U10

TRAINERS

Sammy Vandooren
0473 80 57 05
sammy.vandooren@telenet.be

Seger Veenstra
0478 76 50 63
seger.veenstra@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

David Claeys
0477 47 79 95
david.claeys@live.be

Robin Vandevyver
0471 58 73 85
stefanie.baert@telenet.be

Ward Stragier
0496 65 82 14
ward.stragier@skynet.be

Koen Decorte
0496 25 68 12
koendecorte@gmail.com

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

PLANNING WEEK 3

Beste spelers en ouders.

BELANGRIJK!!!!!

Wil iedereen er rekening mee houden dat we op tijd aanwezig zijn bij de wedstrijden. We hebben opgemerkt dat er afgelopen weekend 8 personen te laat waren. Indien te laat zonder verwittiging is de volgende week “helaas” niet meespelen.

Hierbij de planning voor week 3.


TRAINING:

Maandag 14 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2

Woensdag 16 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 5″ kleedkamer 1+2

Vrijdag 18 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2


MATCH:

Zaterdag 19 januari –> Match 09.30u KSVR – Steenbrugge, aanwezig om 08.45u aan de kleedkamers.

Selectie: Eduard Marechal, Owen Vanacker, Charles Daenens, Cas Ketelslegers, Sam Vanpeteghem, Luca Vereecke, Xander Vuylsteke, Kobe Coussens, Elrio Leman en Hasse Roelens.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Zondag 20 januari –> Match 10.30u KSVR – Tubize, aanwezig om 09.30u aan de kleedkamers.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Nand Bille, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Berre Cappelle, Izar Claeys, Kieran Bocquez, Hasse Roelens Nathan Descheemaecker, Liam Vandevyver, Jasper Callewaert, Harutyun Safaryan, Yassir Arabi, Alec Vandenhende, Lucas Valcke, Leon Stryaert, Leon Vantornout,Sem Huyghebaert en Houd Ali Benlail


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

PLANNING WEEK 2

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 2.


TRAINING:

Maandag 7 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 5”

Woensdag 9 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4″

Vrijdag 11 januari –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4”


MATCH:

Zaterdag 12 januari –> Match 10.oou Zulte Waregem – KSVR (Competitie), aanwezig om 09.15u, Wedstrijd zal doorgaan in Zulte (Kastanjelaan 75, 9870 Zulte) en niet in Waregem zoals aangegeven op de BBF.

Selectie: Eduard Marechal, Owen Vanacker, Lucas Valcke, Charles Daenens, Cas Ketelslegers, Sam Vanpeteghem, Luca Vereecke, Xander Vuylsteke, Kobe Coussens en Elrio Leman

Zondag 13 januari –> Match 09.30u KSVR – KSVR, aanwezig om 08.45u aan de kleedkamers.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Tibo Deboosere, Eduard Marechal, Nand Bille, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Berre Cappelle, Izar Claeys, Kieran Bocquez, Hasse Roelens Nathan Descheemaecker, Liam Vandevyver, Jasper Callewaert, Harutyun Safaryan, Yassir Arabi, Alec Vandenhende, Lucas Valcke, Leon Stryaert, Leon Vantornout en Sem Huyghebaert.


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

PLANNING WEEK 1

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 1.


TRAINING:

Maandag 31 december–> GEEN TRAINING!

Woensdag 2 januari –> GEEN TRAINING!

Vrijdag 4 januari –> GEEN TRAINING! “Tornooi, zie hieronder”


Tornooi:

Vrijdag 4 januari –> Indoor Tornooi KSVR Roeselare, aanwezig 16.45u, PASPOORT MEENEMEN!

Tornooi van 17.30u tot ongeveer 21.00u

Site Schiervelde. Expohallen – Diksmuidsesteenweg 374 – 8800 Roeselare De ingang kan men bereiken via deur aan de linkerzijde van het gebouw. Parking is voldoende aanwezig.

Selectie: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Nand Bille, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Kobe Coussens, Berre Cappelle, Izar Claeys, Kieran Bocquez, Hasse Roelens, Cas Ketelslegers, Elrio Leman, Nathan Descheemaecker, Liam Vandevyver, Jasper Callewaert, Harutyun Safaryan, Yassir Arabi, Alec Vandenhende en Tibo Keeper U9.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!


zaterdag 5 januari (Voormiddag) –> Indoor Tornooi Sint-Elioos Winkel, aanwezig om 09.00u. Gemeentelijke Sporthal , Dorpsplein te 8880 Sint-Eloois-Winkel

Tornooi van 09.00u tot ongeveer 13.oou

PASPOORT MEENEMEN!

