Week 11 – Programma U7_U8

Dinsdag 10/03/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 12/03/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 14/03/2020 : KSV Roeselare U8 – KVP Gits

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: 
  • Trainer : 

Zaterdag 14/03/2020 :KSV Oostnieuwkerke – KSV Roeselare U7  ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 09u15 ( 08u30 aan de kleedkamers in Staden)
  • selectie: 
  • Trainer : 
  • Adres : Cockstraat 24 ; 8840 Staden

Zaterdag 14/03/2020 : KSV Roeselare U8 – KWS Desselgem

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers  op schiervelde )
  • selectie: 
  • Trainer : 

Zaterdag 14/03/2020 : Racing Club Harelbeke – KSV Roeselare U8  ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 11u00 ( 10u15 aan de kleedkamers in Harelbeke )
  • selectie : 
  • Trainers : 
  • Adres : Stasegemsesteenweg 23 ; 8530 Harelbeke

Zondag 15/03/2020 : KSV Roeselare U8 –  Beerschot ( 2 ploegen U8 / 1 ploeg U7)

  • tijdstip : 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op Schiervelde )
  • selectie U7 : 
  • selectie U8 :
  • Trainers : 

PS : De tijdstippen van bepaalde wedstrijden kunnen nog gewijzigd worden. Hou de blog goed in het oog .

Afgelasting training U7/U8/U9 – donderdag 5 maart

Beste spelers en ouders,

ten gevolge van de voorspelde felle regenbuien tot minimum 19h00, wordt de training van deze avond ( donderdag 5 maart ) afgelast.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Preventie Corona-virus

Beste KSVR spelers-ouders,
De laatste dagen is het Corona-virus het gespreksonderwerp bij uitstek.
Het is als gewone burger niet eenvoudig om in te schatten hoe ernstig het allemaal is.
We willen zeker niet panikeren maar vinden dat het toch verstandig is preventief te handelen.
We hebben binnen KSVR de goede gewoonte elkaar te hand te schudden voor-na training en wedstrijd.
We stellen voor om dit gedurende een onbepaalde periode niet meer te doen en volgen de richtlijnen van de overheid:
   – we groeten elkaar met een simpele ‘goede dag of morgen of avond …(geen handen of kussen geven)
   – handen regelmatig en grondig wassen
   – openbaar hoesten vermijden
   – papieren zakdoekjes gebruiken en wegwerpen na gebruik
voor meer info : www.info-coronavirus.be
Dank voor het begrip en medewerking.
Coôrdinatie-team

Week 10 – Programma U7_U8

Dinsdag 03/03/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 05/03/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 07/03/2020 : KFC Eendracht Hooglede – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers in Hooglede )
  • selectie: Meronne Bouten, Mats Delbecke, Brooklyn Ducasteele, Gauthier Hoedt, Emiel Hoornaert, Emiel Huyghe & Maxime Jonckheere
  • Trainer : Mario/Hans
  • adres : Oude Rozebekestraat 55a ; 8830 Hooglede

Zaterdag 07/03/2020 : KSV Roeselare U7 – SC Zonnebeke ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op Schiervelde)
  • selectie: Henri Dehouck, Juul Leenknecht, Ilian Lezeure, Achiel Vandycke, Ferdinand Vanholle, Vandenbrande Finn & Rene Tampere
  • Trainer : Dominique

Zaterdag 07/03/2020 : KSK Geluwe – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers in Geluwe )
  • selectie: Bataillie Mathis, Warre Callewaert, Lucas Descamps, Yben Maene, Matis Neyrinck, Lucas Ruant & Leon Vereecke
  • Trainer : Remco
  • adres : Damien Feys Stadion ; Wervikstraat ; 8940 Geluwe
  • Blijf de blog in het oog houden moest het toch nog afgelast worden ter plaatse

Zaterdag 07/03/2020 : KSV Roeselare U8 – KVCSV Oostkamp ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Ferre Arteel, Gilles Lebon, Jelle Braem, Ferre Casteleyn, Cyriel Crombez, Lars Debruyne, Martijn Decru, Mauro Devolder, Ernest Lenaerts, Jules Lievens, Lucas Nita, Arthur Robeseyn, Gilles Vermeeren, Léon Cappelle & Ylian Vanmarcke
  • Trainers : Davy & Jakob

