U09

TRAINERS

Steven Devos
0476 50 87 08
steven.devos3@telenet.be

Wesley Vandenbussche
0476 31 67 39
wesley_vandenbussche@telenet.be

Christophe Vandamme
0486 87 32 43
christophe.vandamme@gmail.com

Jari D’Hondt
0486 24 44 05
jari.dhondt97@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

TRAININGEN

Dinsdag
17u45 – 19u00

Donderdag
17u45 – 19u00

NIEUWSBERICHTEN

Spond – Communicatiemiddel U9

Beste ouders & spelertjes,

via Spond communiceren we de aan- of afwezigheden voor trainingen, wedstrijden & tornooien. Er zijn nog steeds 3 personen die zich nog niet gemeld hebben op de uitnodiging :

  • Sky Ducasteele
  • Nouha Arabi

Willen deze personen zich dringend aanmelden via spond a.u.b!

Klik : https://group.spond.com/PRXJY

Dank

De Trainersstaf U9

Programma U9 Week 30

  • Dinsdag 23/07/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Donderdag 25/07/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K9+K10)

Huiswerk U9 Jongleren Arwen Coene

Arwen toont dat een kleine ruimte in de tuin volstaat om er keihard in te vliegen! Sterk vriend, goed bezig!

Klik : Arwen jongleren 1

Moves K.S.V. Roeselare U9 Arwen Coene

Arwen Coene in actie, enkele leuke moves!

Film je moves en stuur ze door naar de trainers U9!

Moves K.S.V. Roeselare Lowie (U9) & Lander (U12) Maeyaert

Ook de broer van Lowie Maeyaert, Lander van de U12 doet mee aan de moveshype van onze U9!

Film je moves en stuur ze door naar de trainers U9!

Moves K.S.V. Roeselare Keira Devos (U10)

Keira Devos (U10) geeft het goeie voorbeeld op reis en toont dat er ook op andere soorten sportterreinen kan geoefend worden!

Film je moves en stuur ze door naar de trainers U9!

Programma U9 Week 31

  • Dinsdag 30/07/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Donderdag 01/08/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)

Programma U9 Week 32

  • Dinsdag 06/08/19 : Training 17u45 – 19u00 (T7-K9+K10)
  • Woensdag 07/08/19 : Oefenwedstrijd K.S.V. Oudenaarde – K.S.V. Roeselare 18u30
  • Donderdag 08/08/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K1+K2)
  • Zaterdag 10/08/19 : Oefenwedstrijd Torhout 1992 KM – K.S.V. Roeselare 09u00 (2 teams)
  • Zondag 11/08/19 : Oefenwedstrijd K.S.V. Roeselare – K.S.V. Oudenaarde 11u00 (T4-K4+BezK5)

Programma U9 Week 33

  • Dinsdag 13/08/19 : Training 17u45 – 19u00 (T4-K9+K10)
  • Donderdag 15/08/19 : Oefenwedstrijd Provinciaal R.C. Harelbeke – K.S.V. Roeselare 13u15
  • Donderdag 15/08/19 : Oefenwedstrijd Elite R.C. Harelbeke – K.S.V. Roeselare 15u30 (2 teams)
  • Zaterdag 17/08/19 : Tornooi S.K. Staden
  • Zondag 18/08/19 : Competitiewedstrijd Elite K.S.V. Roeselare – K.V. Kortrijk 10u30 (T4-K1+BezK8-3 teams)