U12

TRAINERS

Jakob Crombez
0496 27 07 02
jakobidas@hotmail.com

Dieter Devriese
0472 07 86 67
dieter.devriese@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN

Nathalie Blondeel
0498 26 94 76
blondeelnathalie@hotmail.com

Joost Oosterlynck
0494 18 73 11
joost.oosterlynck@telenet.be

TRAININGEN

Dinsdag
18u00 – 19u15

Woensdag
17u45 – 19u00

Vrijdag
17u30 – 18u45

NIEUWSBERICHTEN

VACATURE | Medewerker kantine (M/V)

Voetbal Vlaanderen – Bevraging beleidsplanning 2021 – 2024

Beste ouders,

Op vraag van Voetbal Vlaanderen (Vragenlijst ouders – beleidsplan 2021 – 2024) vragen wij u beleefd om massaal de vragenlijst (te bereiken door onderstaande link te kopiëren in jullie browser) in te vullen a.u.b.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=8hWRmSNzZUieHgZUjtyEcZ2jAn9yVVNNpnVS-McOGpdURERXSUtQRTVQS1VNVkdGWTg3T0k4SzVWQS4u

Deze vragenlijst is volledig anoniem en de deadline voor het invullen is 29 januari 2020

Dank voor de medewerking.

DEMEULENAERE DIRK
Administration Manager Youth Department KSV Roeselare

Programma week 3

Dinsdag  14/01/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op het KUNSTGRAS

Woensdag 15/01/2020:

  • Training voor iedereen van 17u45 tot 19u op het KUNSTGRAS

Vrijdag 17/01/2020 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18.35u op terrein 6

Zaterdag 18/01/2020:

Competitiewedstrijd in en tegen KVC Westerlo om 11u30

( De bus vertrekt stipt om 8u30 aan de parking van de REO Veiling ! Opstappen in Wevelgem kan ook om 8u45 ( trainers verwittigen ) )

Adres: Stadion het Kuipke, De Merodedreef 189, 2260 Westerlo

Team trainer Jakob:

Maxim, Remi, Guess, Arthur, Ennio, Ulysse, Louis, Gilles M, Mathisse en Baptiste

Team trainer Dieter:

Lucca, Stan W, Stan Q, Emiel, Loic, Leon, Mathis L, Gilles O, Gilles D, Lander en Colin

Programma week 2

Dinsdag  07/01/2020:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 08/01/2020:

  • Training voor iedereen van 17u45 tot 19u op het KUNSTGRAS

Vrijdag 10/01/2020 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18.35u op het KUNSTGRAS

Zaterdag 11/01/2020:

Competitiewedstrijd thuis tegen Cercle Brugge om 11u op het kunstgras (aanwezig in de kleedkamer om 10u15)

Team trainer Jakob:

Maxim, Gilles Mas, Ennio, Baptiste, Remi, Arthur, Louis B, Guess, Gilles D en Elewout

Team trainer Dieter:

Stan W, Lucca, Stan Q, Gilles O, Noah, Leon, Mathis L, Mathisse, Ulysse, Lander, Loic en Emiel

Busregeling januari-februari 2020

– zaterdag 18/01/2020
* U11 en U12 naar Westerlo, bus om 8u00, wedstrijden om 11u30
* U15 en U16 naar Westerlo, bus om 10u00, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 25/01/2020
* U13 en U14 naar Virton, bus om 6u00, wedstrijden om 11u00
* U18 naar Virton, bus om 9u30, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 01/02/2020
* U13 en U14 naar Beerschot, bus om 8u30, wedstrijden om 11u15
* U18 naar Beerschot, bus om 12u00, wedstrijd om 15u00
– zaterdag 08/02/2020
* U11 en U12 naar Antwerp, bus om 7u30, wedstrijden om 10u00
* U15 en U16 naar Antwerp, bus om 11u15, wedstrijden om 14u00
– zaterdag 22/02/2020
* U15 en U16 naar Waasland Beveren, bus om 11u30, wedstrijden om 14u00

Programma week 1

Beste spelers en ouders,

Hierbij het programma voor de eerste week van het nieuwe jaar. Voor de selecties werd rekening gehouden met spelers die in verlof zijn en ook de spelers die terugkeren na een langdurige blessure ( die werden bewust nog niet opgenomen in de selecties ). Iedereen wordt natuurlijk wel verwacht voor de trainingen. Vanaf week 2 zitten we opnieuw in het gewone regime van trainingen en matchen.

Maandag  30/12/2019:

  • Training voor iedereen van 17u30tot 18u45u op het KUNSTGRAS

Donderdag 02/01/2020:

  • Indoortornooi in Ingelmunster ( poulewedstrijden om 16u30, 17u, 17u30 en 18u – Mogelijke halve finale en finale om 19u15 en 20u )

Aanwezig daar tegen 16u ( Adres: Sporthal Ingelmunster, Bollewerpstraat 92, 8770 Ingelmunster ) Sommigen spelers van KSV Roeselare spelen tijdens dit tornooi mee met een ander minivoetbalteam.

