U07 & U08

TRAINERS

Mario Leman
0486 42 50 47
mario.leman.coach@gmail.com

Sien Beelprez
0498 71 72 39
sien_beelprez@hotmail.com

Davy Cappelle
0498 51 07 87
davy.cappelle@ksvroeselare.be

Remco Denorme
0474 19 86 77
remco-denorme@hotmail.be

Jochen Dewulf
0471 65 55 51
jochen.dewolf@hotmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Michaël Bataillie
0493 64 63 08
michaelbataillie@hotmail.be

Virginie Verpoucke
0473 58 84 31
verpouckev@gmail.com

Marieke Denorme
0477 64 45 04
Marieke.denorme@hotmail.com

TRAININGEN

Dinsdag
17u45 – 19u00

Donderdag
17u45 – 19u00

NIEUWSBERICHTEN

Week 4 – Programma U7_U8

Dinsdag 21/01/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 23/01/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 25/01/2020 : Merkem Sp. – KSV Roeselare U7 ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 10u00 ( 09u15 aan de kleedkamers in Merkem )
  • selectie: Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe  , Vandenbrande Finn , Vanholle Ferdinand , Tampere Rene , Bouten Meronne
  • adres : Kouterstraat 85 ; 8650 Merkem
  • Trainer : Remco

Zaterdag 25/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KFC Lichtervelde

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Huyghe Emiel , Delbecke Mats , Ducasteele Brooklyn , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel , Dehouck Henri.
  • Trainer : Mario

Zaterdag 25/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KNS Heule

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre
  • Trainer : Jochen

Zondag 26/01/2020 : KSV Roeselare U8 – Lokeren ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles  , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Castelein Ferre.
  • Trainers : Davy en Mario

Correctie op eerder bericht ” Wedstrijden Competitie U7/U8 “

Beste spelers en ouders,

de wedstrijd KSV Roeselare U7 – Oostnieuwkerke U7 van aanstaande zaterdag, gaat dan toch door zoals gepland op zaterdag 18 januari om 9h00 en wordt dus niet verplaatst.

Met sportieve groet,

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 )

VACATURE | Medewerker kantine (M/V)

Wedstrijden Competitie U7 / U8

Beste spelertjes en ouders,

om organisatorische redenen zijn we genoodzaakt om enkele zaterdag wedstrijden te verplaatsen naar midweek ( dinsdag, woensdag of donderdag ).

We baseren onze keuze op de geografische ligging van de tegenstanders.

Onderstaand de wedstrijden die we zullen verplaatsen ( de overige wedstrijden U7/U8 worden gespeeld zoals ze op BBF staan gepland )

  •  zaterdag 18 januari : KSV Roeselare U7 – Oostnieuwkerke U7 => wordt verplaatst naar di 21/01, woe 22/01 of do 23/01
  •  zaterdag 1 februari : De Ruiter U8 – KSV Roeselare U7 => wordt verplaatst naar di 4/02, woe 5/02 of do 6/02
  •  zaterdag 8 februari : KSV Roeselare U8 – Dosko Beveren U8 => wordt verplaatst naar di 11/02, woe 12/02 of do 13/02
  •  zaterdag 15 februari : KSV Roeselare U7 – Staden U8 => wordt verplaatst naar di 18/02, woe 19/02 of do 20/02

Alvast bedankt voor jullie begrip en indien vragen, kunnen jullie steeds contact opnemen met mij.

Sportieve Groeten

Dominique Samyn ( TCJO U5 tem U12 ) / 0489595477 / ds.roeselare@gmail.com

Voetbal Vlaanderen – Bevraging beleidsplanning 2021 – 2024

Beste ouders,

Op vraag van Voetbal Vlaanderen (Vragenlijst ouders – beleidsplan 2021 – 2024) vragen wij u beleefd om massaal de vragenlijst (te bereiken door onderstaande link te kopiëren in jullie browser) in te vullen a.u.b.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=8hWRmSNzZUieHgZUjtyEcZ2jAn9yVVNNpnVS-McOGpdURERXSUtQRTVQS1VNVkdGWTg3T0k4SzVWQS4u

Deze vragenlijst is volledig anoniem en de deadline voor het invullen is 29 januari 2020

Dank voor de medewerking.

