U11

TRAINERS

Nico Persyn
0468 14 88 52
nicopersyn@hotmail.com

Dirk Lefevere
0493 21 66 63
dirklefevere59@gmail.com

Jacky Vercaemer
0472 52 33 34

AFGEVAARDIGDEN

Nico Valcke
0477 37 05 57
nico.valcke@telenet.be

Robin Vandevyver
0471 58 73 85
stefanie.baert@telenet.be

Ward Stragier
0496 65 82 14
ward.stragier@skynet.be

TRAININGEN

Maandag
18u00 – 19u15

Woensdag
18u00 – 19u15

Vrijdag
18u00 – 19u15

NIEUWSBERICHTEN

JEUGD ABONNEMENTEN

Voor de toegangscontrole van de wedstrijden 1ste elftal, wordt er sinds kort gewerkt met een scanningssysteem. Hierbij stellen veiligheidsverantwoordelijken en stewards vast dat er veel volwassenen voor de toegang gebruik maken van het gratis jeugdspelers abonnement.
Dit kan en mag uiteraard niet … jeugdabonnementen zijn strikt persoonlijk!
Vanaf volgende wedstrijd zal bij onregelmatig gebruik het jeugd abonnement ingetrokken en vernietigd worden.
Dank voor het begrip.

Weekschema 46

1) maandag 11 november:geen training

2) woensdag 13 november

Training van 18u tot 19u15

Of wedstrijd poperinge.

Zie selectie weekschema 45.

3) vrijdag 15 november

Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 16 november

Ksv-lommel om 11u

Selectie:
emile d
Noor
Artur
emiel k
Jules
leon
hasse
Harry
jasper
Tibo
Lucas H
Lucas v
Liam
Arjen
Nand
Berre
Alec
Owen
Maxim

Graag aanwezig om 10u in kleedkamer

Zonnebeke-ksv om 9u30 (ovb)
Wedstrijd wordt verplaatst nr woensdag 27 november om 18u00

Weekschema 45

1) maandag 4 november:training van 18u tot 19u15

2) woensdag 6 november:
Training van 18u tot 19u15

Of

Beker van belgie 1/16 finale

Ksv roeselare-mandel utd om 18u

Selectie:
Emile d
Emiel k
Leon
Hasse
Noor
Jules
Jasper
Harrytun
Lucas v
Nand

Kids-id mee!!!!

Graag aanwezig kleedkamer om 17u00

3) vrijdag 8 november:
Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 9 november:

Kvo oostende-ksv om 10u00

Selectie:
Tibo
Artur
Liam
Noor
Lucas H
Hasse
Jules
Emiel k
Jasper
Harry
Emile d
Owen
Kobe
Lucas v
Nand
Alec
Arjen
Leon
Izar
Berre

Graag aanwezig om 9u00 in oostende

Kfc poperinge-roeselare wordt verplaatst naar woensdag 13 november op 18u30!!

Selectie
Tibo
Xander
Luca
Maxim
Hoet
Noor
Artur
Leon
Alec
Lucas h
Nand

Graag aanwezig om 17u45 in poperinge.

*maandag 11 november is er geen training!!

VACATURE | Medewerker onderhoud

Momenteel zijn wij op zoek naar een vrijwilliger (M/V) voor de wasserij die Brigitte een tweetal maanden kan vervangen en eventueel later kan/wil doorgroeien naar een parttime. We zoeken iemand die vier dagen per week op Schiervelde aanwezig kan zijn tussen 08u en 13u om de kledij van zowel de eerste ploeg als de jeugd te onderhouden.

INTERESSE?

Ben jij de persoon die we zoeken? Mail dan vlug naar ann.van.poucke@ksvroeselare.be.

JOMA – Bestellingen 2de pasdag

Jullie zijn intussen op de hoogte dat er binnen JOMA iets misgelopen is met de bestelformulieren van de 2de pasdag. Om dit uit te klaren zal de vertegenwoordiger van JOMA a.s. WOENSDAG 30/10/2019 vanaf 17.30 uur in het Businessgebouw (2de Verdiep) aanwezig zijn.
Mogen we vragen dat iedereen die kledij bestelde op de 2de pasdag even langs komt a.u.b.

Administratie

Beste spelers en ouders,

Voor de speler(s) hierna vermeld zijn er documenten beschikbaar.

Arabi Yassir
Cappelle Berre
Descheemaeker Nathan
Huyghebaert Sem
Vandenhende Alec

Deze kunnen door de speler (of) ouders vanaf heden opgevraagd worden in de kantine (Gudrun Vlamynck).

