U11

TRAINERS

Nico Persyn
0468 14 88 52
nicopersyn@hotmail.com

Jakob Crombez
0496 27 07 02
jakobidas@hotmail.com

Davy Degezelle
0495 47 25 75
davy_d@telenet.be

AFGEVAARDIGDEN

Nathalie Blondeel
0498 26 94 76
blondeelnathalie@hotmail.com

Nico Valcke
0477 37 05 57
nico.valcke@telenet.be

Joost Oosterlynck
0494 18 73 11
joost.oosterlynck@telenet.be

TRAININGEN

DAG
00u00 – 00u00

NIEUWSBERICHTEN

Programma week 3

Maandag 14 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Woensdag 16 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Vrijdag 18 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Zaterdag 19 januari 2019:

  • Competitiewedstrijd 2 elite ploegen in en tegen TUBEKE om 12u! ( vertrek van de bus op de parking van de Reo Veiling om 9u30 )

=> Selectie:Artur baptiste guess Remi elewout Maxime Louis b gilles m stan emiel Emile loic gilles o dex kenai ulysse mathisse d Mathis l

  • Competitiewedstrijd provinciale ploeg in en tegen Blankenberge om 9.30u ( aanwezig daar om 8.45u )

=> Selectie:Birke Lucas Mathis o armand Arjen Louis vdp Kenneth samy

Programma week 2

Maandag 7 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Woensdag 9 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Vrijdag 11 januari 2019:

Training van 17.45u tot 19u voor IEDEREEN

Zaterdag 12 januari 2019:

  • Oefenmatch met 2 elite ploegen thuis tegen Zulte Waregem om 10u ( aanwezig om 9u ) => selectie: Sten, Remi, Arthur, Stan, Guess, Louis B, Elewout, Gilles M, Baptiste, Maxim, Noah, Gilles O, Dex, Loic, Emiel, Ulysse, Mathis L, Smetje
  • Competitiematch provinciale ploeg thuis tegen Dosko Sint-Kruis om 9.30u ( aanwezig om 8.45u ) => Selectie: Birke, Yaro, Samy, Mathis O, Louis Vdp, Arjen, Kenneth, Lucas N, Kenai, Armand

Programma Week 1 ( 2019 )

Woensdag 2 januari 2019: training van 17.45u tot 19u

1ste training voor IEDEREEN ( 3 trainers aanwezig )

Donderdag 3 januari 2019: training van 17.45u tot 19u

Training voor de elite spelers ( 1 trainer aanwezig )

Selectie: Elewout, Ulysse, Arthur, Remi, Gilles M, Gilles O, Mathis L, Mathis D, Louis B, Guess, Kenai, Loic, Maxim, Sten, Stan, Leon, Kenneth, Dex, Baptiste, Armand, Noor, Noah, Emiel en Lander

Vrijdag 4 januari 2019:

Euroshopcup in de Hallen te Roeselare met 3 ploegen ( 2 elite en 1 provinciale ploeg ). 1ste match daar ten vroegste om 17.30u

Selecties na de donderdagtraining:

Selectie Jakob ( aanwezig om 17u ) 1ste match om 17.30u en laatste match voor de plaatsen om 20.20u: Sten, Stan, Arthur, Remi, Emiel en Guess

Selectie Nico ( aanwezig om 17u15 ) 1ste match om 17.50u en laatste match voor de plaatsen om 20.40u: Maxim, Gilles O, Noah, Noor, Dex en Louis B.

Selectie Davy ( aanwezig om 17u ) 1ste match om 17.30u en laatste match voor de plaatsen om 20.20u: Birke, Lukas N, Louis V., Yaro, Mathis O, Arjen en Samy

De keepertrainingen starten op maandag 7 januari 2019.

Gelieve eventuele afwezigheden door te geven aan alle trainers!

Bij deze wensen we ook aan iedereen een fijn oudejaar en een goede start van het nieuwe jaar!

