Weekschema 49

1) maandag 2 december:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 4 december:training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 6 december:training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 7 december.

Waasland-ksv om 10u30

Selectie:
Emile d
Emiel k
Hasse
Leon
Lucas h
Jules
Jasper
Liam
Berre
Owen
Tibo
Nand
Lucas v
Izar
Arjen
Alec
Kobe
Harrytun
Artur

Graag aanwezig reo veiling om 7u55 bus vertrekt om 8u.
Opstappen wevelgem om 8u15.

Zaterdag 30/11/2019 – 20.30 uur | KSV Roeselare – SK Lommel

Beste trainers, afgevaardigden, spelers en ouders,

Zaterdag staan we voor een uiterst belangrijke wedstrijd van ons 1ste elftal.
Om succesvol te zijn hebben we jullie massale steun als 12de man meer dan nodig.
Indien de totale jeugdopleiding trainers, afgevaardigden, spelers en ouders aanwezig zijn, hebben we zeker 900 à 1.000 extra supporters om ons 1ste elftal naar de overwinning te schreeuwen.
Ouders en vrienden kunnen (vanaf morgen) voor deze wedstrijd tickets kopen in de jeugdkantine aan 5,00 Euro.
We rekenen ten volle op jullie aanwezigheid!!!
#oltegoareroeselare

Weekschema 48

1) maandag 25 november:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 27 november:
Zonnebeke-ksv
Selectie:zie weekschema 47

Of

Training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 29 november:training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 30 november

Knokke-ksv om 9u30

Selectie:
tibo
Alec
Xander
Nand
Berre
Liam
Owen
Izar
Luca
Kobe

Graag aanwezig in Knokke om 8u45

Adres:smedenstraat knokke

Ksv u12-ksv u11 om 10u

Gewone trainingskledij!!!
Selectie:
Emiel d
Emiel k
Arjen
Noor
Artur
Lucas h
Lucas v
Leon
Jules
Jasper
Harrytun
Hasse

Graag aanwezig kleedkamer om 9u15.

Weekschema 47

1) maandag 18 november:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 20 november:
Training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 22 november:geen training

4) zaterdag 23 november:
Union-ksv om 9u30

Selectie:
Tibo
Emile d
Emiel k
Noor
Izar
Lucas h
lucas v
Jasper
Owen
Berre
Hasse
Alec
Jules
Leon
Nand
Arjen
Harrytun
Liam
Artur

Graag aanwezig om 6u55 reo veiling bus vertrekt om 7u of om 7u15 opstappen in wevelgem
(Graag trainers verwittigen dan)

Roeselare-zulte datum nóg te bepalen.verplaatst nr woensdag 11 december

5) woensdag 27 november:

Zonnebeke-ksv om 18u00

Selectie
Emile d
Xander
Luca
Kobe
Hoet
Izar
Liam
Emiel k
Arjen
Owen

Graag aanwezig om 17u15 zonnebeke.

Info:

*trainingen/elite wedstrijden lopen nog tot 14 december dan winterstop.

Indoortornooien

*drongen vrijdag 27 december vm (1 pl)

*indoor ksv roeselare
Vrijdagavond 3 januari (2pl)

JEUGD ABONNEMENTEN

Voor de toegangscontrole van de wedstrijden 1ste elftal, wordt er sinds kort gewerkt met een scanningssysteem. Hierbij stellen veiligheidsverantwoordelijken en stewards vast dat er veel volwassenen voor de toegang gebruik maken van het gratis jeugdspelers abonnement.
Dit kan en mag uiteraard niet … jeugdabonnementen zijn strikt persoonlijk!
Vanaf volgende wedstrijd zal bij onregelmatig gebruik het jeugd abonnement ingetrokken en vernietigd worden.
Dank voor het begrip.

Weekschema 46

1) maandag 11 november:geen training

2) woensdag 13 november

Training van 18u tot 19u15

Of wedstrijd poperinge.

Zie selectie weekschema 45.

