerking van KSV Roeselare een voetbalstage voor veldspelers en doelmannen. Dit jaar gaat deze voetbalweek door van maandag 29 juli 2019 tot en met vrijdag 02 augustus 2019.

Voor meer info, klik hier

Inschrijven doe je hier

Met vriendelijke groeten,

Davy Cappelle | jeugdvoetbalweek

Programma U8 – Week 17 en 18 en eindeseizoen.

23/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


25/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


27/04/2019 : KSV Roeselare – FC Gullegem (2 ploegen )

  • Tijdstip : 09u30 ( 08u45 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Maeyaert Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Denys Leon , Deraeve Bob , Degrave Teagan , Schaeck Nicolas , Demey Ziggy , Arabi Nouha , Bouten Mories , Leman Mathis , Sorvillo Gulian.

28/04/2019 : KSV Roeselare – Sp. Keiem ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 09u30 ( 08u45 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Dehouck Charles , Nita Lucas , …..

30/04/2019 : training wordt vervangen door de Oltegoare Run.

Gelieve in te schrijven via onderstaande link 😉


01/05/2019 : Tornooi Ledegem : 14u ( 13u15 aanwezig in Ledegem ) eID meebrengen


02/05/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


05/05/2019 : Tornooi Bellem : 9u ( 8u15 aanwezig in Bellem ) eID meebrengen

  • Selectie : Nicolas , Lars I. , Charles , Nouha , Teagan , Bob , Amirhan , Lowie S.
  • Adres : Bellemdorpweg 100 ; 9881 Bellem
  •  
  • Bijlage : Infobrochure U8 mvc aalter

07/05/2019 : Wedstrijden KSVR U8 – KSVR U9


23/05/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


02/06/2019 : tornooi Dender ( Ten laatste 9u10 aan de ingang )

  • Selectie : Lowie S. , Simon , Bob , Amirhan , Rune , Giulian , Leon , Mathis L.
  • Adres : Walleken z/n, 9470 Denderleeuw
  • Bijlage : Tornooibrochure IHT 2019

23/06/2019 : Eindeseizoensfeestje U8 seizoen 2018-2019

Beste spelers en ouders,
Na een druk seizoen willen we dit graag afsluiten met jullie.
Voor de ouders is het een aperitief tafel voorzien 10 euro per man.
Voor de kids zijn er frietjes met frikandel 5 euro per persoon.
Dranken kunnen er ter plaatse aan democratische prijzen gekocht worden.
We verwelkomen jullie graag op 23 juni om 11u30 in de jeugdkantine.
Inschrijven kan per mail naar verpouckev@gmail.com
Graag bedrag en naam in gesloten envelop afgeven op training of overschrijven op BE68738011049534
We hopen op een massale opkomst.
Mvg
De trainers en afgevaardigden

Programma U8 – Week 16

16/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


18/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


20/04/2019 : Brussels Football European Cup ( KIDS ID meehebben )

  • Tijdstip : 6u20 aan de parking van de reoveiling recht tegenover de hallen
  • Selectie : Ducasteele Sky , Steelandt Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Denys Leon , Demey Ziggy , Maeyaert Lowie , Leman Mathis , Sorvillo Giulian.
  • Adres : Stade Communal Avenue du Suffrage universel à 1030 Bruxelles
  • Verdere info : Vergeet de KIDs ID niet / doe thuis reeds je grijze T shirt en je short aan zodat ter plaatse enkel nog de scheenbeschermers , kousen en voetbalschoenen moeten aangetrokken worden / Een warme pastamaaltijd wordt ‘s middags door de organisatie aangeboden aan de spelers.

Programma U8 – Week 15

09/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


11/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


13/04/2019 : Zulte Waregem – KSV Roeselare (2 ploegen )

  • Tijdstip : 10u00 ( 09u15 aanwezig aan de kleedkamer in Zulte )
  • Selectie : Ducasteele Sky  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Maeyaert Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Denys Leon , Deraeve Bob , Degrave Teagan , Schaeck Nicolas , Demey Ziggy , Dehouck Charles , Arabi Nouha , Bouten Mories.
  • Adres : Kastanjelaan 75 ; 9870 Zulte

13/04/2019 : SK Staden  – KSV Roeselare ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 10u30 ( 09u45 aanwezig aan de kleedkamer in Staden )
  • Selectie : Alderweireld Gilles , Nita Lucas ,….
  • Adres : Sportcentrum De Wankaarde ; Bruggestraat 41 ; 8840 Staden

14/04/2019  : KSV Roeselare – KV Kortrijk U9 ( 9u30 in de kleedkamer op schiervelde )

  • Geselecteerd : Ducasteele Sky  , Steelandt Lowie , Magadiev Amirhan ,  Inghels Lars , Deraeve Bob.

Programma U8 – Week 14

02/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 2 )


04/04/2019 : training U8  van 17u45 tot 19u ( Terrein 4 / Kleedkamer 8 )


06/04/2019 : KSV Roeselare  -FC MU Izegem-Ingelmunster (2 ploegen )

  • Tijdstip : 09u30 ( 08u45 aanwezig aan de kleedkamer op schiervelde )
  • Selectie : Ducasteele Sky , Sorvillo Giulian  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Maeyaert Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Denys Leon , Deraeve Bob , Leman Mathis , Degrave Teagan , Demey Ziggy , Bouten Mories , Arabi Nouha.

06/04/2019 : VV Alveringem – KSV Roeselare ( 1 ploeg )

  • Tijdstip : 09u00 ( 08u15 aanwezig aan de kleedkamer in Alveringem)
  • Selectie : Nita Lucas , Alderweireld Gilles ,…
  • Adres : Oerenstraat 13C ; 8690 Alveringem

07/04/2019 : Waasland-Beveren – KSV Roeselare ( 2 ploegen )

  • Tijdstip : 10u30 ( 09u30 aanwezig aan de kleedkamer in Beveren)
  • Selectie : Ducasteele Sky , Sorvillo Giulian  , Steelandt Lowie ,  Callewaert Rune , Magadiev Amirhan , Dedene Simon , Maeyaert Lowie , Deboosere Lars , Inghels Lars , Denys Leon , Deraeve Bob , Leman Mathis , Degrave Teagan , Schaeck Nicolas , Demey Ziggy , Dehouck Charles .
  • Adres : Stadionlaan 1 (GPS = Lindenlaan ) , 9120 Beveren-Waas.