U07 & U08

TRAINERS

Mario Leman
0486 42 50 47
mario.leman.coach@gmail.com

Sien Beelprez
0498 71 72 39
sien_beelprez@hotmail.com

Davy Cappelle
0498 51 07 87
davy.cappelle@ksvroeselare.be

Remco Denorme
0474 19 86 77
remco-denorme@hotmail.be

Jochen Dewulf
0471 65 55 51
jochen.dewolf@hotmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Michaël Bataillie
0493 64 63 08
michaelbataillie@hotmail.be

Virginie Verpoucke
0473 58 84 31
verpouckev@gmail.com

Marieke Denorme
0477 64 45 04
Marieke.denorme@hotmail.com

TRAININGEN

Dinsdag
17u45 – 19u00

Donderdag
17u45 – 19u00

NIEUWSBERICHTEN

JEUGD ABONNEMENTEN

Voor de toegangscontrole van de wedstrijden 1ste elftal, wordt er sinds kort gewerkt met een scanningssysteem. Hierbij stellen veiligheidsverantwoordelijken en stewards vast dat er veel volwassenen voor de toegang gebruik maken van het gratis jeugdspelers abonnement.
Dit kan en mag uiteraard niet … jeugdabonnementen zijn strikt persoonlijk!
Vanaf volgende wedstrijd zal bij onregelmatig gebruik het jeugd abonnement ingetrokken en vernietigd worden.
Dank voor het begrip.

Week 46 – Programma U7_U8

Dinsdag 12/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 14/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 16/11/2019 : VK Langemark-Poelkapelle – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u45 ( 10u00 aan de kleedkamers van Langemark )
  • selectie: Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier , Ducasteele Brooklyn , Henri D , Huyghe Emiel .
  • adres : Boezingestraat 47 ; 8920 Langemark

Zaterdag 16/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSK Oostnieuwkerke  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Tampere René , Vanholle Ferdinand , Leenknecht Juul , Vandycke Achiel , Vanden Brande Finn , Lezeure Ilian , Denorme Seppe .

Zaterdag 16/11/2019 : VV Emelgem Kachtem – KSV Roeselare U8 –  ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers van Emelgem-Kachtem )
  • selectie: Cappelle Leon , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim  ,  Van Marcke Ilyan , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Callewaert Warre.
  • adres : Spercentrum Kachtem ; Priester Pattynstraat ; 8870 Kachtem

Zaterdag 16/11/2019 : KSK Steenbrugge –  KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 10u15 ( 09u30 aan de kleedkamers van Steenbrugge )
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre , Decru Martijn , Debruyne Lars , Ruant Lucas.
  • adres : Weidestraat 85A ; 8310 Sint-Kruis ( Brugge )

Week 45 – Programma U7_U8

Dinsdag 05/11/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 07/11/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 09/11/2019 : KSV De Ruiter – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u00 ( 09u15 aan de kleedkamers van De Ruiter )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn ,  Tampere René , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri , Leenknecht Juul.
  • adres : Ieperse Aardeweg 131 ; 8800 Roeselare

Zaterdag 09/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KSV Diksmuide  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Jonckheere Maxim , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Hoedt Gaulthier , Vanden Brande Finn , Ilian Lezeure , Denorme Seppe .

Zaterdag 09/11/2019 : KSV De Ruiter – KSV Roeselare U8 ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op De Ruiter )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Bataillie Mathis , Descamps Lucas , Ruant Lucas , Delbecke Mats , Hoornaert Emiel , Vereecke Leon , Callewaert Warre.
  • adres : Ieperse Aardeweg 131 ; 8800 Roeselare

Zaterdag 09/11/2019 : KSV Roeselare U8  – K Sp Club Blankenberge( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op Schiervelde)
  • selectie : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Decru Martyn , Devolder Mauro, De Buysser Mathisse, Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre, Maene Yben.

Zondag 10/11/2019 : SV Zulte Waregem – KSV Roeselare ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7 )

  • tijdstip : 10u00 ( 09u00 aan de kleedkamers in Waregem)
  • selectie U7 : Cappelle Leon , Hoornaert Emiel , Jonckheere Maxim , Hoedt Gaulthier , Ducasteele Brooklyn , Werbrouck Gaulthier , Delbecke Mats
  • selectie U8 : Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lievens Jules , Lebon Gilles , Braem Jelle , Lenaerts Ernest , Castelein Ferre
  • adres : Zuiderlaan 30 ; 8790 Waregem

VACATURE | Medewerker onderhoud

Momenteel zijn wij op zoek naar een vrijwilliger (M/V) voor de wasserij die Brigitte een tweetal maanden kan vervangen en eventueel later kan/wil doorgroeien naar een parttime. We zoeken iemand die vier dagen per week op Schiervelde aanwezig kan zijn tussen 08u en 13u om de kledij van zowel de eerste ploeg als de jeugd te onderhouden.

INTERESSE?

Ben jij de persoon die we zoeken? Mail dan vlug naar ann.van.poucke@ksvroeselare.be.

Week 44 – Programma U7_U8

Dinsdag 29/10/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 31/10/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 02/11/2019 : KFC Poperinge – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u45 ( 10u00 aan de kleedkamers van Poperinge )
  • selectie: Jonckheere Maxim , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Leenknecht Juul , Vanden Brande Finn , Ilian Lezeure , Denorme Seppe .
  • adres : Ouderdomseweg 5a Don Bosco ; 8970 Poperinge

Zaterdag 02/11/2019 : KSV Roeselare U7 – KFC Eendracht Hooglede  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn ,  Tampere René , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand , Dehouck Henri , Verstraete Keano.