De trainers

Selecties indoortraining 18/12 + oefenmatch in Nieuwpoort op 22/12

Indoortraining op dinsdag 18 december 2018 in het VTI te Roeselare van 17.30u tot 19u:

Elewout, Ulysse, Arthur, Remi, Gilles M, Gilles O, Mathis D, Louis B, Guess, Kenai, Loic, Stan, Leon, Kenneth, Dex, Baptiste, Armand, Noor, Noah, Emiel en Lucas V

  • Adres: Leenstraat 32, 8800 Roeselare ( Direct na het KOERS museum rechts inslaan naar de parking achteraan )

Oefenmatch met 2 ploegen op zaterdag 22 december 2018 in en tegen de U12 van Nieuwpoort om 12.30u:

Elewout, Arthur, Remi, Gilles M, Gilles O, Mathis D, Louis B, Guess, Kenai, Loic, Stan, Leon, Kenneth, Baptiste, Armand, Noor, Noah, Emiel en Lucas V

  • Adres: Sportpark De Lenspolder, Dudenhoflaan 2, 8620 Nieuwpoort ( aanwezig daar om 11.40u )

Programma + afspraken winterstop

Zaterdag 15 december 2018  spelen de 2 elite ploegen hun laatste match thuis tegen Westerlo ( selectie hiervoor volgt morgen ).

Hierna is het in principe 2 weken winterstop voor de spelers.

Toch zetten we tijdens die winterstop nog 2 dingen op het programma:

  • Indoortraining in het VTI van Roeselare op dinsdag 18 december van 17.30u tot 19u ( selectie volgt )
  • Oefenmatch met 2 ploegen op zaterdag 22 december in en tegen de U12 van Nieuwpoort om 12.30u ( selectie volgt )

Daarna is iedereen vrij tot 1 januari. Het programma voor het 2de deel van de kerstvakantie is als volgt:

  • Woensdag 2 januari 2019: training  van 17u45 tot 19u
  • Donderdag 3 januari 2019: training van 17u45 tot 19u
  • Vrijdag 4 januari 2019: Euroshopcup te Roeselare (  3 ploegen )

Vanaf 7 januari 2019 is het opnieuw het normale programma ( met trainingen op maandag, woensdag en vrijdag en voor sommigen al matchen op zaterdag ).

Op zaterdag 12 januari 2019 is er sowieso al een oefenmatch ( 2 ploegen )  gepland om 10u tegen Zulte Waregem.

Vanaf zaterdag 19 januari 2019 is het opnieuw competitie voor de Elite ploegen.

Mogen we vragen dat iedereen laat weten wanneer hun zoon/dochter niet beschikbaar is tijdens deze periode ( 17 december 2018 tot 12 januari 2019 ) zodat we hiermee rekening kunnen houden bij het maken van de selecties. Dit aub laten weten aan alle trainers via e-mail ( zie adressen bovenaan de blog ).

Weekschema 50

1) maandag 10 december:training van 17u45 tot 19u

Selectie: gilles m gilles o Maxime  Mathis l Noor noah loic Emiel dex guess elewout Remi

Louis b Leon Artur stan ulysse mathisse d baptiste  Kenneth kenai Lucas armand

2) woensdag 12 december:training van 17u45 tot 19u

selectie:zelfde maandagtraining

3) donderdag 13 december:training van 17u45 tot 19u

Selectie:gilles m gilles o Maxime Mathis l Noor noah loic Emiel dex guess elewout remi

Louis b Artur stan ulysse mathisse d baptiste kenai

4) vrijdag 14 december: geen training.

5) zaterdag 15 december:ksv-Westerlo om 10u30

Selectie:zelfde als donderdag training

Graag aanwezig kleedkamer 9u30

KERSTBORREL

Beste Trainers, Afgevaardigden, Spelers, Ouders, …

Op zondag 23 december zullen we in samenwerking met de ouderraad een kerstborrel organiseren in de jeugdkantine van KSVR.
Binnen voorzien we voor de ouders & familie een kleine kerstmarkt.
Buiten voorzien we enkele activiteiten waar de jeugdspelers kunnen aan deelnemen. (Als het weer dit toelaat)
Het is de bedoeling dat we om 15u30 richting stadion Schiervelde te trekken om er de wedstrijd bij te wonen van ons eerste elftal tegen Union

Omdat de toekomst van onze jeugdspelers ook afhangt van de resultaten van ons eerste elftal vragen we aan iedere trainer om met zijn/haar ploeg massaal aanwezig te zijn om KSVR te steunen.
Ook voor de ouders, broers/zussen, … doen we een kerstactie want deze mogen de wedstrijd gratis bijwonen.

