Correctie op eerder bericht ” Wedstrijden Competitie U7/U8 “

Beste spelers en ouders,

de wedstrijd KSV Roeselare U7 – Oostnieuwkerke U7 van aanstaande zaterdag, gaat dan toch door zoals gepland op zaterdag 18 januari om 9h00 en wordt dus niet verplaatst.

Met sportieve groet,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

Wedstrijden Competitie U7 / U8

Beste spelertjes en ouders,

om organisatorische redenen zijn we genoodzaakt om enkele zaterdag wedstrijden te verplaatsen naar midweek ( dinsdag, woensdag of donderdag ).

We baseren onze keuze op de geografische ligging van de tegenstanders.

Onderstaand de wedstrijden die we zullen verplaatsen ( de overige wedstrijden U7/U8 worden gespeeld zoals ze op BBF staan gepland )

  •  zaterdag 18 januari : KSV Roeselare U7 – Oostnieuwkerke U7 => wordt verplaatst naar di 21/01, woe 22/01 of do 23/01
  •  zaterdag 1 februari : De Ruiter U8 – KSV Roeselare U7 => wordt verplaatst naar di 4/02, woe 5/02 of do 6/02
  •  zaterdag 8 februari : KSV Roeselare U8 – Dosko Beveren U8 => wordt verplaatst naar di 11/02, woe 12/02 of do 13/02
  •  zaterdag 15 februari : KSV Roeselare U7 – Staden U8 => wordt verplaatst naar di 18/02, woe 19/02 of do 20/02

Alvast bedankt voor jullie begrip en indien vragen, kunnen jullie steeds contact opnemen met mij.

Sportieve Groeten

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 ) / 0489595477 / ds.roeselare@gmail.com

Voetbal Vlaanderen – Bevraging beleidsplanning 2021 – 2024

Beste ouders,

Op vraag van Voetbal Vlaanderen (Vragenlijst ouders – beleidsplan 2021 – 2024) vragen wij u beleefd om massaal de vragenlijst (te bereiken door onderstaande link te kopiëren in jullie browser) in te vullen a.u.b.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=8hWRmSNzZUieHgZUjtyEcZ2jAn9yVVNNpnVS-McOGpdURERXSUtQRTVQS1VNVkdGWTg3T0k4SzVWQS4u

Deze vragenlijst is volledig anoniem en de deadline voor het invullen is 29 januari 2020

Dank voor de medewerking.

DEMEULENAERE DIRK
Administration Manager Youth Department KSV Roeselare

Week 3 – Programma U7_U8

Dinsdag 14/01/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Woensdag 15/01/2020 : FC Gullegem – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers in Gullegem )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Castelein Ferre, Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Ruant Lucas , Braem Jelle.
  • adres : Poezelhoek 12 ; 8560 Gullegem
  • Trainers : Davy en Mario

Woensdag 15/01/2020 : Zonnebeke – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 ) ( 3 ploegen )

  • tijdstip: 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers in Zonnebeke)
  • selectie: Tampere Rene , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri , Vandenbrande Finn , Vanholle Ferdinand , Bouten Meronne , Delbecke Mats , Ducasteele Brooklyn.
  • adres : ijzerweg Z/N ; 8980 Zonnebeke
  • Trainers : Jochen en Remco
  • UPDATE 15u: DEZE WEDSTRIJD IS AFGELAST DOOR HET SLECHTE WEER

Donderdag 16/01/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 18/01/2020 : KSV Roeselare U7 – KSK Oostnieuwkeke ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri , Vandenbrande Finn , Vanholle Ferdinand , Tampere Rene.
  • Trainer : Dominique

Zaterdag 18/01/2020 : K VP Gits – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers in Gits)
  • selectie:  Huyghe Emiel , Bouten Meronne , Delbecke Mats , Ducasteele Brooklyn , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel.
  • Adres : Singellaan 51 ; 8830 Hooglede
  • Trainer : Jochen

Zaterdag 18/01/2020 : KWS Desselgem – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 10u15 ( 09u30 aan de kleedkamers in Desselgem )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre , Braem Jelle.
  • Adres : Leiestadion ; Pompoenstraat 48 ; 8792 Desselgem
  • Trainer : Remco

Zaterdag 18/01/2020 : KSV Roeselare U8 – RC Harelbeke ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles  , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Castelein Ferre.
  • Trainers : Davy en Mario

 

Week2 – Programma U7_U8

Dinsdag 07/01/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 09/01/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


SC Zonnebeke – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 ) wedstrijd uitgesteld naar ander tijdstip

  • tijdstip: 
  • selectie: Tampere Rene , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri
  • adres : ijzerweg Z/N ; 8980 Zonnebeke

Zaterdag 11/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KFC Eendracht Hooglede

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Vereecke Leon , Descamps Lucas , Neyrinck Matis , Bataillie Mathis , Bouten Meronne , Vanholle Ferdinand , Vanden Brande Finn

Zaterdag 11/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KSK Geluwe

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Hoornaert Emiel , Callewaert Warre , Maene Yben , Castelein Ferre , Jonckheere Maxime , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier

Zaterdag 11/01/2020 : KVCSV Oostkamp – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u30 ( 08u45 aan de kleedkamers in Oostkamp )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Ruant Lucas.
  • adres : Sporthal de valkaart ; Albrecht Rodenbachstraat ; 8020 Oostkamp

Zondag 12/01/2020 : KSV Roeselare – KV Oostende ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7 )

  • tijdstip : 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op schiervelde)
  • selectie U7 : Jonckheere Maxime , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier , Hoornaert Emiel , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon
  • selectie U8 : Arteel Ferre , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Lievens Jules , Ruant Lucas , Castelein Ferre.