Selectie: Ilio Mollefait (keeper U9), Luca Vereecke, Owen Vanacker, Sem Huyghebaert, Charles Daenens, Sam Vanpeteghem en Raven Cneut

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!


Zaterdag 5 januari (Avond) –> Indoor Tornooi Mandel United, aanwezig 17.15u,

Tornooi van 17.00u tot ongeveer 21.30u

PASPOORT MEENEMEN!

sporthal in t’ Sok (Hogestraat 12 te Kachtem)

Selectie: Tibo Deboosere, Leon Vantornout, Leon Steyaert, Lucas Valcke, Siebe Dezitter, Hasse Roelens, Liam Vandevyver

ZWARTE T-SHIRT MEENEMEN!!!

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

PLANNING EINDE JAAR

Beste speler en ouders,

Tot het einde van het jaar hebben we winterstop.

De eerste volgende training is woensdag 2 januari 2019.

We zullen aankomende tijd nog wel informatie bezorgen omtrent de eventuele tornooien. Deze zullen zijn in de 2de week van de kerstvakantie.

Voor nu wensen we iedereen een fijne vakantie, kerstdagen en nieuwjaar.

Sowieso zien we de meesten nog op 23 december voor de kerstmarkt en match van de A-kern.

Groeten, Trainer Sammy & Seger

PLANNING WEEK 50

Beste spelers en ouders.

Nog 1 volle week en dan genieten we 2 weken van de winterstop.  Momenteel staat er alleen een tornooi gepland op 4 en 5 januari. Verdere info volgt.

Hierbij de planning voor week 50.


TRAINING:

Maandag 10 december–> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 5” kleedkamer 1+2.

Woensdag12 december –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 5 ” kleedkamer 1+2.

Vrijdag 14 december –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2.


MATCH:

Zaterdag 15 december –> GEEN MATCH

Zondag 16 december –> Match 10.00u Anderlecht – KSVR, vertrek met de bus om 07.30u, aanwezig om 07.20u.

Busregeling:

http://www.ksvroeselarejeugd.be/info/praktisch/busregeling/

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Leon Vantornout, Nand Bille, Liam Vandevyver, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Kobe Coussens, Berre Cappelle, Sem Huyghebaert, Yassir Arabi, Izar Claeys, Jasper Callewaert, Kieran Bocquez, Alec Vandenhende, Leon Steyaert, Hasse Roelens en Harutyun Safaryan.


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

KERSTBORREL

Beste Trainers, Afgevaardigden, Spelers, Ouders, …

Op zondag 23 december zullen we in samenwerking met de ouderraad een kerstborrel organiseren in de jeugdkantine van KSVR.
Binnen voorzien we voor de ouders & familie een kleine kerstmarkt.
Buiten voorzien we enkele activiteiten waar de jeugdspelers kunnen aan deelnemen. (Als het weer dit toelaat)
Het is de bedoeling dat we om 15u30 richting stadion Schiervelde te trekken om er de wedstrijd bij te wonen van ons eerste elftal tegen Union

Omdat de toekomst van onze jeugdspelers ook afhangt van de resultaten van ons eerste elftal vragen we aan iedere trainer om met zijn/haar ploeg massaal aanwezig te zijn om KSVR te steunen.
Ook voor de ouders, broers/zussen, … doen we een kerstactie want deze mogen de wedstrijd gratis bijwonen.

Programma:

13u30: Iedereen welkom in de jeugdkantine
13u30 – 15u30: Activiteiten binnen en buiten in KSVR Kerstsfeer
15u30: Vertrek richting stadion
16u00: Wedstrijd KSVR – Union

Praktisch:

Mogen wij vragen dat de trainers op woensdagavond 19 december een e-mail sturen naar de verantwoordelijke voor de ‘Events’ davy.cappelle@ksvroeselare.be met volgende info,

  • Aantal aanwezige spelers
  • Aantal aanwezige trainers/afgevaardigden
  • Aantal gratis tickets nodig voor ouders, broers/zussen (de tickets worden de dag zelf bezorgd)

Voor iedere aanwezige zal ook een attentie voorzien worden.

