Entries by U18

Selectie wedstrijd naar Virton

selectie voor morgen : opstapplaats REO om 9u30 of Wevelgem 10u iedereen bevestigen waar opgestapt wordt (sms naar trainer) uitgebreid lunchpakket + voldoende drinken (1.5l reeds in busreis + wedstrijd) selectie: Richard, Simo, Enrique, Kenneth, Michiel, Beau, Owen, Tibo M, Benoit, Gianni, Thibaut T, Robbe, Gill, Massimo opstapplaats bevestigen aub!! tot morgen

Selectie KSVR-Westerlo

heren, selectie voor morgen : keepers Gauhier en Richard Simo, Enrique, Kenneth, Michiel, Beau, Owen, Antoine, Benoit, Gianni, Thibaut, Robbe, Gill, Massimo, Vadim en Guillian om 13u in de kleedkamers tot morgen, uitgerust !!

Wedstrijd Cercle

heren, selectie voor morgen : verzamelen 12u45 ten laatste op Cercle keepers Gauthier & Richard Simo, Enrique, Mathieu, Kenneth, Michiel, Beau, Owen, Tibo, Antoine, Benoit, Thibaut, Robbe, Gill, Massimo tot morgen  

Programma winterperiode

heren, winterprogramma na deze week : behalve loopopdrachten + kracht thuis; geen trainingen tot aan 19 december. 18/12 : training 17u45 – 19u15 EXTRA 19/12 : training 19u15       13u – 15u  20/12 of 21/12 : training of wedstrijd => wedstrijd 21/12 : KSVR-Rac.Waregem spelen om 10u; iedereen kleedkamers ten laatste 9u 23/12 : […]

Selectie KSVR-Union

heren, selectie voor morgen  : keepers Gerben + Matteo Simo, Enrique,  Kenneth, Noah, Michiel, Beau, Owen, Tibo, Benoit, Gianni, Thibaut, Robbe, Gill, Bryan, Massimo verzamelen 13u15 in de kleedkamers, hou rekening met de crosscup & moeilijke bereikbaarheid van het jeugdcomplex ! tot morgen

Selectie Lommel-KSVR

heren, selectie voor morgen; verzamelen op REO veiling, bus vertrekt om 9u (lunch om 10u30 – spelen om 13u//1.5l water op de bus + 1.5l wedstrijd) keepers Gerben en Richard Simo, Mathieu, Kenneth, Beau, Jan-Thomas, Owen, Tibo, Antoine, Gianni, Thibaut, Robbe, Gill, Noah, Emilio tot morgen

Selectie Union-KSVR

heren, morgen vertrekken om 10u op parking REO (let op er is rally dit weekend = drukte ; vooral rond schiervelde) vergeet lichte lunch niet (rond 10u30-11u) & drinken !! Richard, Simo, Enrique, Mathieu, Kenneth, Mathias, Michiel, Erik, Jan-Thomas, Owen, Tibo M, Robbe, Gill, Noa Tot morgen

Programma week 36

maandag : training : KK9+10 / T5 dinsdag  : training : KK4 / T4 donderdag : training KK1 / T7 de drankflessen (in de staat van zaterdag) zullen in de kleedkamer staan; samen met de houders kunnen ze mee op het veld. materiaal : Mathias + Michiel

Selectie wedstrijd thuis – Lommel

heren, verzamelen 13u15 in de kleedkamer (wordt 30° voorspeld; water-water-water!) selectie van deze week : Gerben, Simo, Enrique, Mathieu, Kenneth, Mathias, Michiel, Erik, Jan-Thomas, Owen, Tibo, Tosin, Robbe, Gill, Lars, Noa

planning w35

heren, planning voor deze week : maandag : training T4 / KK 8 dinsdag : training T4 / KK5 donderdag  : training T5 / KK 1  / breng allemaal ID mee, we laden jullie gegevens in (moest je ooit je pas vergeten zijn op match…) zaterdag thuiswedstrijd Lommel (en aansluitend ook A-elftal thuis Lommel) materiaal […]