Zaterdag 02/11/2019 : KSV Roeselare U8 – KFC Eeendracht Hooglede ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Bataillie Mathis , Descamps Lucas , Ruant Lucas , Delbecke Mats , Hoedt Gaulthier, Vereecke Leon.

Zaterdag 02/11/2019 : R. Knokke FC – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 11u00 ( 10u15 aan de kleedkamers van Knokke )
  • selectie: Arteel Ferre , Crombez Cyriel , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Decru Martyn , Devolder Mauro , Van Marcke Ilyan , De Buysser Mathisse, Nita Lucas ,Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon , Debruyne Lars, Hoornaert Emiel.
  • adres : Stadion Olivier ; Smedenstraat 93 ;8300 Knokke- Heist

JOMA – Bestellingen 2de pasdag

Jullie zijn intussen op de hoogte dat er binnen JOMA iets misgelopen is met de bestelformulieren van de 2de pasdag. Om dit uit te klaren zal de vertegenwoordiger van JOMA a.s. WOENSDAG 30/10/2019 vanaf 17.30 uur in het Businessgebouw (2de Verdiep) aanwezig zijn.
Mogen we vragen dat iedereen die kledij bestelde op de 2de pasdag even langs komt a.u.b.

Administratie

Beste spelers en ouders,

Voor de speler(s) hierna vermeld zijn er documenten beschikbaar.

Descamps Lucas
Maene Yben
Neyrinck Matis

Deze kunnen door de speler (of) ouders vanaf heden opgevraagd worden in de kantine (Gudrun Vlamynck).

Bij verder vragen kan er contact opgenomen worden via dirk.demeulenaere@vdvp.be

Week 43 – Programma U7_U8

OPMERKING : We merken al geruime tijd op dat verschillende spelers te laat op training verschijnen zonder te verwittigen. Om de kwaliteit van de trainingen te waarborgen zal vanaf heden strenger opgetreden worden. U8 spelers die te laat komen zonder dat vooraf te melden zullen meetrainen met de U7.

Dinsdag 22/10/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T7)

De training voor de stage van Dominique in Zonnebeke is gelijkgesteld. 


Donderdag 24/10/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 26/10/2019 : Club Roeselare – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u00 ( 09u15 aan de kleedkamers van Club Roeselare )
  • selectie: Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Leenknecht Juul , Vanden Brande Finn , Ilian Lezeure , Denorme Seppe , Dehouck Henri
  • adres : Onze Lieve Vrouwmarkt 42 , 8800 Roeselare

Zaterdag 26/10/2019 : KSV Roeselare U7 – SC Zonnebeke  ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn ,  Tampere René ,  Jonckheere Maxim , Hoedt Gaulthier , Werbrouck Gaulthier , Vanholle Ferdinand.

Zaterdag 26/10/2019 : SK Westrozebeke – KSV Roeselare U8 ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Callewaert Warre , Neyrinck Mathis , Maene Yben , Bataillie Mathis , Descamps Lucas , Vereecke Leon , Delbecke Mats , Hoornaert Emiel
  • adres : Ommegang-Noord 16 ; 8840 Westrozebeke

Zaterdag 26/10/2019 : KSV Roeselare U8  – KV Oostende ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op Schiervelde )
  • selectie: Arteel Ferre,  Castelein Ferre , Crombez Cyriel, Lenaerts Ernest , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Braem Jelle, Decru Martyn , Devolder Mauro , Van Marcke Ilyan , De Buysser Mathisse, Nita Lucas ,Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon , Debruyne Lars.

JOMA – Online Webshop

Beste ouders, spelers, trainers,

De online webshop van JOMA is klaar.

Extra kledij kan vanaf nu rechtstreeks bij JOMA besteld worden
via de link https://shop.joma-sport.be/team/ksv-roeselare
Om aan te melden gebruik je de kortingscode KSVRoeselare

Qua bedrukking, levering, … heb je ook verschillende mogelijkheden die met een eenvoudig ‘klik’ systeem aan te duiden is.

Week 42 – Programma U7_U8

Dinsdag 15/10/2019  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T7 / U8 K8 T4)


Donderdag 17/10/2019 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 19/10/2019 : KSV Roeselare U7 – SK Staden ( 1 ploeg  3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Bouten Meronne , Ducasteele Brooklyn , Huyghe Emile  , Vandycke Achiel , Tampere René ,  Jonckheere Maxim , Hoedt Gaulthier , Leenknecht Juul

Zaterdag 19/10/2019 : KSV Roeselare U8  – K. VP Gits ( 1 ploeg )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Neyrinck Mathis , Maene Yben , Bataillie Mathis , Ruant Lucas , Vereecke Leon , Delbecke Mats , Hoornaert Emiel , Werbrouck Gaulthier.

Zaterdag 19/10/2019 : Torhout 1992 KM – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip: 09u00 ( 8u15 aan de kleedkamers in Torhout )
  • selectie: Arteel Ferre, Callewaert Warre , Casteleyn Ferre , Crombez Cyriel, Lenaerts Ernest , Robesyn Arthur, Vermeeren Gilles, Braem Jelle, Decru Martyn , Devolder Mauro , Van Marcke Ilyan , De Buysser Mathisse, Nita Lucas ,Lievens Jules , Lebon Gilles , Cappelle Leon.
  • adres : Velodroom ;Bruggestraat 29B ; 8820 Torhout

Dit weekend is 1 ploeg U7 vrij in de competitie zodat we jammergenoeg niet voor iedereen een wedstrijd hebben.