Week 49 – Programma U7_U8

Dinsdag 03/12/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Woensdag 04/12/2019 : Meulebeke – KSV Roeselare U7 / U8

  • tijdstip: 18u30 ( 17u45 aan de kleedkamers van Meulebeke)
  • selectie U7: Van Marcke Ilyan ,  Jonckheere Maxim , Bouten Meronne ,  Hoornaert Emiel , Delbecke Mats ,  Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier.
  • selectie U8: Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas  , Decru Martijn , Lievens Jules.
  • adres : Ingelmunstersteenweg 11 via ter borchtlaan ; 8760 Meulebeke

Donderdag 05/12/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zondag 08/12/2019 : KSV Roeselare U7 / U8  – SV Zulte Waregem ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7)

  • tijdstip :10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie U7: Van Marcke Ilyan ,  Jonckheere Maxim , Bouten Meronne ,  Hoornaert Emiel , Delbecke Mats ,  Cappelle Leon , Werbrouck Gaulthier.
  • selectie U8: Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Lievens Jules , Castelein Ferre.

Administratie

Beste spelers en ouders,

Voor de speler(s) hierna vermeld zijn er documenten beschikbaar.

Robesyn Arthurs

Deze kunnen door de speler (of) ouders opgehaald worden in de kantine (Gudrun Vlamynck).

Bij verder vragen kan er contact opgenomen worden via dirk.demeulenaere@vdvp.be

Zaterdag 30/11/2019 – 20.30 uur | KSV Roeselare – SK Lommel

Beste trainers, afgevaardigden, spelers en ouders,

Zaterdag staan we voor een uiterst belangrijke wedstrijd van ons 1ste elftal.
Om succesvol te zijn hebben we jullie massale steun als 12de man meer dan nodig.
Indien de totale jeugdopleiding trainers, afgevaardigden, spelers en ouders aanwezig zijn, hebben we zeker 900 à 1.000 extra supporters om ons 1ste elftal naar de overwinning te schreeuwen.
Ouders en vrienden kunnen (vanaf morgen) voor deze wedstrijd tickets kopen in de jeugdkantine aan 5,00 Euro.
We rekenen ten volle op jullie aanwezigheid!!!
#oltegoareroeselare

Week 48 – Programma U7_U8

Dinsdag 26/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 28/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 30/11/2019 : KWS Houthulst – KSV Roeselare U7 ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers van Houthulst)
  • selectie:  Delbecke Mats , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Hoedt Gaulthier , Ilian Lezeure  , Leenknecht Juul , Vanden Brande Finn , Verstraete Keano.
  • adres : Paardedreef 4A ; 8650 Houthulst

Zaterdag 30/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSV Rumbeke  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne ,  Tampere René , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri ,  Denorme Seppe , Hoornaert Emiel , Ducasteele Brooklyn.

Zaterdag 30/11/2019 : VK Langemark-Poelkapelle – KSV Roeselare U8  ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u15 ( 08u30 aan de kleedkamers van Langemark )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre.
  • adres : Boezingestraat 47 ; 8920 Langemark

Zaterdag 30/11/2019 : KSV Roeselare U8  – Varsenare ( 2 ploegen )

  • tijdstip :09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Jonckheere Maxim.

Hij komt … Hij komt … De Sint & zijn Pieten

Verwelkom Sint en zijn Pieten samen met Bagoe!

23/11/2019 om 12u00
businessgebouw – 1ste verdiep

Inschrijven kan voor € 7,00 per persoon, op dinsdag 19/11 en donderdag 21/11 in de jeugdkantine, tussen 17u30 en 19u00.
Indien u niet in de jeugdkantine geraakt, kunt u inschrijven via mail verpouckev@gmail.com

Er zijn klaaskoeken en warme chocomelk voorzien!

KSVR_Sinterklaasuitnodiging

sint tekening

Week 47 – Programma U7_U8

Dinsdag 19/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Woensdag 20/11/2019 : Mandel United –  KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers van Mandel )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre , Decru Martijn , Debruyne Lars , Cappelle Leon.
  • adres : Sint-Jorisstraat 76 ; 8870 Izegem

Donderdag 21/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 23/11/2019 : Dosko Beveren – KSV Roeselare U7 ( 1 ploeg 3vs3 ) ( Trainer Jochen )

  • tijdstip: 09u30 ( 08u45 aan de kleedkamers van Dosko Beveren  )
  • selectie: Bouten Meronne ,  Tampere René , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri , Leenknecht Juul , Denorme Seppe
  • adres : Bevers Stadion ; Izegemse Aardeweg 38 ; 8800 Roeselare

Zaterdag 23/11/2019 : KSV Roeselare U7 – SK Westrozebeke  ( 1 ploeg  3vs3 ) ( Trainr Remco )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Hoornaert Emiel , Delbecke Mats , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Hoedt Gaulthier , Ilian Lezeure   , Ducasteele Brooklyn

Zaterdag 23/11/2019 : KSV Roeselare U8 – FC Passendale ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers van Schiervelde )
  • selectie:  Cappelle Leon , Jonckheere Maxim  , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre.