Wedstrijdschema U8

Dinsdag 10/12/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 12/12/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T6 / U8 K8 T6 )


Zaterdag 28/12/2019 : Equinox indoortornooi Ieper

  • Aanwezig: 8u30 aan sporthal Ieper (zaalvoetbalschoenen niet vergeten!)
  • Selectie : Arteel Ferre , Vermeeren Gilles , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas  , Decru Martijn , Lievens Jules , Cappelle Leon.
  • Adres : Sporthal 2, Leopold3 laan , Ieper
  • Schema: Wedstrijdschema U8

Zaterdag 04/01/2020 : Tornooi Club Roeselare U7

  • Aanwezig : 14u00 in de sporthal (zaalvoetbalschoenen niet vergeten!)
  • Selectie : Van Marcke Ilyan , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim , Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier.
  • Adres : Sporthal ‘Onze Kinderen’, Hoogstraat 98, 8800 Roeselare (hoek Hoogstraat en Blommestraat).
  • Schema : INDOORTORNOOI U7 CLUB ROESELARE NAMIDDAG 2×5 PLOEGEN

 


Zondag 05/01/2020 : Tornooi Club Roeselare U8

  • Aanwezig : 13u15 in de sporthal (zaalvoetbalschoenen niet vergeten!)
  • Selectie : Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Lebon Gilles , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre , Bataillie Mathis , Callewaert Warre , Ruant Lucas.
  • Adres : Sporthal ‘Onze Kinderen’, Hoogstraat 98, 8800 Roeselare (hoek Hoogstraat en Blommestraat).
  • Schema : INDOORTORNOOI U8 CLUB ROESELARE NAMIDDAG 2×4 PLOEGEN

Door de afgelasting van het tornooi van KSVR zijn we nog actief op zoek om iedereen toch een tornooi of wedstrijd aan te bieden. Onze oprechte excuses moest dit niet lukken! Wie van de geselecteerden er niet kan bij zijn gelieve zo snel mogelijk te melden zodat we iemand anders de kans kunnen geven!

 


Trainingen herbeginnen Dinsdag 07/01/2020


Week 49 – Programma U7_U8

Dinsdag 03/12/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Woensdag 04/12/2019 : Meulebeke – KSV Roeselare U7 / U8

  • tijdstip: 18u30 ( 17u45 aan de kleedkamers van Meulebeke)
  • selectie U7: Van Marcke Ilyan ,  Jonckheere Maxim , Bouten Meronne ,  Hoornaert Emiel , Delbecke Mats ,  Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier.
  • selectie U8: Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas  , Decru Martijn , Lievens Jules.
  • adres : Ingelmunstersteenweg 11 via ter borchtlaan ; 8760 Meulebeke

Donderdag 05/12/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zondag 08/12/2019 : KSV Roeselare U7 / U8  – SV Zulte Waregem ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7)

  • tijdstip :10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie U7: Van Marcke Ilyan ,  Jonckheere Maxim , Bouten Meronne ,  Hoornaert Emiel , Delbecke Mats ,  Cappelle Leon , Werbrouck Gaulthier.
  • selectie U8: Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Lievens Jules , Castelein Ferre.

Administratie

Beste spelers en ouders,

Voor de speler(s) hierna vermeld zijn er documenten beschikbaar.

Robesyn Arthurs

Deze kunnen door de speler (of) ouders opgehaald worden in de kantine (Gudrun Vlamynck).

Bij verder vragen kan er contact opgenomen worden via dirk.demeulenaere@vdvp.be

Zaterdag 30/11/2019 – 20.30 uur | KSV Roeselare – SK Lommel

Beste trainers, afgevaardigden, spelers en ouders,

Zaterdag staan we voor een uiterst belangrijke wedstrijd van ons 1ste elftal.
Om succesvol te zijn hebben we jullie massale steun als 12de man meer dan nodig.
Indien de totale jeugdopleiding trainers, afgevaardigden, spelers en ouders aanwezig zijn, hebben we zeker 900 à 1.000 extra supporters om ons 1ste elftal naar de overwinning te schreeuwen.
Ouders en vrienden kunnen (vanaf morgen) voor deze wedstrijd tickets kopen in de jeugdkantine aan 5,00 Euro.
We rekenen ten volle op jullie aanwezigheid!!!
#oltegoareroeselare

Week 48 – Programma U7_U8

Dinsdag 26/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 28/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 30/11/2019 : KWS Houthulst – KSV Roeselare U7 ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers van Houthulst)
  • selectie:  Delbecke Mats , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Hoedt Gaulthier , Ilian Lezeure  , Leenknecht Juul , Vanden Brande Finn , Verstraete Keano.
  • adres : Paardedreef 4A ; 8650 Houthulst

Zaterdag 30/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSV Rumbeke  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne ,  Tampere René , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri ,  Denorme Seppe , Hoornaert Emiel , Ducasteele Brooklyn.

Zaterdag 30/11/2019 : VK Langemark-Poelkapelle – KSV Roeselare U8  ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u15 ( 08u30 aan de kleedkamers van Langemark )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre.
  • adres : Boezingestraat 47 ; 8920 Langemark

Zaterdag 30/11/2019 : KSV Roeselare U8  – Varsenare ( 2 ploegen )

  • tijdstip :09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Jonckheere Maxim.