3) vrijdag 15 november

Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 16 november

Ksv-lommel om 11u

Selectie:
emile d
Noor
Artur
emiel k
Jules
leon
hasse
Harry
jasper
Tibo
Lucas H
Lucas v
Liam
Arjen
Nand
Berre
Alec
Owen
Maxim

Graag aanwezig om 10u in kleedkamer

Zonnebeke-ksv om 9u30 (ovb)
Wedstrijd wordt verplaatst nr woensdag 27 november om 18u00

Weekschema 45

1) maandag 4 november:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 6 november:
Training van 18u tot 19u15

Of

Beker van belgie 1/16 finale

Ksv roeselare-mandel utd om 18u

Selectie:
Emile d
Emiel k
Leon
Hasse
Noor
Jules
Jasper
Harrytun
Lucas v
Nand

Kids-id mee!!!!

Graag aanwezig kleedkamer om 17u00

3) vrijdag 8 november:
Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 9 november:

Kvo oostende-ksv om 10u00

Selectie:
Tibo
Artur
Liam
Noor
Lucas H
Hasse
Jules
Emiel k
Jasper
Harry
Emile d
Owen
Kobe
Lucas v
Nand
Alec
Arjen
Leon
Izar
Berre

Graag aanwezig om 9u00 in oostende

Kfc poperinge-roeselare wordt verplaatst naar woensdag 13 november op 18u30!!

Selectie
Tibo
Xander
Luca
Maxim
Hoet
Noor
Artur
Leon
Alec
Lucas h
Nand

Graag aanwezig om 17u45 in poperinge.

*maandag 11 november is er geen training!!

JOMA – Bestellingen 2de pasdag

Jullie zijn intussen op de hoogte dat er binnen JOMA iets misgelopen is met de bestelformulieren van de 2de pasdag. Om dit uit te klaren zal de vertegenwoordiger van JOMA a.s. WOENSDAG 30/10/2019 vanaf 17.30 uur in het Businessgebouw (2de Verdiep) aanwezig zijn.
Mogen we vragen dat iedereen die kledij bestelde op de 2de pasdag even langs komt a.u.b.

Administratie

Beste spelers en ouders,

Voor de speler(s) hierna vermeld zijn er documenten beschikbaar.

Arabi Yassir
Cappelle Berre
Descheemaeker Nathan
Huyghebaert Sem
Vandenhende Alec

Deze kunnen door de speler (of) ouders vanaf heden opgevraagd worden in de kantine (Gudrun Vlamynck).

Bij verder vragen kan er contact opgenomen worden via dirk.demeulenaere@vdvp.be

Weekschema 43 en 44

1) maandag 21 oktober
Training van 18u tot 19u15

2) woensdag 23 oktober
Training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 25 oktober
Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 26 oktober.
Ksv-waasland beveren om 11u00

Selectie
Tibo
Noor
Jules
Emiel k
Nand
Harrytun
Jasper
Leon
Hasse
Emile d
Lucas v
Lucas h
Kobe
Owen
Artur
Arjen
Nathan
Berre
Liam

Graag aanwezig om 10u in kleedkamer

5) maandag 28 oktober.
Training van 18u tot 19u15

5*) WIJZIGING
Dinsdag 29 oktober.

Steenbrugge-ksv om 18u00

Selectie
Emile d
Izar
Luca
Xander
Kieran
Hoet
Lucas v
Artur
Harrytun
Arjen
Jules

Graag aanwezig om 17u15.

Adres:weidestraat steenbrugge

Spelers die niet aanwezig kunnen zijn trainer nico verwittigen ten laatste tegen vrijdagavond 20u.

Excuses voor de late melding!

6) woensdag 30 oktober.WIJZIGING
Training van 17u tot 18u15

7) vrijdag 1 november
Geen training

8) zaterdag 2 november

Ksv-oostende om 9u

Selectie
Emile d
Emiel k
Jules
Jasper
Arjen
Berre
Xander
Luca
Owen
Harrytun
Lucas v
Izar

Graag aanwezig kleedkamer om 8u15.

* bij afwezigheid beide trainers verwittigen!!

*er wordt niet gecommuniceerd ivm selecties via berichten,whatsapp,facebook,…