Evaluaties U9 K.S.V. Roeselare

Klik : Evaluatielijst Januari 2020 U9

Opmerking: Spelertje dient ook aanwezig te zijn!

2e teambuildingsdag : wedstrijd Racing Club Lens

Beste ouders, spelertjes,

in het voorjaar van 2020 pikken we traditioneel met de U9 een wedstrijd mee bij de Franse profclub R.C. Lens. De ploeg staat momenteel aan de leiding in de Ligue 2! Qua sfeer & beleving een must om eens mee te maken.

Volgende data zijn mogelijk in combinatie met onze wedstrijden zaterdag én zondag :

  • weekend 21 februari 2020 : RC Lens – SM Caen (dag-tijdstip nog te bepalen door Franse bond)
  • weekend 06 maart 2020 : RC Lens – US Orléans (dag-tijdstip nog te bepalen door Franse bond)

Bekerwedstrijden

Bij bekerwedstrijden én tornooien erop letten dat spelertjes ALTIJD hun KIDS-ID persoonlijk bij hun hebben bij aankomst kleedkamer! Geen KIDS-ID = geen wedstrijd.

Loting Beker van West-Vlaanderen U9 :

Programma U9 Week 03

  • Dinsdag 14/01/20 : Training 17u45 – 19u00 (T6-K1+K2)
  • Donderdag 16/01/20 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Zaterdag 18/01/20 : Competitiewedstrijd Provinciaal K.S.V. Roeselare – Mandel United 09u00
  • Zondag 19/01/20 : Oefenwedstrijd Elite K.S.V. Roeselare U9 – Club Brugge 10u00
  • Zondag 19/01/20 : Oefenwedstrijd Elite K.S.V. Roeselare U9/U10 – K.S.V. Roeselare U9/U10 8 vs 8 10u00

Zaterdag 18/01/20 U9 : K.S.V. Roeselare – Mandel United 09u00

  • Trainers : Christophe
  • Selectie :
    Naam
    1 Bouten Mories
    2 Callewaert Rune
    3 Maeyaert Lowie
    4 Schaek Nicolas
    5 Sorvillo Giulian
    6 Dehouck Charles (K)
  • Adres : Schiervelde (T4)
  • Afspraak kleedkamer : 08u15

Zondag 19/01/20 U9 : K.S.V. Roeselare U9 – Club Brugge 10u00

  • Trainers : Steven & Wesley & Christophe & Jari
  • Selectie :
    Naam
    1 Braem Tibe
    2 Brengman Rune
    3 Dehouck Charles (K)
    4 Denys Léon
    5 Deraeve Bob
    6 Ducasteele Sky
    7 Magadiev Amirhan
    8 Ramon Achiel (K)
    9 Vanacker Léon
  • Adres : Schiervelde (T4)
  • Afspraak kleedkamer : 09u00

Zondag 19/01/20 U9 : K.S.V. Roeselare U9/U10 – K.S.V. Roeselare U9/U10 10u00

  • Trainers : Steven & Wesley & Christophe & Jari
  • Selectie :
    Naam
    1 Bouckhout Liam
    2 Coene Arwen
    U10 Deboosere Lars (K)
    3 Degrande Mathis
    4 Demey Ziggy
    5 Mol Remi
    6 Ombecq Warre
    7 Steelandt Lowie
    8 Van Colen Warre (K)
    9 Vandamme Arthur
    10 Vandepoele Zias
  • Adres : Schiervelde (T5)
  • Afspraak kleedkamer : 09u00