U09

TRAINERS

Steven Devos
0476 50 87 08
steven.devos3@telenet.be

Tony Coussement
0473 73 52 98
tony.coussement@gmail.com

Wesley Vandenbussche
0476 31 67 39
wesley_vandenbussche@telenet.be

Nicolaas Claeys
0477 48 27 33
nicolaas.claeys@gmail.com

Bart Verfaillie
0476 95 20 12
bartverfaillie@skynet.be

AFGEVAARDIGDEN

Griet Vandeweege
0498 61 17 27
grietvandeweege@hotmail.com

Jens Mollefait
0485 10 00 39
jensmollefait@msn.com

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

Programma Seizoen 2018-2019 U9

Update 12/01/19.

Kalender Seizoen 2018-2019 Elite U9

Update : 12/01/19

Klik : Kalender Elite U9

Kalender Seizoen 2018-2019 Beker van België U9

16/finales Beker van België

Woensdag 13 maart 2019 om 18u00 : K.S.V. Roeselare U9 – K.S.V. Veurne U9

Update : 12/01/19

Klik : Beker van België U9 Ronde 1 & 2 + Wedstrijdschema volledig seizoen

Opgelet : hou rekening voor bekerwedstrijden altijd KIDS-ID mee!

Kalender Seizoen 2018-2019 Tornooien U9

Update : 05/01/19

Klik : Tornooien U9

Opgelet : hou rekening voor tornooien altijd KIDS-ID mee!

Programma U9 – Week 03

  • Training dinsdag 15/01/19 : 17u45-19u00 (T4-K1+K2)
  • Training donderdag 17/01/19 : 17u45-19u00 (T4-K1+K2)
  • Zaterdag 19/01/19 Competitiewedstrijd Provinciaal U9 : K.S.V. Roeselare – Torhout 1992 KM 08u45
  • Zondag 20/01/19 Competitiewedstrijd Elite U9 : K.S.V. Roeselare – AFC Tubize 10u30

Zaterdag 19/01/19 U9 : K.S.V. Roeselare – Torhout 1992 KM 08u45

  • Trainer : Nicolaas
  • Selectie :
    Naam Voornaam
    1 Claeys Kyllian (K)
    2 De Rop Lucas
    3 Maazi Noham
    4 Pype Staf
    5 Vanacker Léon
    6 Vanhecke Loïc
    7 Verduyn Edouard
  • Adres : Schiervelde (T4)
  • Afspraak kleedkamer : 08u00

Zondag 20/01/19 U9 : K.S.V. Roeselare – AFC Tubize 10u30

  • Trainers : Steven & Wesley & Tony
  • Selectie :
    Naam Voornaam
    1 Callebert Gilles
    2 Claeys Kyllian (K)
    3 Cneut Raven
    4 Deschamps Ibe
    5 De Jonghe Arnaud
    6 Devos Keira
    7 Dozie Milan
    8 Ducasteele Charles
    9 Maazi Noham
    10 Maes Thomas
    11 Mollefait Illio (K)
    12 Tchoumou Kouatchou Rayan O’Neal
    13 Vanacker Léon
    14 Vandenabeele Tibo (K)
    15 Vandergunst Bas
    16 Van der Stede Louis
    17 Van De Veire Louis
    18 Van Maldeghem Luca (K)
    19 Verduyn Edouard
    20 Winne Emiel
    21 Sorvillo Giullian
    22 Steelandt Lowie
  • Adres : Schiervelde (T5)
  • Afspraak kleedkamer : 09u30
  • Aangepast schoeisel : 1 paar korte noppen + 1 paar gewone/lange noppen (vrieskou – hard bevroren veld is mogelijk)

Programma U9 – Week 04

  • Training dinsdag 22/01/19 : 17u45-19u00 (T4-K?+K?)
  • Training donderdag 24/01/19 : 17u45-19u00 (T4-K?+K?)
  • Zaterdag 26/01/19 Competitiewedstrijd Provinciaal U9 : K.S.C. Blankenberge – K.S.V. Roeselare 11u00
  • Zondag 27/01/19 Competitiewedstrijd Elite U9 : K.A.A. Gent – K.S.V. Roeselare 10u00

Zaterdag 26/01/19 U9 : K.S.C. Blankenberge – K.S.V. Roeselare 11u00

  • Trainer : Steven
  • Selectie :
  • Adres :
  • Afspraak kleedkamer : 10u15