U10

TRAINERS

Olivier Lattrez
0486 17 90 66
lattrezolivier@gmail.com

Rubén Padron
0034 666 968 407
padronruben9@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Davy Vermander
0473 39 80 73
davy.vermander@accto.be

TRAININGEN

Maandag
17u45 – 19u00

Woensdag
17u45 – 19u00

Vrijdag
18u00 – 19u15

NIEUWSBERICHTEN

Oefenwedstrijden 19/01 om 10u00

Zondag 19 januari 2019 hebben we 2x oefenwedstrijden tegen Club Brugge en gemengd met U9. Beide wedstrijden vinden plaats om 10U00.

Iedereen aanwezig om 9U00 ( indien niet mogelijk gelieve Olivier te verwittigen op 0486 17 90 66 of Rubén via Whatsapp te verwittigen op 0034 666 96 84 07)

Adres wedstrijd: KSV Roeselare Jeugd, Diksmuidsesteenweg 374, 8800 ROESELARE

Ploeg Rubén:
Tibo – Thomas – Moussa – Charles – Emiel Winne – Loïc Devolder – Louis Van der Stede – Raven – Arnaud

Speler Olivier:
Lucas De Rop – Bas – Louis Van De Veire – Yassir – Gilles – Emiel Lattrez – Keira – Edouard – Noham – Luca Van Maldeghem

VACATURE | Medewerker kantine (M/V)

Voetbal Vlaanderen – Bevraging beleidsplanning 2021 – 2024

Beste ouders,

Op vraag van Voetbal Vlaanderen (Vragenlijst ouders – beleidsplan 2021 – 2024) vragen wij u beleefd om massaal de vragenlijst (te bereiken door onderstaande link te kopiëren in jullie browser) in te vullen a.u.b.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=8hWRmSNzZUieHgZUjtyEcZ2jAn9yVVNNpnVS-McOGpdURERXSUtQRTVQS1VNVkdGWTg3T0k4SzVWQS4u

Deze vragenlijst is volledig anoniem en de deadline voor het invullen is 29 januari 2020

Dank voor de medewerking.

DEMEULENAERE DIRK
Administration Manager Youth Department KSV Roeselare

Planning week 3

Week 3:

Maandag 13 jan 2020 – 17u45 tot 19u00 – T4 (KG) – kleedkamer 1+2

Woensdag 15 jan 2020 – 17u45 tot 19u00 – T6 – kleedkamer 1+2

Vrijdag 17 jan 2020 – 18u00 tot 19u15 – T4 (KG) – kleedkamer 1+2

Zondag 19 jan 2020 – 2× Oefenwedstrijd – 10u00 – KSVR vs Club Brugge U9 & KSVR vs KSVR U9

KSV Roeselare vs KV Oostende 12/01 om 10u30

Zondag 12 januari 2019 hebben we 2x elitewedstrijden tegen KV Oostende. Beide wedstrijden vinden plaats om 10U30.

Iedereen aanwezig om 9U30 ( indien niet mogelijk gelieve Olivier te verwittigen op 0486 17 90 66 of Rubén via Whatsapp te verwittigen op 0034 666 96 84 07)

Adres wedstrijd: KSV Roeselare Jeugd, Diksmuidsesteenweg 374, 8800 ROESELARE

Ploeg Olivier:
Warre – Lucas De Rop – Emiel Winne – Louis Van De Veire – Moussa – Yassir – Loïc Devolder – Arnaud – Emiel Lattrez – Keira – Edouard

Ploeg Rubén:
Tibo – Luca Vanlangendonck – Thomas – Loïc Vanhecke – Bas – Charles – Raven – Louis Van der Stede – Noham – Gilles – Luca Van Maldeghem

Overzicht 2020

Wedstrijden:

12 jan 2020 KSVR – Oostende 10u30

19 jan 2020 wedstrijd u9 en u10 door elkaar

26 jan 2020 KSVR – Lokeren 10u30

02 febr 2020 Moeskroen – KSVR  10u30

09 febr 2020 KSVR – Charleroi 10u30

16 febr 2020 Gent – KSVR 10u

vrij onder voorbehoud van oefenwedstrijden 23/2 – 01/03 – 08 /03

Play offs elite

15/03/20

22/03/20

05/04/20

19/04/20

26/04/20

03/05/20

10/05/20

Tornooien :

Zaterdag 4 april 2020 Brussels football European cup

Zaterdag 16/05/2020 Lokeren Voskescup

Week 2

Training:

maandag 6/01/2020 T4 (KG) kleedkamer 2

Woensdag  8/01/2020 T6 kleedkamer 1+2

vrijdag  10/01/2020 T4 (KG) kleedkamer 1+2

Wedstrijd zondag 10u30 KSVR – Oostende. Aanwezig 9u30.

Selectie Olivier

Selectie Ruben

vriendschappelijke wedstrijd 02/01/2020 om 18u

Iedereen aanwezig om 17u30.

Ploeg olivier op T6 ( gras) :

keeper – keira – Louis VDV – Yassir – Moussa – Loic D. – Arnaud – Emiel L – Lucas D. – Edoaurd

Ploeg Ruben op T4 ( KG):

Tibo – Thomas  – Louis S.  – Raven – Luca VM  – Gilles – Bas – Noham – Loic VH

Afwezig voor training of wedstrijd?

Bij afwezigheid verwittig je BEIDE trainers via mail of sms ( bellen) met reden van afwezigheid ( ziekte, vervoer, … ).

Dit kan op volgende e-mailadressen :

lattrezolivier@gmail.com

padronruben9@gmail.com

Ga je binnenkort op weekend of op reis in 2020 ? Laat het ons zo vlug mogelijk weten.

Bij afwezigheid zonder reden zullen de trainers hierbij rekening houden bij de selecties.

Busregeling januari-februari 2020

– zaterdag 18/01/2020
* U11 en U12 naar Westerlo, bus om 8u00, wedstrijden om 11u30
* U15 en U16 naar Westerlo, bus om 10u00, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 25/01/2020
* U13 en U14 naar Virton, bus om 6u00, wedstrijden om 11u00
* U18 naar Virton, bus om 9u30, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 01/02/2020
* U13 en U14 naar Beerschot, bus om 8u30, wedstrijden om 11u15
* U18 naar Beerschot, bus om 12u00, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 08/02/2020
* U11 en U12 naar Antwerp, bus om 7u30, wedstrijden om 10u00
* U15 en U16 naar Antwerp, bus om 11u15, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 22/02/2020
* U15 en U16 naar Waasland Beveren, bus om 11u30, wedstrijden om 14u00