PLANNING WEEK 49

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 49.


TRAINING:

Maandag 3 december–> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2.

Woensdag 5 december –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6 ” kleedkamer 3+4.

Vrijdag 7 december –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 3+4.


MATCH:

Zaterdag 8 december –> Match 09.30u KSVR U9 – KSVR U10, aanwezig 08.30u aan de kleedkamer.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Eduard Marechal, Leon Steyaert, Owen Vanacker. Arthur Stragier, Berre Cappelle, Sem Huyghebaert, Izar Claeys, Houd Ali Benlail, Jasper Callewaert, Hasse Roelens en Harutyun Safaryan.

Zondag 9 december –> Match 10.30u KSVR – KV Kortrijk, aanwezig om 09.30u aan de kleedkamers.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Leon Vantornout, Nand Bille, Liam Vandevyver, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Arthur Stragier, Kobe Coussens, Berre Cappelle, Sem Huyghebaert, Yassir Arabi, Izar Claeys, Jasper Callewaert, Kieran Bocquez, Alec Vandenhende, Leon Steyaert, Hasse Roelens en Harutyun Safaryan.


Groeten,

Trainer Sammy & Seger

PLANNING WEEK 48

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 48.


TRAINING:

Maandag 26 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6” kleedkamer 1+2.

Woensdag 28 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4 ” kleedkamer 5+6.

Vrijdag 30 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2.


MATCH:

Zaterdag 1 december –> Match 09.30u KSVR – Dosko Sint Kruis, aanwezig 08.45u aan de kleedkamer.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Eduard Marechal, Charles Daenens, Cas Ketelslegers, Sam Vanpeteghem, Xander Vuylsteke, Luca Vereecke, Leon Steyaert, Tibo Deboosere, Elrio Leman en Owen Vanacker.

Zondag 2 december –> Match 10.30u KSVR – Lokeren, aanwezig om 09.30u aan de kleedkamers.

GRAAG IEDEREEN OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie volgt: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Leon Vantornout, Nand Bille, Liam Vandevyver, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Nathan Descheemaecker, Arthur Stragier, Kobe Coussens, Berre Cappelle, Sem Huyghebaert, Yassir Arabi, Izar Claeys, Houd Ali Benlail, Jasper Callewaert, Kieran Bocquez, Alec Vandenhende en Harutyun Safaryan.

Groeten,

Trainer Sammy & Seger


Mosselsouper | Bedanking

De ouderraad wil nog speciaal even de meer dan 400 aanwezigen op de mosselsouper begin deze maand bedanken. De opbrengst van de mosselsouper zal integraal, net zoals al hun activiteiten, gebruikt worden om materiaal aan te kopen voor de jeugdspelers.

PLANNING WEEK 47

Beste spelers en ouders.

Hierbij de planning voor week 47.


TRAINING:

Maandag 19 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 4” kleedkamer 1+2.

Woensdag 21 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 7 ” kleedkamer 1+2.

Vrijdag 23 november –> training van 18.00u tot 19.15u “terrein 6” kleedkamer 1+2.


MATCH:

Zaterdag 24 november –> Match 10.30u K. Zwevegem Sp. – KSVR, aanwezig 09.45u aan de kleedkamer. Adres, Bekaertstraat 6 “Bekaert Stadion” 8550 Zwevegem.

Selectie: Eduard Marechal, Charles Daenens, Cas Ketelslegers, Sam Vanpeteghem, Xander Vuylsteke, Luca Vereecke, Nand Bille, Alec Vandenhende, Kobe Coussens en Jasper Callewaert

Zondag 25 november –> Match 10.00u Zulte Waregem – KSVR, aanwezig om 09.00u aan de kleedkamer. Adres, Zuiderlaan 7, 8790 Waregem.

GRAAG IEDEREEN DIT KEER OP TIJD AANWEZIG!!

Selectie: Tibo Deboosere, Emile Delbecke, Leon Vantornout, Nand Bille, Liam Vandevyver, Lucas Heyman, Siebe Dezitter, Gust Decorte, Nathan Descheemaecker, Arthur Stragier, Leon Steyaert, Berre Cappelle, Sem Huyghebaert, Yassir Arabi, Izar Claeys, Houd Ali Benlail, Jasper Callewaert, Kieran Bocquez, Owen Vanacker en Harutyun Safaryan.

Groeten,

Trainer Sammy & Seger