[av_image src=’http://www.ksvroeselare.be/wp-content/uploads/2019/07/slider_crombez.jpg’ attachment=’21427′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jxzyap88′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-jlwb87d0′ admin_preview_bg=”]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ link=” linktarget=” link_hover=” padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-m8qc0h’]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jxzyepyz’ admin_preview_bg=”]
Jakob Crombez is de nieuwe TVJO van KSV Roeselare. Hij wordt de sportieve verantwoordelijk voor onze jeugdopleiding.

Voor de meesten binnen onze jeugdopleiding is Jakob geen onbekende. Hij is er o.a. reeds actief als jeugdtrainer. Ook komend seizoen zal hij de U12 onder zijn vleugels nemen. De taak van TVJO zal hij combineren met zijn andere job als leerkracht.

Jakob haalde recent nog zijn UEFA A-diploma. Hij is woonachtig en afkomstig uit Roeselare en past perfect binnen het vooropgestelde profiel.

Brian Tevreden (CEO): “We zijn blij dat Jakob de belangrijke taak van TVJO zal invullen. Hij is iemand die de club van binnen en buiten kent. We zijn er van overtuigd dat we samen met hem onze structuur verder kunnen uitbouwen binnen de lijnen van onze missie en visie.”

We wensen Jakob alvast veel succes toe in zijn nieuwe functie op Schiervelde.
[/av_textblock]

[/av_one_full]