Busregeling play-offs

De busregeling voor de play-offs ziet er zo uit:

– zaterdag 14/03/2020

* U12 en U11 naar Beerschot, wedstrijd om 11u00, bus om 8u30

* U16 en U15 naar Beerschot, wedstrijd om 15u00, bus om 12u00

– zaterdag 21/03/2020

* U14 en U13 naar Lommel, wedstrijd om 10u00, bus om 6u15

* U18 naar Lommel, wedstrijd om 13u00, bus om 9u00

– zondag 22/03/2020

* U10 en U9 naar Lommel, wedstrijd in voormiddag : voorlopig geen bus beschikbaar. Er wordt gezocht naar een andere datum voor deze wedstrijden.

– zaterdag 04/04/2020

* U12 en U11 naar Virton, wedstrijd om 11u00, bus om 6u00

* U16 en U15 naar Virton, wedstrijd om 15u00, bus om 9u00

– zaterdag 18/04/2020

* U14 en U13 naar Beveren, wedstrijd om 10u30, bus om 8u00

* U18 naar Beveren, wedstrijd om 14u00, bus om 11u15

– zondag 19/04/2020

* U10 en U9 naar Beveren, wedstrijd om 10u30, bus om 8u00

– zaterdag 25/04/2020

* U12 en U11 naar Union, wedstrijd om 9u30, bus om 7u15

* U16 en U15 naar Union, wedstrijd om 13u00, bus om 10u00

Vertrekpunt blijft zoals steeds de parking van de REO Veiling.

 

Programma week 11 ( AANGEPAST )

Dinsdag  10/03/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 11/03/2020:

  • Wedstrijd beker van België in en tegen FC Lembeke om AFGELAST door het slechte weer ( velden onder water ).

Deze match zal verplaatst worden naar volgende week woensdag 18 maart 2020 om 17u30 in Lembeke.

  • Dus er is voor IEDEREEN training van 17u45 tot 19u op terrein 6

Vrijdag 13/03/2020 :

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18u30 op het kunstgras

Zaterdag 14/03/2020:

1ste wedstrijd playoffs in en tegen Beerschot om 11u

( vertrek met de bus op de parking van de Reo Veiling om 8u30. Opstappen in Wevelgem kan ook om 8u45.

Adres: Jeugdcomplex de Schomme, 2850 Boom

Team trainer Jakob:

Team trainer Dieter:


De match van de playoffs tegen Cercle Brugge die normaal gepland stond om te spelen op zaterdag 2 mei 2020 is verplaatst naar het vrije weekend ( zaterdag 28 maart ) om 10u in en tegen Cercle Brugge. Dit zal binnenkort ook zo aangepast worden op BBF.


 

Kalender play off 3 ( U11/U12 )

Hierbij de kalender voor de play offs.

De thuismatchen zullen om 11u gespeeld worden.

Voor de wedstrijden op verplaatsing moeten de uren nog bekendgemaakt worden.

  • Zaterdag 14 maart 2020 om … u :  Beerschot – KSV Roeselare
  • Zaterdag 21 maart 2020 om 11u :  KSV Roeselare – Lommel
  • Zaterdag 4 april 2020 om … u: Virton – KSV Roeselare
  • Zaterdag 18 april 2020 om 11u : KSV Roeselare – Waasland Beveren
  • Zaterdag 25 april 2020 om … u: Union Sint Gillis – KSV Roeselare
  • Zaterdag 2 mei 2020 om … u : Cercle Brugge – KSV Roeselare
  • Zaterdag 9 mei 2020 om 11u : KSV Roeselare – KV Kortrijk

 

Preventie Corona-virus

Beste KSVR spelers-ouders,
De laatste dagen is het Corona-virus het gespreksonderwerp bij uitstek.
Het is als gewone burger niet eenvoudig om in te schatten hoe ernstig het allemaal is.
We willen zeker niet panikeren maar vinden dat het toch verstandig is preventief te handelen.
We hebben binnen KSVR de goede gewoonte elkaar te hand te schudden voor-na training en wedstrijd.
We stellen voor om dit gedurende een onbepaalde periode niet meer te doen en volgen de richtlijnen van de overheid:
   – we groeten elkaar met een simpele ‘goede dag of morgen of avond …(geen handen of kussen geven)
   – handen regelmatig en grondig wassen
   – openbaar hoesten vermijden
   – papieren zakdoekjes gebruiken en wegwerpen na gebruik
voor meer info : www.info-coronavirus.be
Dank voor het begrip en medewerking.
Coôrdinatie-team

Programma week 10 ( WIJZIGING )

Dinsdag  03/03/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op kunstgras

Woensdag 04/03/2020:

  • Extra oefenwedstrijd thuis om 18u30 tegen de Inter Provinciale U13 van Wetteren ( 11 vs 11 ) op terrein 5

( Aanwezig in de kleedkamer om 17u45 )

Selectie wedstrijd:

Maxim, Stan Q, Gilles O, Leon, Arthur, Ulysse, Elewout, Kyon, Mathis L, Loic, Gilles D, Lander, Emiel, Remi + testspeler

  • Voor de andere spelers is er training van 17u45 tot 19u:

Spelers die moeten trainen:

Stan W, Lucca, Baptiste, Ennio, Colin, Gilles M, Louis, Guess, Noah, Wout en Mathisse

Vrijdag 06/03/2020 :

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18u30 op het kunstgras

Zondag 08/03/2020:

Oefenwedstrijd thuis tegen Sporting Lokeren ( Format 11 vs 11 ) om 10u30. ( aanwezig in de kleedkamer om 09u45 )

Selectie:

Lucca, Baptiste, Colin, Arthur, Remi, Guess, Noah, Mathisse, Wout, Louis, Ennio, Gilles D, Emiel en Achile ( testspeler )

Programma week 9

Dinsdag  25/02/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 26/02/2020:

  • Oefenmatch op het kunstgras om 18u tegen de u13 van Varsenare ( format 11 vs 11 ) ( aanwezig in de kleedkamer om 17u15 )

Selectie: 

Maxim, Lucca, Stan W, Stan Q, Leon, Ennio, Baptiste, Mathisse, Gilles M, Mathis, Colin, Elewout, Arthur, Louis, Remi, Ulysse, Loic, Kyon, Guess, Noah en Emiel.

Vrijdag 28/02/2020 :

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18u30 op het kunstgras

Zaterdag 29/02/2020:

Oefenwedstrijd in en tegen Cercle Brugge ( Format 11 vs 11 ) om 9u15. ( aanwezig in Cercle Brugge om 8u30)

Adres: Olympialaan 74, 8200 Brugge

Selectie:

 Maxim, Mathisse, Ennio, Gilles M, Baptiste, Remi, Arthur, Louis, Noah, Guess, Kyon, Elewout, Emiel en Ulysse

Programma week 8 + info voor de komende weken

Dinsdag  18/02/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op het kunstgras

Woensdag 19/02/2020:

  • Oefenmatch op het kunstgras om 18u tegen de u13 van Gullegem ( format 11 vs 11 ) ( aanwezig in de kleedkamer om 17u15 )

Selectie: 

Lucca, Leon, Gilles O, Colin, Gilles D, Emiel, Noah, Arthur, Lander, Ulysse, Remi, Elewout, Mathis L en Stan Q

  • Voor de spelers die niet geselecteerd zijn is er training van 17u15 tot 18u15 op terrein 5

Spelers die moeten trainen: 

Maxim, Stan W, Kyon, Wout, Mathisse, Baptiste, Ennio, Guess, Louis en Gilles M

Vrijdag 21/02/2020 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18u30 op terrein 6

Zaterdag 22/02/2020:

Oefenwedstrijd in en tegen KM Torhout ( U13 ) ( Format 11 vs 11 ) om 10u. ( aanwezig in Torhout om 9u15 )

Adres: De velodroom, Bruggestraat 29, 8820 Torhout ( op kunstgras )

Selectie:

Oskar ( testkeeper ) , Maxim, Wout, Kyon, Baptiste, Ennio, Gilles M, Mathisse, Remi, Arthur, Noah, Guess, Loic, Louis B + testspeler

Zondag 23/02/2020:

Oefenwedstrijd thuis tegen de U11 van KSV Roeselare ( format 8 vs 8 ) om 10u op het kunstgras ( aanwezig in de kleedkamer om 9u15 )

Selectie:

Maxim, Lander, Leon, Gilles O, Ulysse, Stan Q, Emiel, Gilles D, Elewout en Colin


De officiële competitie is gedaan en normaal zijn er nu 3 vrije weekends voordat we op 14 maart 2020 aan de playoffs beginnen.

De playoffs gaan we normaal spelen met de volgende teams:

Union Sint Gillis, Kv Kortrijk, Lommel, Virton, Beerschot, Waasland Beveren en dan gaat het nog tussen Westerlo en Cercle Brugge voor de laatste plaats.

Al die vrije weekends tot aan de playoffs gaan we toch proberen om zinvol in te vullen ( de trainingen + de oefenmatchen op woensdag lopen gewoon door zoals gewoonlijk ). Hieronder een kort overzicht van de extra oefenmatchen:

  • Zaterdag 22/02/2020: Km Torhout u 13 – KSV Roeselare u 12 ( 11 vs 11 ) om 10u
  • Zondag 23/02/2020: KSV Roeselare u12 – KSV Roeselare u11 ( 8 vs 8 ) om 10u
  • Zaterdag 29/02/2020: Cercle Brugge u12 – KSV Roeselare u12 ( 11 vs 11 ) om 9u15
  • Zondag 08/03/2020: KSV Roeselare u12 – Lokeren u12 ( 11 vs 11 ) om 10u30

Eventuele afwezigheden tijdig melden aan allebei de trainers.


 

Programma week 7

Dinsdag  11/02/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 12/02/2020:

  • Oefenmatch op het kunstgras om 17u45 tegen de u13 van Rumbeke ( format 11 vs 11 ) ( aanwezig in de kleedkamer om 17u )

Selectie: 

Stan W, Leon, Remi, Arthur, Gilles D, Colin, Emiel, Ennio, Noah, Loic, Lander, Gilles O, Ulysse, Mathis L en Stan Q

  • Voor de spelers die niet geselecteerd zijn is er training van 17u tot 18u15 op terrein 5

Spelers die moeten trainen: 

Lucca, Maxim, Mathisse, Wout, Kyon, Louis, Guess, Baptiste en Gilles M

Vrijdag 14/02/2020 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18u30 op het kunstgras

Zaterdag 15/02/2020:

Competitiewedstrijd thuis tegen Moeskroen om 11u ( aanwezig in de kleedkamer tegen 10u15 )

( WIJZIGING naar een wedstrijd 11 vs 11 omdat Moeskroen met 1 team naar een tornooi in Dortmund is )

Selectie match 11 vs 11:

Maxim, Guess, Arthur, Remi, Baptiste, Wout, Kyon, Gilles M, Louis, Mathisse, Ennio, Loic, Stan Q en Noah

 

Programma week 6

Dinsdag  04/02/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op het kunstgras

Woensdag 05/02/2020:

  • Oefenmatch op het kunstgras om 17u45 tegen de u13 van Wielsbeke A ( format 11 vs 11 ) ( aanwezig in de kleedkamer om 17u )

Selectie: 

Lucca, Mathisse, Leon, Gilles M, Remi, Arthur, Louis, Gilles D, Colin, Emiel, Guess, Noah, Baptiste en Loic

  • Voor de spelers die niet geselecteerd zijn is er training van 17u tot 18u15 op terrein 5

Spelers die moeten trainen: 

Maxim, Stan W, Mathis, Stan Q, Gilles O, Lander, Wout, Kyon, Ulysse en Ennio

Vrijdag 07/02/2020 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18u30 op terrein 6

Zaterdag 08/02/2020:

Competitiewedstrijd in en tegen Antwerp om 10u

( bus vertrekt aan de Reo Veiling om 7u30. Opstappen in Wevelgem kan ook om 7u45 )

Adres: Oude Bosuilbaan 54a, 2100 Deurne

Team trainer Jakob:

Maxim, Guess, Arthur, Remi, Baptiste, Wout, Kyon, Gilles M, Louis en Ennio

Team trainer Dieter:

Lucca, Stan W, Stan Q, Mathis L, Leon, Noah, Loic, Lander, Ulysse, Gilles O en  Gilles D

Wijziging keepertraining – woensdagavond

Beste keepers U9 tem U13,

van volgende week ( woensdag 5 februari ), geld er een nieuwe regeling voor de keepertrainingen op woensdagavond.

Dit, omdat er voor de U9 en U12 reeds heel veel midweekwedstrijden ingepland staan en voor de U11 er sporadisch wedstrijden PU11 worden verplaatst naar midweek.

We schakelen terug op 1 keepertrainer ( Trainer Gilles en bij afwezigheid eventueel trainer Francis ), met telkens een maximum van 6 keepers.

Dit heeft als gevolg dat er op woensdagavond geen keepertraining meer is voor de U12 + U13 en jullie dus dienen aan te sluiten bij de teamtraining op woensdagen.

Voor de U10 tem U13, behouden we het stramien op maandagen.

  •  U10/U11 : 18h00-19h15
  • U12/U13 : 19h15-20h30

Vanaf heden wordt er telkens een agenda op de blog ” Doelmannen ” geplaatst voor de komende maand.

Indien vragen en/of opmerkingen, verneem ik die graag.

Dominique ( TCJO U5 tem U12 ) – 0489 / 59 54 77