Programma:

13u30: Iedereen welkom in de jeugdkantine
13u30 – 15u30: Activiteiten binnen en buiten in KSVR Kerstsfeer
15u30: Vertrek richting stadion
16u00: Wedstrijd KSVR – Union

Praktisch:

Mogen wij vragen dat de trainers op woensdagavond 19 december een e-mail sturen naar de verantwoordelijke voor de ‘Events’ davy.cappelle@ksvroeselare.be met volgende info,

  • Aantal aanwezige spelers
  • Aantal aanwezige trainers/afgevaardigden
  • Aantal gratis tickets nodig voor ouders, broers/zussen (de tickets worden de dag zelf bezorgd)

Voor iedere aanwezige zal ook een attentie voorzien worden.

Winterstop provinciale ploeg + schema week 49

  • Winterstop provinciale spelers:

Vanaf deze week begint de winterstop voor de provinciale spelers. Eventuele wijzigingen zullen door trainer Davy worden aangekondigd.

1ste training voor de provinciale spelers na de winterstop is op woensdag 2 januari 2019.

Volgende spelers zijn vrij: Arjen, Samy, Mathis O, Lucas N, Yaro, Louis Vdp en Birke ( wel nog 2 weken keepertraining voor Birke )

  • Trainingsschema elite spelers week 49:

Elewout, Ulysse, Arthur, Remi, Gilles M, Gilles O, Mathis L, Mathis D, Louis B, Guess, Kenai, Loic, Maxim, Sten, Stan, Leon, Kenneth, Dex, Baptiste, Armand, Noor, Noah, Emiel en Lucas V.

1) Maandag 3 december:

Training van 17.45u tot 19u

2) Woensdag 5 december:

Training van 17.45u tot 19u

3) Vrijdag 7 december:

Training van 17.45u tot 19u ( voor de spelers die in aanmerking komen voor de match van zaterdag in en tegen Kv Kortrijk )

Selectie voor deze training: Maxim, Remi, Gilles O, Gilles M, Stan, Arthur, Mathis D, Elewout, Ulysse, Dex, Mathis L, Louis B, Noah, Noor, Guess, Baptiste, Leon, Emiel en Loic.

4) Zaterdag 8 december:

KV Kortrijk – KSV Roeselare om 10u ( aanwezig daar om 9u )

Selectie:zelfde als vrijdag training+tibo (doelman u10)

Week 48

1) maandag 26 november:

Training van 17u45 tot 19u voor alle spelers

2) woensdag 28 november:

Training van 17u45 tot 19u voor alle spelers

3) vrijdag 30 november:

Training van 17u45 tot 19u : Birke, Lucas V, Lucas N, Louis Vdp, Yaro, Mathis L, Mathis O, Arjen, Samy en Kenneth

4) zaterdag 1 december:

Ksvr – Zwevegem om 9u30 : Selectie: Birke, Lucas V, Lucas N, Louis Vdp, Yaro, Mathis L, Mathis O, Arjen, Samy en Kenneth

Graag aanwezig kleedkamer om 8u45

5) zaterdag 1 december:

Eupen – Ksvr om 10u30 :

Selectie: Emile D, Remi, Elewout, Arthur, Kenai, Loic, Louis b, Leon, Baptiste, Maxim, Mathis D, Gilles O, Stan, Guess, Noah, Noor, Dex, Armand en Emiel

Graag aanwezig om 5u50 reo veiling. Bus vertrekt om 6u00

Selecties trainingen + match Provinciale

Training donderdag 22/11/2018 van 17.45u tot 19u:

Maxim, Sten, Noor, Noah, Guess, Remi, Arthur, Armand, Stan, Emiel, Lucas V, Gilles o, Gilles M, Baptiste, Mathis L, Mathis D, Louis B, Elewout, Leon en Loic

Training vrijdag 23/11/2018 van 17.45u tot 19u + wedstrijd Knokke – KSVR op zaterdag 24/11/2018 om 9.30u ( aanwezig daar om 8.45u ):

Birke, Lucas N, Dex, Kenneth, Yaro, Louis VDP, Kenai, Samy, Arjen en Mathis O