Bij verder vragen kan er contact opgenomen worden via dirk.demeulenaere@vdvp.be

Weekschema 43 en 44

1) maandag 21 oktober
Training van 18u tot 19u15

2) woensdag 23 oktober
Training van 18u tot 19u15

3) vrijdag 25 oktober
Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 26 oktober.
Ksv-waasland beveren om 11u00

Selectie
Tibo
Noor
Jules
Emiel k
Nand
Harrytun
Jasper
Leon
Hasse
Emile d
Lucas v
Lucas h
Kobe
Owen
Artur
Arjen
Nathan
Berre
Liam

Graag aanwezig om 10u in kleedkamer

5) maandag 28 oktober.
Training van 18u tot 19u15

5*) WIJZIGING
Dinsdag 29 oktober.

Steenbrugge-ksv om 18u00

Selectie
Emile d
Izar
Luca
Xander
Kieran
Hoet
Lucas v
Artur
Harrytun
Arjen
Jules

Graag aanwezig om 17u15.

Adres:weidestraat steenbrugge

Spelers die niet aanwezig kunnen zijn trainer nico verwittigen ten laatste tegen vrijdagavond 20u.

Excuses voor de late melding!

6) woensdag 30 oktober.WIJZIGING
Training van 17u tot 18u15

7) vrijdag 1 november
Geen training

8) zaterdag 2 november

Ksv-oostende om 9u

Selectie
Emile d
Emiel k
Jules
Jasper
Arjen
Berre
Xander
Luca
Owen
Harrytun
Lucas v
Izar

Graag aanwezig kleedkamer om 8u15.

* bij afwezigheid beide trainers verwittigen!!

*er wordt niet gecommuniceerd ivm selecties via berichten,whatsapp,facebook,…

JOMA – Online Webshop

Beste ouders, spelers, trainers,

De online webshop van JOMA is klaar.

Extra kledij kan vanaf nu rechtstreeks bij JOMA besteld worden
via de link https://shop.joma-sport.be/team/ksv-roeselare
Om aan te melden gebruik je de kortingscode KSVRoeselare

Qua bedrukking, levering, … heb je ook verschillende mogelijkheden die met een eenvoudig ‘klik’ systeem aan te duiden is.

Weekschema 42

1) maandag 14 oktober:
Training van 18u tot 19u15

2) woensdag 16 oktober
Cercle-ksv om 18u30

Selectie:zelfde spelers als tegen Antwerp

Graag aanwezig in brugge om 17u45

Adres:olympialaan 72 brugge.

Voor de niet-geselecteerde spelers is er geen training!!

3) vrijdag 18 oktober
Training van 18u tot 19u15

4) zaterdag 19 oktober

Moeskroen-ksv om 10u30

Selectie:
Tibo
Jules
Berre
Harytun
Hasse
Jasper
Lucas h
Emiel k
Leon
Emile d
Noor
Owen
Kobe
Maxim
Gust
Lucas v
Alec
Liam
Artur
Arjen

Graag aanwezig in moeskroen om 9u30

Adres:rue barriere leclercq dottignies.futurosport

5)zondag 20 oktober

Onderstaande match wordt definitief verplaatst naar zondagvoormiddag

Ksv-beernem om 9u (trainer nico)

Selectie:

Kieran
Izar
Xander
Luca
Tibo
Emile d
Nathan
Liam
Jasper
Lucas h
Berre

Graag aanwezig in kleedkamer om 8u15

Varia:
loting 1/16 finale bvb
6/11 ksv roeselare-mandel utd

Weekschema 41

*maandag 7 oktober:training van 18u tot 19u15

*woensdag 9 oktober:training van 18u tot 19u15

*vrijdag 11 oktober:training van 18u tot 19u15

*zaterdag 12 oktober

Ksv-knokke om 9u (trainer nico)

Selectie:doel tibo
izar,
luca,
xander,
kieran,
charles,
emile delbecque,
aangevuld u10 spelers.

Graag aanwezig om 8u15 kleedkamer.

*ksv-antwerp om 11u

Selectie:
Tibo
Owen
Arjen
Harrytun
Alec
Kobe
Liam
Nand
Berre
Emile d
Jules
Hasse
Emiel k
Artur
Lucas v
Lucas h
Jasper
Leon

Graag aanwezig kleedkamer om 10u

Varia:
Woensdag 16 oktober
Inhaalwedstrijd cercle-ksv om 18u30 (2 teams)