Selectie:

Mahtis L, Mathisse, Emiel, Lander, Guess, Gilles D en Stan W

Vrijdag 03/01/2020:

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18.30u op het KUNSTGRAS

Zaterdag 04/01/2020:

  • Oefenwedstrijd 11 vs 11 met de U12 tegen de U13 van KSV Roeselare om 10u op het kunstgras. Aanwezig tegen 9u15 in de kleedkamer.

Selectie:

Lucca, Stan W, Gilles M, Arthur, Ennio, Remi, Guess, Elewout, Mathis L, Gilles D, Lander, Emiel, Mathisse, Noah, Loic, Baptiste, Gilles O. , Stan Q en Louis.

  • Indoortornooi FC Gullegem ( Poulematchen om 14u, 15u en 16u40 – Mogelijke finale om 18u30 )

Adres: Sportcentrum de Weimeersen, Rollegemkerkstraat, 8510 Rollegem

Selectie: Arthur, Ennio, Louis B, Remi, Maxim en Gilles M.

Programma week 50

Dinsdag  10/12/2019:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op het KUNSTGRAS

Woensdag 11/12/2019:

  • Training voor iedereen van 17u45 tot 19u op het KUNSTGRAS

Vrijdag 13/12/2019:

  • Training voor iedereen van 17u30 tot 18.30u op het KUNSTGRAS

Zaterdag 14/12/2019:

Competitiewedstrijden thuis tegen KV Kortrijk om 10u ( aanwezig in de kleedkamer tegen 9u15 )

Team trainer Jakob:

Team trainer Dieter:


Na de wedstrijden van zaterdag 14 december 2019 is het voor alle spelers van de U12 winterstop tot en met maandag 30 december. Op maandag 30 december wordt er dan opnieuw getraind. Het volledige schema komt binnenkort op de blog. Er kunnen zich altijd wijzigingen voordoen dus hou zeker de blog in de gaten.


 

Kerstmarkt op zaterdag 21 december.

Programma week 48 + 49

Dinsdag  26/11/2019:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op terrein 6

Woensdag 27/11/2019:

  • Training voor iedereen van 17u45 tot 19u op KUNSTGRAS

Vrijdag 29/11/2019 :

  • Training voor iedereen van 17.30u tot 18.35u op KUNSTGRAS

Zaterdag 30/11/2019:

1 oefenwedstrijd thuis op Schiervelde om 10u ( aanwezig in de kleedkamer om 9u15 ). Match tegen DOORNIK gaat NIET door !!!

  • KSVR U12 – KSVR U11 op het KUNSTGRAS

Selectie: Stan W, Stan Q, Arthur, Gilles M, Mathisse, Ulysse, Loic, Noah, Remi en Gilles D

De andere jongens zijn tijdens het weekend VRIJ.

Dinsdag  03/12/2019:

  • Training voor iedereen van 18u tot 19.15u op het KUNSTGRAS

Woensdag 04/12/2019:

  • Oefenwedstrijd thuis tegen de U13 van SK Deinze om 18u30 ( aanwezig in de kleedkamer om 17u30 ) (11 vs 11)

Selectie: Maxim, Louis, Guess, Loic, Gilles D, Arthur, Baptiste, Ennio, Remi, Noah, Gilles M + 3 spelers van de U13 van KSV Roeselare

  • Voor de andere jongens is er training van 17u45 tot 19u

Selectie: Lander, Mathisse, Emiel, Ulysse, Stan Q, Elewout, Lucca en Stan W

Donderdag 05/12/2019:

  • Oefenwedstrijd thuis tegen Emelgem – Kachtem om 18u ( aanwezig in de kleedkamer om 17u15 )

Selectie: Lucca, Mathisse, Gilles D, Elewout, Ulysse, Emiel, Lander, Stan Q en Guess

  • Voor de andere jongens is er training van 18u tot 19u

Selectie: Stan W, Maxim, Arthur, Ennio, Remi, Baptiste, Noah, Louis, Gilles M en Loic

Vrijdag 6/12/2019:

GEEN TRAINING

Zaterdag 07/12/2019:

Competitiewedstrijd in en tegen Waasland Beveren om 10u30

( Vertrek aan de REO Veiling om 8u, opstappen in Wevelgem kan ook om 8u20 )

Adres: freethiel, Stadionlaan 1, 9120 Beveren-waas

Team trainer Jakob:

Stan W, Gilles M, Ennio, Baptiste, Remi, Arthur, Louis en Noah

Team trainer Dieter:

Lucca, Mathisse, Mathis, Emiel, Lander, Loic, Elewout, Ulysse en Guess