Sinterklaasfeestje U5 tot U9 : zie hierboven .


Zondag 24/11/2019 : Cercle Brugge KSV –  KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 10u00 ( 09u15 aan de kleedkamers van Cercle Brugge )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Ruant Lucas .
  • adres : Olympialaan 74 , 8200 Brugge

JEUGD ABONNEMENTEN

Voor de toegangscontrole van de wedstrijden 1ste elftal, wordt er sinds kort gewerkt met een scanningssysteem. Hierbij stellen veiligheidsverantwoordelijken en stewards vast dat er veel volwassenen voor de toegang gebruik maken van het gratis jeugdspelers abonnement.
Dit kan en mag uiteraard niet … jeugdabonnementen zijn strikt persoonlijk!
Vanaf volgende wedstrijd zal bij onregelmatig gebruik het jeugd abonnement ingetrokken en vernietigd worden.
Dank voor het begrip.

Week 46 – Programma U7_U8

Dinsdag 12/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 14/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 16/11/2019 : VK Langemark-Poelkapelle – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u45 ( 10u00 aan de kleedkamers van Langemark )
  • selectie: Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier , Ducasteele Brooklyn , Henri D , Huyghe Emiel .
  • adres : Boezingestraat 47 ; 8920 Langemark

Zaterdag 16/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSK Oostnieuwkerke  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Tampere René , Vanholle Ferdinand , Leenknecht Juul , Vandycke Achiel , Vanden Brande Finn , Lezeure Ilian , Denorme Seppe .

Zaterdag 16/11/2019 : VV Emelgem Kachtem – KSV Roeselare U8 –  ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers van Emelgem-Kachtem )
  • selectie: Cappelle Leon , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim  ,  Van Marcke Ilyan , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Callewaert Warre.
  • adres : Spercentrum Kachtem ; Priester Pattynstraat ; 8870 Kachtem

Zaterdag 16/11/2019 : KSK Steenbrugge –  KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 10u15 ( 09u30 aan de kleedkamers van Steenbrugge )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre , Decru Martijn , Debruyne Lars , Ruant Lucas.
  • adres : Weidestraat 85A ; 8310 Sint-Kruis ( Brugge )

Week 45 – Programma U7_U8

Dinsdag 05/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 07/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 09/11/2019 : KSV De Ruiter – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u00 ( 09u15 aan de kleedkamers van De Ruiter )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn ,  Tampere René , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri , Leenknecht Juul.
  • adres : Ieperse Aardeweg 131 ; 8800 Roeselare

Zaterdag 09/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSV Diksmuide  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Jonckheere Maxim , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Hoedt Gaulthier , Vanden Brande Finn , Ilian Lezeure , Denorme Seppe .

Zaterdag 09/11/2019 : KSV De Ruiter – KSV Roeselare U8 ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op De Ruiter )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Bataillie Mathis , Descamps Lucas , Ruant Lucas , Delbecke Mats , Hoornaert Emiel , Vereecke Leon , Callewaert Warre.
  • adres : Ieperse Aardeweg 131 ; 8800 Roeselare

Zaterdag 09/11/2019 : KSV Roeselare U8  – K Sp Club Blankenberge( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op Schiervelde)
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Decru Martyn , Devolder Mauro, De Buysser Mathisse, Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre, Maene Yben.

 


Zondag 10/11/2019 : SV Zulte Waregem – KSV Roeselare ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7 )

  • tijdstip : 10u00 ( 09u00 aan de kleedkamers in Waregem)
  • selectie U7 : Cappelle Leon , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim , Hoedt Gaulthier , Ducasteele Brooklyn , Werbrouck Gaulthier , Delbecke Mats
  • selectie U8 : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre
  • adres : Zuiderlaan 30 ; 8790 Waregem

Week 44 – Programma U7_U8

Dinsdag 29/10/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 31/10/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 02/11/2019 : KFC Poperinge – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u45 ( 10u00 aan de kleedkamers van Poperinge )
  • selectie: Jonckheere Maxim , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Leenknecht Juul , Vanden Brande Finn , Ilian Lezeure , Denorme Seppe .
  • adres : Ouderdomseweg 5a Don Bosco ; 8970 Poperinge

Zaterdag 02/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KFC Eendracht Hooglede  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn ,  Tampere René , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri , Verstraete Keano.

Zaterdag 02/11/2019 : KSV Roeselare U8 – KFC Eeendracht Hooglede ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Bataillie Mathis , Descamps Lucas , Ruant Lucas , Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier, Vereecke Leon.

Zaterdag 02/11/2019 : R. Knokke FC – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 11u00 ( 10u15 aan de kleedkamers van Knokke )
  • selectie: Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Decru Martyn , Devolder Mauro , Van Marcke Ilyan , De Buysser Mathisse, Nita Lucas ,Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon , Debruyne Lars, Hoornaert Emiel.
  • adres : Stadion Olivier ; Smedenstraat 93 ;8300 Knokke- Heist