DEMEULENAERE DIRK
Administration Manager Youth Department KSV Roeselare

Week 3 – Programma U7_U8

Dinsdag 14/01/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Woensdag 15/01/2020 : FC Gullegem – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers in Gullegem )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Castelein Ferre, Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Ruant Lucas , Braem Jelle.
  • adres : Poezelhoek 12 ; 8560 Gullegem
  • Trainers : Davy en Mario

Woensdag 15/01/2020 : Zonnebeke – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 ) ( 3 ploegen )

  • tijdstip: 18u00 ( 17u15 aan de kleedkamers in Zonnebeke)
  • selectie: Tampere Rene , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri , Vandenbrande Finn , Vanholle Ferdinand , Bouten Meronne , Delbecke Mats , Ducasteele Brooklyn.
  • adres : ijzerweg Z/N ; 8980 Zonnebeke
  • Trainers : Jochen en Remco
  • UPDATE 15u: DEZE WEDSTRIJD IS AFGELAST DOOR HET SLECHTE WEER

Donderdag 16/01/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


Zaterdag 18/01/2020 : KSV Roeselare U7 – KSK Oostnieuwkeke ( 1 ploeg 3vs3 )

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri , Vandenbrande Finn , Vanholle Ferdinand , Tampere Rene.
  • Trainer : Dominique

Zaterdag 18/01/2020 : K VP Gits – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers in Gits)
  • selectie:  Huyghe Emiel , Bouten Meronne , Delbecke Mats , Ducasteele Brooklyn , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier , Jonckheere maxim , Hoornaert Emiel.
  • Adres : Singellaan 51 ; 8830 Hooglede
  • Trainer : Jochen

Zaterdag 18/01/2020 : KWS Desselgem – KSV Roeselare U8

  • tijdstip: 10u15 ( 09u30 aan de kleedkamers in Desselgem )
  • selectie: Ruant Lucas , Vereecke Leon , Bataillie Mathis , Descamps Lucas  , Maene Yben , Neyrinck Matis , Callewaert Warre , Braem Jelle.
  • Adres : Leiestadion ; Pompoenstraat 48 ; 8792 Desselgem
  • Trainer : Remco

Zaterdag 18/01/2020 : KSV Roeselare U8 – RC Harelbeke ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles  , Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Castelein Ferre.
  • Trainers : Davy en Mario

Week2 – Programma U7_U8

Dinsdag 07/01/2020  ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4)


Donderdag 09/01/2020 ( 17u45 – 19u00 ) : Training U7/U8 ( U7 K7 T4 / U8 K8 T4 )


SC Zonnebeke – KSV Roeselare ( 1 ploeg 3vs3 ) wedstrijd uitgesteld naar ander tijdstip

  • tijdstip: 
  • selectie: Tampere Rene , Huyghe Emiel  , Vandycke Achiel , Lezeure Ilian , Leenknecht Juul , Denorme Seppe , Dehouck Henri
  • adres : ijzerweg Z/N ; 8980 Zonnebeke

Zaterdag 11/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KFC Eendracht Hooglede

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Vereecke Leon , Descamps Lucas , Neyrinck Matis , Bataillie Mathis , Bouten Meronne , Vanholle Ferdinand , Vanden Brande Finn

Zaterdag 11/01/2020 : KSV Roeselare U8 – KSK Geluwe

  • tijdstip: 09u00 ( 08u15 aan de kleedkamers op schiervelde )
  • selectie: Hoornaert Emiel , Callewaert Warre , Maene Yben , Castelein Ferre , Jonckheere Maxime , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier

Zaterdag 11/01/2020 : KVCSV Oostkamp – KSV Roeselare U8 ( 2 ploegen )

  • tijdstip : 09u30 ( 08u45 aan de kleedkamers in Oostkamp )
  • selectie : Arteel Ferre , Robesyn Arthur , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon , Lievens Jules , Ruant Lucas.
  • adres : Sporthal de valkaart ; Albrecht Rodenbachstraat ; 8020 Oostkamp

Zondag 12/01/2020 : KSV Roeselare – KV Oostende ( 2 ploegen U8 /1 ploeg U7 )

  • tijdstip : 10u30 ( 09u45 aan de kleedkamers op schiervelde)
  • selectie U7 : Jonckheere Maxime , Werbrouck Gaulthier , Hoedt Gaulthier , Hoornaert Emiel , Van Marcke Ilyan , Cappelle Leon
  • selectie U8 : Arteel Ferre , Devolder Mauro  , De Buysser Mathisse , Nita Lucas , Lebon Gilles, Lenaerts Ernest  , Decru Martijn , Debruyne Lars , Vermeeren Gilles , Lievens Jules , Ruant Lucas , Castelein Ferre.

Busregeling januari-februari 2020

– zaterdag 18/01/2020
* U11 en U12 naar Westerlo, bus om 8u00, wedstrijden om 11u30
* U15 en U16 naar Westerlo, bus om 10u00, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 25/01/2020
* U13 en U14 naar Virton, bus om 6u00, wedstrijden om 11u00
* U18 naar Virton, bus om 9u30, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 01/02/2020
* U13 en U14 naar Beerschot, bus om 8u30, wedstrijden om 11u15
* U18 naar Beerschot, bus om 12u00, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 08/02/2020
* U11 en U12 naar Antwerp, bus om 7u30, wedstrijden om 10u00
* U15 en U16 naar Antwerp, bus om 11u15, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 22/02/2020
* U15 en U16 naar Waasland Beveren, bus om 11u30, wedstrijden om 14u00

Kerstmarkt op zaterdag 21 december.