U10

TRAINERS

Sammy Vandooren
0473 80 57 05
sammy.vandooren@telenet.be

Seger Veenstra
0478 76 50 63
seger.veenstra@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

David Claeys
0477 47 79 95
david.claeys@live.be

Robin Vandevyver
0471 58 73 85
stefanie.baert@telenet.be

Ward Stragier
0496 65 82 14
ward.stragier@skynet.be

Koen Decorte
0496 25 68 12
koendecorte@gmail.com

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

PLANNING WEEK 13

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 13.


TRAINING:

Maandag 25 maart –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 5 & kleedkamer 1+2”

Woensdag 27 maart–> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6 & kleedkamer 3+4”

Vrijdag 29 maart –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4 & kleedkamer 1+2”


MATCH:

Zaterdag 30 maart–> R. Knokke  FC. – KSVR, match 09.30u, aanwezig om 08.45u aan de kleedkamers.

Adres: Smedenstraat 93, 8300 Knokke-Heist

Selectie: 

Zondag 31 maart –> KSVR – Lommel SK, match 10.30u, aanwezig 09.30u

Selectie: 


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

ESVEECAFÉ | 21.03.19

PLANNING WEEK 12

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 12.


TRAINING:

Maandag 18 maart –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4 & kleedkamer 1+2”

Woensdag 20 maart–> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6 & kleedkamer 3+4”

Vrijdag 22 maart –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4 & kleedkamer 1+2”


MATCH:

Zaterdag 23 maart–> KSVR – VVC Beernem, match 09.30u, aanwezig om 08.45u aan de kleedkamers.

Selectie: Eduard Marechal, Cas Ketelslegers, Harutyun Safaryan, Sam Vanpeteghem, Luca Vereecke, Elrio Leman, Xander Vuylsteke, Izar Claeys, Yassir Arabi en Charles Daenens

Zondag 24 maart –> A. FC Tubize – KSVR, match 11.30u. Vertrek bus 08.45u, aanwezig 08.35u

http://www.ksvroeselarejeugd.be/info/praktisch/busregeling/

Selectie: Tibo Deboosere, Nand Bille, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Berre Cappelle, Kieran Bocquez, Hasse Roelens Nathan Descheemaecker, Liam Vandevyver, Jasper Callewaert, Alec Vandenhende, Lucas Valcke, Leon Vantornout, Sem Huyghebaert, Houd Ali Benlail, Emile Delbecke, Owen Vanacker en Kobe Coussens


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

Afgelasting training – woensdag 13 maart 2019

Beste spelers,

jullie training van deze avond staat gepland op natuurgras. Tussen 16h00 en 18h00 geven ze felle regenbuien uit en zal het veld hoogstwaarschijnlijk onbespeelbaar zijn.

Om onnodige verplaatsing te moeten doen, beslissen we alvast om de training van deze avond ( woensdag 13 maart ) af te gelasten.

De keepertraining U8 / U9 en U10 gaat wel door op T4 ( Kunstgras )

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Oltegoare TOP100 | 17.05.2019

PLANNING WEEK 11

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 11.


TRAINING:

Maandag 11 maart –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4 & kleedkamer 3+4”

Woensdag 13 maart–> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6 & kleedkamer 2”

Vrijdag 15 maart –> training van 17.45u tot 18.45u “terrein 4 & kleedkamer 3+4”


MATCH:

Zaterdag 16 maart–> K. SK. Steenbrugge – KSVR, match 10.30u, aanwezig om 09.45u aan de kleedkamers.

Adres: Weidestraat 85, 8310 Sint-Kruis (Brugge)

Selectie: Eduard Marechal, Owen Vanacker, Sam Vanpeteghem, Luca Vereecke, Kobe Coussens, Elrio Leman, Xander Vuylsteke, Izar Claeys, Yassir Arabi en Hasse Roelens.

Zondag 17 maart –> KSVR – K. FC. O. Beerschot-Wilrijk, match 10.30u aanwezig om 09.30u

Selectie: Tibo Deboosere, Nand Bille, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Berre Cappelle, Kieran Bocquez, Hasse Roelens Nathan Descheemaecker, Liam Vandevyver, Jasper Callewaert, Alec Vandenhende, Lucas Valcke, Leon Stryaert, Leon Vantornout, Sem Huyghebaert, Houd Ali Benlail, Emile Delbecke en Cas Ketelslegers


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

Oltegoare Run

Beste spelers en ouders,

gelieve notie te nemen van het volgende op onderstaand gepubliceerde link.

Op ” De Oltegoare Run ” ( dinsdag 30 april ) worden alle spelers verwacht in te schrijven en wordt gemotiveerd als extra of vervangende training.

Ook de sportieve mama’s en papa’s verwelkomen we graag aan de startlijn ( en hopelijk dan ook aan de eindmeet 🙂 )

We steunen hiermee de inzet van de ouderraad en maken er met zijn allen een sportief en gezellig feest van.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Oltegoare Run | 30.04.2019

Gino Herwegh overleden

Op 4 maart kreeg de familie Herwegh het bedroefde nieuws te horen dat Gino, papa van Jenson (U15), onverwachts overleden is.

Langs deze weg willen we alle familie en vrienden van Gino veel sterkte toewensen in deze moeilijke periode.

Kalender Play-offs

Beste spelers,

Hierbij de speeldata van de play-offs.

17 maart –> KSVR – K.FC. O. Beerschot-Wilrijk

24 maart –> A. FC. Tubize – KSVR

31 maart –> KSVR – Lomme SK

7 april –> Waasland-Beveren – KSVR

14 april –> KSVR – KV Kortrijk

28 april –> K. VC. Westerlo – KSVR

We hebben wat om naar uit te kijken.

Groeten,

Trainer Sammy & Seger