Donderdag 27 februari – Afgelasting training U7/U8/U9

Beste spelers en ouders,

ten gevolge van de slechte weersomstandigheden, wordt de training van deze avond ( donderdag 27 februari ) afgelast.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Week 9 – Programma U7_U8

Dinsdag 25/02/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 27/02/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 29/02/2020 : VV Emelgem Kachtem – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: Verplaatst naar andere datum! 
  • selectie: Huyghe Emiel , Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel  , Bouten Meronne +1 a 2 spelers
  • Trainer : 
  • adres : Spercentrum Kachtem ; Priester Pattynstraat ; 8870 Kachtem

Zaterdag 29/02/2020 : KSV Roeselare U7 – KVK Westhoek ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op Schiervelde)
  • selectie: Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe  , Dehouck Henri , Vanholle Ferdinand , Ducasteele Brooklyn  , Vandenbrande Finn, Huyghe Emiel, Delbecke Mats, Bouten Meronne
  • Trainer : Dominique 

Zaterdag 29/02/2020 : R Dottignies Sp – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers in Dottignies )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Callewaert Warre , Hoedt Gaulthier, Jonckheere Maxime
  • Trainer : Remco
  • adres : Rue De La Cabocherie ; 7711 Dottignies

Zaterdag 29/02/2020 : KSV Roeselare U8 – Torhout 1992 KM ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles  , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Debruyne Lars , Braem Jelle , Decru Martijn , Crombez Cyriel, Hoornaert Emiel.
  • Trainers : Davy en Mario 

Zaterdag 22/02/20 K.S.V. Roeselare – K.S.C. Lokeren 20u30

Beste spelers, Beste ouders,

Zaterdag speelt de 1e ploeg een superbelangrijke thuiswedstrijd! De voetbaltoekomst van onze eigen jeugdspelers staat in deze wedstrijd misschien meer dan ooit op het spel. Bij winst doen we uitstekende zaak om onze Play-Off 2 kansen gaaf te houden en daarbij de Play-Downs te vermijden.

Ieder jeugdspelertje wordt verwacht om aanwezig te zijn op deze wedstrijd, waar we voor het begin van de wedstrijd een erehaag zullen vormen voor onze jongens om hun te tonen dat ze niet enkel voor hunzelf of de club, maar ook voor uw zoon/dochter spelen die avond. Deze inzet komt vanuit de trainersstaf, net omdat we weten hoe belangrijk deze avond wordt voor onze jeugdspelertjes.

  • Wanneer : Zaterdag stipt om 20u00 bij uw trainer/afgevaardigde
  • Waar : Tribune E (nieuwe tribune achter doel) – aan de Euroshopcontainer
  • Kledij : uitgangstenue K.S.V. Roeselare (volledige trainingstenue)
  • Belangrijk : vergeet uw abonnement niet – anders geraak je niet binnen!
  • Tickets ouders : te koop in de jeugdkantine aan 5€/ticket (opgelet : beperkte voorraad)

Met sportieve groeten,

De trainersstaf

Week 8 – Programma U7_U8

Dinsdag 18/02/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Dinsdag 18/02/2020 : KSV Roeselare U8 – SK Staden B

  • tijdstip: 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Huyghe Emiel , Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel  , Bouten Meronne, Léon Cappelle, Ylian Vanmarcke
  • Trainer: Davy

Donderdag 20/02/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 22/02/2020  ( 8u30 tot 10u ): Wedstrijden ( Kleedkamers 9 en 10 )

Selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles  , Lenaerts Ernest , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules  , Debruyne Lars , Braem Jelle , Crombez Cyriel , Huyghe Emiel , Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel , Bataillie Mathis , Callewaert Warre , Ruant Lucas , Bouten Meronne , Dehouck Henri , Denorme Seppe.

Wie niet kan aanwezig zijn gelieve zo vlug mogelijk te verwittigen zodat we iemand anders de kans kunnen geven.

Afgelasting training U7_U8 (13/02/2020)

Naar aanleiding van de aanhoudende slechte weersomstandigheden worden de trainingen van U7 en U8 voor donderdag 13/02/2020 afgelast.

met vriendelijke en sportieve groeten

Team U7/U8

Dinsdag 11 februari 2020 – Afgelasting training U7 tem U9

Beste spelers en ouders,

teneinde de veiligheid van de kinderen ( U7 tem U9 ) niet in gevaar te brengen door de extreem harde wind, wordt de training van deze avond ( dinsdag 11 februari 2020 ) afgelast.

Met sportieve groeten,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )